Защо ирански мъже сложиха забрадки
Мъже, родени в Иран, сложиха забрадки в подкрепа на съпругите, сестрите, приятелките и майките си. Жените позираха до тях с открити лица и коси.
Обратно в новинатаКоментари - Защо ирански мъже сложиха забрадки | Лайф.dir.bg
Коментари
Тея с минусите са доста прости! Не разбрахте ли, че това НЕ е според мен, а според ислямистите!!?? И не става дума, кое е неприлично, става дума, че те виждат жената САМО като сексуален ОБЕКТ (не СУБЕКТ!!) и съответно не искат други мъже да им виждат жената така, а смао те- "собствениците"!!! А за сексуалната фунцкия на косата четете биология преди да праскате неграмотни минуси!!!
Защо ги възприемате като шутове? Това е опит за бунт, но надали тези иранци живеят в Иран. Мъжете щяха веднага да са "окошарени", а може би и жените. Риска да напавят този симпатичен бунт в самия Иран е много голям за тях. Но аз лично ги приветствам за това.