Мел Гибсън очаква девето дете
Известният американски актьор, режисьор и продуцент Мел Гибсън за девети път ще стане баща. Пресаташето на актьора потвърди новината.
Обратно в новинатаКоментари - Мел Гибсън очаква девето дете | Лайф.dir.bg
Коментари
колко много ги променя. Но предвид коментарът ти, подозирам, че в недалечното бъдеще ще се убедиш от личен опит.
Смятате ли, че мъж на 60 години (въпреки, че е богат и известен) с 8 предишни деца, е редно да опложда жена с 34 години по-млада от него? Ако го смятате за редно +, ако не -
Животът си върви, Мел Гибсън си го живее пълноценно, а други се опитат да ни внушат, че не трябвало така да живее. От мен едно браво на Мел Гибсън.
доказването се измерва с броя на децата, които си наплодил, написал съм го ясно :) Старческо оглупяване и инат :)))) А, простотия е ... да си млад и толкова сбъркан !!
Ние сме много деца и логично имаме много голяма разлика. Не пречи. Помагаме си. Но съм най-близка с най-малкия си брат, може би, защото му бях като майка и по подобен начин му се радвам. Близостта е много странно нещо, защото семейство се създава с човек, който не ти е роднина. Аз обичам да казвам, че освен близко по родство, хората могат да бъдат и роднини по дух. В много трудни моменти са ми помагали съвсем странични хора, от които дори не би ми хрумнало да очаквам помощ.
Щом са пълнолетни няма редно и нередно, всеки сам решава за себе си. И се пробва, пък каквото стане. Момичето ясно, че търси издръжка и слава. Странно е как Мел не я възприема като дете, щом е по-млада от първата му дъщеря. Явно и той иска някаква публичност. Хубавото за него е, че има много пари, за да реализира поривите си и да премахне разни проблемчета.
Първото гадже и голяма любов на 15 и първия аборт. До 20 - още 3-4, чукат и - бегат! А останалите знаят, че "пускаш". На 25 след още половин дузина любовници и още няколко аборта, започваш да мразиш мъжете и да се чудиш дали ще можеш да имаш деца и дали има нормален мъж на тази земя.
и според кой приятел? Рускинята го направи луд. Медицинската сестра, явно е достатъчно разумна, за да не прави медийни скандали, но надали е поласкана и очарована от развоя на взаимоотношенията им - все пак го е взела неизвестен, родила му е 7 деца, посветила е на него и на децата целия си живот, за да бъде изместена от леконравна златотърсачка, понеже вече е прекалено износена, за да задоволява половия му нагон.
По принцип най-лесното и приятно нещо е да се изцъкаш. Като имаш пари и ти се лепят защо пък не.
Роден е в САЩ, мести с в Австралия с родителите си когато е на 12 години. Американец е.
Това дали си истински мъж се познава, не по това, колко сапунки си направил, докато се гаврят с теб разни фатмаци, а по това, колко живи деца си направил.
Какво общо имат педофилите? Тук става въпрос за пълнолетни хора, които могат да взимат самостоятелни решения и за които няма значение възрастовата граница.
И този човек е завлядян от консуматорксия дух на погиващите вавилонци и се е предал на суетата.
Това е класически случай на златотърсачка...мен би ме било срам ако се оженя за "баща си", но тя гледам е доста горда от този факт , но явно материалното е по-силно от всичко....вижда ли ли сте беден български пенсионер с 26г. мацка...
И как едно дете ще го накараш да е щастливо, след като майка му и баща му когато са заедно, не са щастливи? С двуличие? Знаш ли колко бързо ще го попие...
"беден български пенсионер", означава че сам не може да си оправя живота, а ти чакаш млада мацка да оправя...
На Мел му харесва да бъде баща" e toзи изтрепа рибата с това изявление. Какво по- точно му харесва - да смена на с рани памперси, да не спи по цеи нощи, да не може да мръдне от вкъши, зашото има дете? Точно тия холивудски глезотии.
да, бе много "пълноценно" щом се напива като прасв и пердаши жена си, защото е полудял от това, че не е удовлетворен от нещо си.
Между другото видяхте ли снимките на мацката? Щом Мел Гибсън й издържа е егатия здравия пич! Такива като оплакващите се тук, тая ги троши още на втория ден! За кво сте й, младежи?
По темата вяра имах само на Вики Лин Маршал (Анна Никол Смит). :)))))) Айде живо и здраво, пък ако стоплите някога...
браво, респект - много е прилежен този мел гибсън, интегрирал се е - разбрал е, че силата му не е само във филмите, да продължкава да прави поне докато станат за един футболен отбор
Не го мисли човекът, той си има сертифицирана мексиканка, която да му върши тая работа :D
Жив и здрав да е ! Голям фен съм му :))) И е австралиец , не го обиждайте на усар . Аре , веселко да ви е ;;;;)))
Благодаря ти Дива за поста..вдъхва ми надежда,че все пак има здравомислещи..:))).Подкрепям позицията ти за роднинските отношения..много по важна е близостта по дух и чувството за споделеност и подкрепа.
Това изобщо не е вярно и е точно обратното. По-болни и по-умни са. Ако това е качество , така да е.