Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | life.dir.bg
назад

Мел Гибсън очаква девето дете

Известният американски актьор, режисьор и продуцент Мел Гибсън за девети път ще стане баща. Пресаташето на актьора потвърди новината.

Обратно в новината

Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

колко много ги променя. Но предвид коментарът ти, подозирам, че в недалечното бъдеще ще се убедиш от личен опит.

Нищо чудно бебето да е от ездача . Доста прежълтял и набръчкан изглежда СГипсън !

Смятате ли, че мъж на 60 години (въпреки, че е богат и известен) с 8 предишни деца, е редно да опложда жена с 34 години по-млада от него? Ако го смятате за редно +, ако не -

Животът си върви, Мел Гибсън си го живее пълноценно, а други се опитат да ни внушат, че не трябвало така да живее. От мен едно браво на Мел Гибсън.

И педофилите същото казват, докато не ги вкарат на шарена сянка...

Щом се обичат е повече от прекрасно един мъж и една жена да имат дете.

доказването се измерва с броя на децата, които си наплодил, написал съм го ясно :) Старческо оглупяване и инат :)))) А, простотия е ... да си млад и толкова сбъркан !!

Ние сме много деца и логично имаме много голяма разлика. Не пречи. Помагаме си. Но съм най-близка с най-малкия си брат, може би, защото му бях като майка и по подобен начин му се радвам. Близостта е много странно нещо, защото семейство се създава с човек, който не ти е роднина. Аз обичам да казвам, че освен близко по родство, хората могат да бъдат и роднини по дух. В много трудни моменти са ми помагали съвсем странични хора, от които дори не би ми хрумнало да очаквам помощ.

Щом са пълнолетни няма редно и нередно, всеки сам решава за себе си. И се пробва, пък каквото стане. Момичето ясно, че търси издръжка и слава. Странно е как Мел не я възприема като дете, щом е по-млада от първата му дъщеря. Явно и той иска някаква публичност. Хубавото за него е, че има много пари, за да реализира поривите си и да премахне разни проблемчета.

Още година-две и на тази ще и охладят страстите.

Първото гадже и голяма любов на 15 и първия аборт. До 20 - още 3-4, чукат и - бегат! А останалите знаят, че "пускаш". На 25 след още половин дузина любовници и още няколко аборта, започваш да мразиш мъжете и да се чудиш дали ще можеш да имаш деца и дали има нормален мъж на тази земя.

и според кой приятел? Рускинята го направи луд. Медицинската сестра, явно е достатъчно разумна, за да не прави медийни скандали, но надали е поласкана и очарована от развоя на взаимоотношенията им - все пак го е взела неизвестен, родила му е 7 деца, посветила е на него и на децата целия си живот, за да бъде изместена от леконравна златотърсачка, понеже вече е прекалено износена, за да задоволява половия му нагон.

И трябва да си половин човек, за да си търсиш половинка.

По принцип най-лесното и приятно нещо е да се изцъкаш. Като имаш пари и ти се лепят защо пък не.

С първата бивша, разбира се.

Роден е в САЩ, мести с в Австралия с родителите си когато е на 12 години. Американец е.

На по чашка всеки е пич, та дрънка.

Това дали си истински мъж се познава, не по това, колко сапунки си направил, докато се гаврят с теб разни фатмаци, а по това, колко живи деца си направил.

Е по тая логика почти всички мангали са истински мъже като имат по 15-18 чаавета

Какво общо имат педофилите? Тук става въпрос за пълнолетни хора, които могат да взимат самостоятелни решения и за които няма значение възрастовата граница.

Ами са! ;)

И този човек е завлядян от консуматорксия дух на погиващите вавилонци и се е предал на суетата.

Майка му и баща му имат 11 деца! Не разбрах защо той да няма поне 9?

Това е класически случай на златотърсачка...мен би ме било срам ако се оженя за "баща си", но тя гледам е доста горда от този факт , но явно материалното е по-силно от всичко....вижда ли ли сте беден български пенсионер с 26г. мацка...

И как едно дете ще го накараш да е щастливо, след като майка му и баща му когато са заедно, не са щастливи? С двуличие? Знаш ли колко бързо ще го попие...

"беден български пенсионер", означава че сам не може да си оправя живота, а ти чакаш млада мацка да оправя...

от мъже над 60 с жени на 21-22.

Просто екстремистка, просто екстремистка е жената.

В телесните клетки на ВСЯКО човешко дете има 46 хромозоми. Кое дете е качествено?

На Мел му харесва да бъде баща" e toзи изтрепа рибата с това изявление. Какво по- точно му харесва - да смена на с рани памперси, да не спи по цеи нощи, да не може да мръдне от вкъши, зашото има дете? Точно тия холивудски глезотии.

А кой казва, че не е редно?!

да, бе много "пълноценно" щом се напива като прасв и пердаши жена си, защото е полудял от това, че не е удовлетворен от нещо си.

Между другото видяхте ли снимките на мацката? Щом Мел Гибсън й издържа е егатия здравия пич! Такива като оплакващите се тук, тая ги троши още на втория ден! За кво сте й, младежи?

и я ни кажи накрая кой брат, кой сват и кой на булката -.... гадже?

Я , я , я пак го кажи, ама без да гледаш в коментара си

По темата вяра имах само на Вики Лин Маршал (Анна Никол Смит). :)))))) Айде живо и здраво, пък ако стоплите някога...

браво, респект - много е прилежен този мел гибсън, интегрирал се е - разбрал е, че силата му не е само във филмите, да продължкава да прави поне докато станат за един футболен отбор

Не го мисли човекът, той си има сертифицирана мексиканка, която да му върши тая работа :D

Да, но са си само техни, а не от различни жени

Жив и здрав да е ! Голям фен съм му :))) И е австралиец , не го обиждайте на усар . Аре , веселко да ви е ;;;;)))

Американец е,но като малък татко и мама се преместили в Австралийската страна

Може и дубльор да е имал за последните няколко "сцени". :)

Благодаря ти Дива за поста..вдъхва ми надежда,че все пак има здравомислещи..:))).Подкрепям позицията ти за роднинските отношения..много по важна е близостта по дух и чувството за споделеност и подкрепа.

007, на някои хора няма смисъл да обясняваш... Ако ще действаш...

Еваларка, Гибсън!!Ей на туй му казвам аз Истински Е.ач!!

Това изобщо не е вярно и е точно обратното. По-болни и по-умни са. Ако това е качество , така да е.

На тези снимки са като дядо и внуче

гугъл пише, че е роден в нюйорк на 03.01.1956 г. - ако те лъжат, значи съм те подвел

Считам, че мангалите и китайците дори , могат много да завиждат!?