Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | life.dir.bg
назад

Мел Гибсън очаква девето дете

Известният американски актьор, режисьор и продуцент Мел Гибсън за девети път ще стане баща. Пресаташето на актьора потвърди новината.

Обратно в новината

Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тоо, за тази работа се помага! Особено за момичетата!?

Мел е с благородна душа и семето му заслужава да продължи в бъдещето. Един достоен човек и вярващ, способен да устои на враговете си и да създаде 9 деца. 9 пъти да са благословени.

Повечето млади мъже днес са женчовци, дето не им става и мацките ги зарязват. Та естествено е и на 60 години Мел Гибсън да е по-мъж от тях.

Качествените деца се възпитават. Раждането, т.е. генът могат имат 1-2% тежест в крайния резултат.

Мит. Но вече е доказано, че възрастта на майката е без значение, защото яйцеклетките са заложени от раждането и всичките са еднакво качествени докато се изчерпат към 50-те. Мъжете с възрастта имат по-некачествена сперма и от възрастен баща се раждат даунчета. Досега се е смятало обратното, защото старите жени имат стар съпруг и не са се сещали откъм кой идва проблема, подозирали са първо майката. Така че, дедо, загащвай се и не се бутай при младите. И ти си бил млад, знаеш как е, няма място за стари там....:)

Обичал да бъде баща, моля ти се.... Нали като отиде при нова жена и се откъсне от старото семейство спира да бъде баща, остава си оплодител. Горкия, колко е дърт и наивен да продължава да рестартира, да къса и да хвърля. Четох, че психичноболните мъже си изоставят децата, защото изпитват себеомраза и тя се прехвърля към децата им, гнусят се от семката си.

ей това се казва търсачка на милиони тази иначе няма с периферното да погледне 60 годишен старец

Така е разбирам критерия ви за обиди и цинизми. От години ги пишете тия глупости и то защото хората си казват истината. Може би трябва тия проверяващите да ги поразкарат и да ги пратят на обучение в блитц.бг или може би само аз обиждам олигарсите и старчочите.

Познавам ви и сте си съвсем нормални ти и сестра ти. Оплодителят не ви е баща, а е нещастник и мизерник, той сам много добре си го знае.

Смел човек е този Мел Гибсън /смело сърце/-хвърля се с устрем в лапите на тази пантера -златотърсачка!Ще плаща още една издръжка!Това прилича на сделка,но изглежда това го задоволява!

браво бе пич къртиш яко!направо ме хварли от дуспа в тъч!!!

Голям е Мел ! Ама се питам това маце , какво точно търси при набор на дяда си.... Гнусно е някак си .... Има общочовешки ценности , които нямат нищо общо с еврогейските или усарските такива . И слава Богу !

Браво на дедо Мел, лопа ги наред младите .урви. златотърсачки.

Ами нали за това са младите урвентии да ги поиш и е.ш, и деца да им правиш.

Пари си търси!!!!!!!!!

Абе, чак Смело сърце... Виж, безразсъдно пишле по-става.

От млади родители се раждат здрави и умни деца. И с млади родители е по-интересно.

Абе кога ще дойде това дете, че да спрете да помествате тази тъпа "новина"

Набора щял да има 9 дете. Много ми напомня на една индийска притча.На един 90 г. старец му се родило дете. Отишъл при духовният гуру и попитал да благодари ли на бог за чудото. Духовника му казал: веднъж се разхождах из джунглата насреща ми тигър.Уплаших се вдигнах тоягата към тигъра и стрелях. Тигъра падна умрял , за мое голямо учудване като погледнах назад видях че стой стрелец със истинска пушка.

НЕ Е 9 АМИ 11-ТО ... ДЖУДИ ФОСТЪР НАЛИ КАЗА ЧЕ Е ЛЕЗБИЙКА , А ДВЕТЕ И ДЕВА БИЛИ ЗАЧЕНАТИ ОТ ДОНОР НА СПЕРМА .... И ВСИЧКИ ПРЪСТИ СОЧАТ МЕЛ ГИБСЪН КАТО ДОНОРА ... ДЕЧИЦАТА МУ ПРИЛИЧАТ .. А И ДВАМАТА ДЖУДИ И МЕЛ ПРИЗНАВАТ ЧЕ ГИ СВЪРЗВАТ ТОПЛО ПРИЯТЕЛСТВО И ЧЕ ТОЙ БИЛ СЕМЕЕН ПРИЯТЕЛ :))))

Браво и поздравления, качествените хора трябва да оставят повече наследници , Мел Гибсън определено е такъв!

Само с две жени от тук не бих подминал ако срещна. Я познавачите да кажат, кои са те.

взел си е жена ездач-акробат и хоооп 9то дете. Дано не стане като с украинката, дето го изцеди якооо!

паралийка, като дедо Мел, обади се. Аз съм с 20 години, по млад от тебе!

Истината е, че мъжът до края на живота си е способен да прави деца. Това, че някои с още мляко на устата не го знаят, само ги прави по-смешни.

ДА СЕ РАЖДАТ БЕЛИ ПОВЕЧЕ -БРАВО

Ами виждал съм беден български пенсионер с млада мацка - себе си и един приятел. Вече 20 години сме заедно.

Интересно, за залтотърсачки тук пишат най-вече златотърсачките, а против този брак са най-вече старите моми, което е разбираемо - Мел Гибсън прескача жените на тяхната възраст и те се чувстват пренебрегнати. За мъжките способности на Мел Гибсън пишат най-вече тези дето ги нямат тези способности.

До колкото познавам американците отблизо, мога да ги определя така. Те са нещо средно между големи деца, наивници, глупаци и маняци. И разбира се на първо място промити мозъци. Но по принцип не са лоши хора. Мел Гибсън може и да е чаровник, но и той е както всички други американци. Децата имат нужда от присъствие на бащата и повече внимание. Точно това тия деца не получават от родителите си. За това са и на такова дередже - наркомани и хора без морал. Я да попитам един детски въпрос - за какъв му е на Мел това дете на тия години? Той след развода с украинката вече деградира. Неговата широка усмивка на снимката, не ви ли прилича повече на гримаса? А в Италия, Франция, Русия, дали няма събития, за които си струва да се пише, та лайфа е станал филиал на пошли холивудски новини. Ако иската да прекарате една приятна неделя, напишете на компа следното : Танго ала фрагола. А след това в дясно плейлиста със всички мелодии. Гарантирам ви, че няма да съжалявате. Приятен ден с прекрасните танга.

Що е то в днешно време стара мома?

Никога не е късно да станеш за резил. Бяло по главата, жълто по гащите....ама "млад татко" все по- друго си е..

беше много готин до скоро но с тая брада а и възрастта не прощава -но хвала за всичките деца -такъв готин екземпляр го заслужава пък и това е любов уважение и отговорност към жените с което е....

Мъжът е способен да прави деца докато има подвижни сперматозоиди. При някои това е до 40 годишна възраст, при други до по-късно. Въпрос на ген и на състояние на организма. Горната възрастова граница за донорите на сперма е 40 години и това е неслучайно.

... друго да очаква Мел Гибсън - договор за работа скоро няма да получи, поне деца да прави, като е красив.

Поетеса от Филибето, майна :-)

Точно пък за 60 годишен коцкар - как ме е яд, че ме е прескочил :) Впрочем, единствените, които могат да са му навити са наборките му. Те обаче, ако си нямат мъж, не търсят, ами си гледат живота.

В цирка на запад има много цигани... И изобщо не е задължително да са мургави. И за предишното "рускинче" бас държа, че е от някой табор от южните степи.

Hаправили са му директно внуче.

е,как. точно така ще стане. за какво и е иначе този чичко портмоне. иначе щеше да скача в цирка още 20 години за жалка пенсиика.

A при многозина за жaлост никога и не е имало годни.

Мел Гибсън не е американец, а австралиец - има голяма разлика.