Коментари - Официално: Анджелина подаде молба за развод | life.dir.bg
назад

Официално: Анджелина подаде молба за развод

Анджелина Джоли е подала документи за развод с Брад Пит, съобщи "Ройтерс", позовавайки се на неин адвокат. Актьорът заяви, че е много разстроен.

Обратно в новината

Коментари - Официално: Анджелина подаде молба за развод | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много любезно от твоя страна, че попита, но съм написала. Когато се роди най-малкият ми брат. Бях на 15. Много му се радвах и много си играех с него, та пропуснах да ходя по гаджета в онзи период. Но не знам дали ще ти стигне концентрацията и вниманието да прочетеш тези 3-4 изречения и да ги осмислиш.

Сега той е разстроен, после тя, ще има цял сериал от този развод. Хората ще бъдат заети с глупости.

Дали е направила или не си е само нейна/тяхна работа. Всеки нормален човек по инстинкт, ако щете го прави. Въпрос на избор е до кога можеш да търпиш каквото и да е. Ето вижте и богатите, известните и красивите страдат. Дано да си намерят щастието и децата им да са добре. Евала, че може да си го позволи, защото сама с 6 деца....... не са само парите, психика също трябва.... Дори и да си се влюбила в друг, защо пък заради децата да си нещастен..... аман от общество...... все едно ще ти помогне, ако имаш проблем!!!!

Като знам колко ни додяваха,докато бяха женени,мога да си представя какво ни чака,когато се развежадат.

Благодаръ за откровения отговор. Така си и знаех че сам разбрал правилно?!? начи се пак като са ти спукали гиона. Хубаво ви е на вас жените да испитвате това чуство браво!

Марион....много ме възбужда името ти! Искам да изневеря с теб на Мара!

Значи е истина, че вашето поколение може да чете, но не и да осмисля писан текст. Колко тъжно!

Не я мисли, брат! Тази вече е стара, а е и пълно ку-ку! Ще си фанеш млада и запазена, гледай и да не е раждала, разбираш ме за кво ти говоря :)

Когато ти вземат хормоните, ти взимат и пипето.

Той ще си хване млада, но по-млад от това действие няма да стане.

Сега вече я признах - ако някой си мисли, че като "върже" някой друг с подпис и всичко е ок и може да си прави каквото си иска. Браво, Анджи! Браво!

Колко сте злобни !

Анджето е започнала да жули долнопробен алкохол.

Браво, браво ама сега ще си изъсхне сама като кукувица. Не виждам просто кой ще я пожелае!

Има търпими и нетърпими неща, а ти пишеш,, да търпи каквото и да е,,...

Каквото е пожелала, все е имала! Не я мисли нея! Какви отрепки коментират хора като нея, не е за вярване!

Мхм..ама към колко часа приблизително?М?

брат пит е голям гадняпр-по време на брака си с анистън я е карал два пъти да прави аборт на собствените им деца асега съсипа и анджи и я поболя -това е доказателство за това че най-красивите хора понякога са с най-грозните души!

Ти понеже спиш между тях, та знаеш, точно какви са им проблемите :)

А Петко не само не може да чете и осмисля , но и да пише не му иде отръки. Тъжното е че има толкова хора над 20, които не знаят как да пишат на правилен Български език. А с претенции... Успокойте топката. Хората се разделят. Само те си знаят защо и какво им е. Хайде със здраве.

Тия пак доста време изкараха заедно.

Няма да ги разбера тези хора. Богати и красиви. Лесно изкарващи парите си. Постигнали са всичко, а повечето са зависими от алкохола, хапчетата и са депресирани. Развеждат по 5 пъти.

То и много мъже не са виждали и не могат:)

В случая човека казва каква е реалността.На всички ни е ясно,че децата на холивудските звезди се отглеждат от бавачки.Родителите им ги виждат не повече от веднъж-дваж месечно.

Да, Анистън е такава красавица, че ... плаши. По-голяма част от времето седи пред огледалото и си заресва изрусената кичара пред лицето, та да се вижда възможно по-малко от него. С тия увиснали очи и тоя голям нос е яка красавица, а устата й е като прорязана с права лопата ...

Анджи, аз съм свободен и ми е голям ... портфейла, така че идвай :)

Егото ти е голямо,ДДРонег.Хората може да живеят разделени и без да се развеждат и обратното- да се разведат и да живеят прекрасно заедно. Животът е шарен.

Вече съвсем изпростяхте жените!!! Вечно недоволни, ами затова са те напуснали!!!

Мда, може всякак да се живее... Главният ми въпрос беше за смисъла на брака! А относно его-то ми - май има моменти, когато е голямо, но е подплатено. Не е лесно за инвалид да постигне това, което съм постигнал, благодарение на Създателя ни!!!

"Въпрос на избор е ДО КОГА можеш да търпиш каквото и да е." Прав си, не може да търпиш каквото и да е. Благодаря за забележката. Има неща, които не се търпят.

Жалка история, ама поне пък, който хване Анджито ще си знае - след първите 10см ще е като нова, така че няма кахъри

Човекът говори по принцип и визира себе си. Какво му се ядосваш. Да и е прав на всичкото отгоре.

Мат Деймън е член на клуб Менса, с ай кю над 180 :)

Когато си щастлив и постигнал всичко, остава само едно ...да развалиш всичко. При различните хора е различен формата и нивата. Резултатът обаче е еднакъв.

Най-много да изкукурига като Джони Деп, който късно се усети колко дърт изглежда до Амбър . И нервите му сдадоха багажа. Суетата е голяма работа. Сега както е ерата на суетните метросексуални мъже - вече трябва да си взимат старички и обикновени жени, та сравнени с тях да блестят от красота и свежест :))

хахаха С тази "малка" разлика, че Анджи остава Брат, а не обратното. Отървала се е! Бас държа, че следващия мъж на Анджи се казва - Джаред Лето. Те отдавна се харесват :) Айде сега отидете да си ударите по една злобарка, за да ви мине ядът. ;)

ех ме им писна на тия звезди да се женят и развеждат... гледам почти всички известни хоира с по 2-3 брака. за тях е явно е ежеднецвие да се женят и развеждат.

свят всичко се връща. Тя раздели Дженифър с Брат, сега същото й се случва. Никога не посягай на семеен/семейна. Ако ще се разделят, да не е по твоя вина. А в интерес на истината, тази Селена Гомес си е една лолитка, порочна и грозна.

Децата в безопасност ли ще са с тая откачалка? Внезапно може да реши да им отреже по някой орган.

Тази силиконова чанта, изтърбушена отвсякъде, деца ще въспитава.

дейба вашта мама дейба богаташка, и холивудски и български! дейба! jebem prokletu jebati bogate!! ríða frigging að ríða ríkur! knulla frigging till rika fan! baiser frigging à de riches baise! fuck frigging to wealthy fuck! ебать поганый к богатому ебать! zengin fuck aylaklık lanet!

Адски красива жена! Красив и Брад Пит. Уникална двойка бяха.