Котияр отрече да има връзка с Пит, потвърди, че е бременна
Френската актриса Марион Котияр съобщи, че чака второ дете и опроверга слуховете, че има връзка с Брад Пит.
Обратно в новинатаКоментари - Котияр отрече да има връзка с Пит, потвърди, че е бременна | Лайф.dir.bg
Коментари
Много достойно от страна на Марион. Поне тя да е щастлива и семейството й. Джоли винаги ще е на ръба на нервна криза. Характерът е съдба, както казват китайците.
Какво значи кому е нужно да се влачат, да се съчетават, да се развеждат? Бихте ли обяснили как да разбираме вашия смотан въпрос.
е нали това беше идеята а режисьорите да наложат тяхната Джоли-френската и да дразнят и злепоставят Джоли-истинската.
или плод на транслитерация. бингооооо- уцелих го !значи трябва да пиша две ii преди а ,за да се получиш
Ми свършихме с кварталните звезди и тия от входа и дъвчем медийните, както виждате - на нас ни е нужно.
Марион ... ееех, каква мацка беше по ремето на "Такси" ... колко че.ии съм избил на нейния образ, колко пъти съм обливал монитора ... ама сега е одъртяла и се е сбръчкала.
80% от пишещите под новината изглеждат хора с увредена психика и откровени простаци, за съжаление.
dен на независимостта! ден на който сме станали малка държавичка, петно на картата нанесено от английските картографи със зелен цвят, върху голямото кафяво-лайняно петнище с надпис "търкия". И сега се вълнуваме от връзките на холивудските звезди! какъв кеф! каква радост че ни има! Че говорим езика си! Боже благодарим ти че ни прати руснаците и ни отлюспи от търкитата.
Извинявай, но трябва да си луд фен на чкиите и изобщо да не можеш да оцениш таланта на двете актриси, за да ги сравняваш! Джоли НЯМА силна роля (освен донякъде в Ghia, но там играеше себе си) - само превъплъщения в някакви измислени супергероини. Котияр има убийствена игра - класи над Джоли. Гледай я в Rust and Bones и пак ще си говорим, дали изобщо Джоли може да се сравнява с нея. Отделно за мен лично излъчването на Котияр ми допада повече - Джоли е красива - факт - но кувенското ми идва в повече.
Кът се роди чавето да му се направи ГМО експертиза! Щот тя може и да казва, че друг е бащата, ама кой знае от колко буркана е сърбала бяло сладко!