Коментари - Котияр отрече да има връзка с Пит, потвърди, че е бременна | life.dir.bg
назад

Котияр отрече да има връзка с Пит, потвърди, че е бременна

Френската актриса Марион Котияр съобщи, че чака второ дете и опроверга слуховете, че има връзка с Брад Пит.

Обратно в новината

Коментари - Котияр отрече да има връзка с Пит, потвърди, че е бременна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

простичките неща понякога са по истински ... дано поне са се научили да се къпят

е ПРОДУКТ НА НЕГРАМОТНОСТ! ПИШЕ СЕ С О Ц И А Л Н А!!!!

Защо не пускате репликата ми към "?" неграмотни постове може, но да ги поправяме-не!

Много достойно от страна на Марион. Поне тя да е щастлива и семейството й. Джоли винаги ще е на ръба на нервна криза. Характерът е съдба, както казват китайците.

Какво значи кому е нужно да се влачат, да се съчетават, да се развеждат? Бихте ли обяснили как да разбираме вашия смотан въпрос.

е нали това беше идеята а режисьорите да наложат тяхната Джоли-френската и да дразнят и злепоставят Джоли-истинската.

или плод на транслитерация. бингооооо- уцелих го !значи трябва да пиша две ii преди а ,за да се получиш

хляб и зpелище!

на Гийом Котияр, може би, за пореден път :)

Марион Котияр е много по хубава от Джоли.... та и за какво и е Брад Пит на нея.....

Ми свършихме с кварталните звезди и тия от входа и дъвчем медийните, както виждате - на нас ни е нужно.

Марион е френска класа. Не само хубава, но и умна.

Марион ... ееех, каква мацка беше по ремето на "Такси" ... колко че.ии съм избил на нейния образ, колко пъти съм обливал монитора ... ама сега е одъртяла и се е сбръчкала.

Ой, котьооо...!

ТЯ ПЪК ЕДНА УБАВИЦА , НАПРАВО НЕЗЕМНА , МОЖЕ БИ СЛЕД ТРЕТАТА РАКИЯ

80% от пишещите под новината изглеждат хора с увредена психика и откровени простаци, за съжаление.

dен на независимостта! ден на който сме станали малка държавичка, петно на картата нанесено от английските картографи със зелен цвят, върху голямото кафяво-лайняно петнище с надпис "търкия". И сега се вълнуваме от връзките на холивудските звезди! какъв кеф! каква радост че ни има! Че говорим езика си! Боже благодарим ти че ни прати руснаците и ни отлюспи от търкитата.

Не я е срам да отрича, и даже е забременяла от Пит, а лъже че е от францето.

Завиждам и ! И аз мечтая да го срещна...мъжът на живота ми!

Chefo77

Извинявай, но трябва да си луд фен на чкиите и изобщо да не можеш да оцениш таланта на двете актриси, за да ги сравняваш! Джоли НЯМА силна роля (освен донякъде в Ghia, но там играеше себе си) - само превъплъщения в някакви измислени супергероини. Котияр има убийствена игра - класи над Джоли. Гледай я в Rust and Bones и пак ще си говорим, дали изобщо Джоли може да се сравнява с нея. Отделно за мен лично излъчването на Котияр ми допада повече - Джоли е красива - факт - но кувенското ми идва в повече.

от пръв поглед се вижда, че е еблива и развратна.

Бе, тя твърди, ама знае ли се. Я да дойде да я прегледам.

Совите не са това, което са. Мхм.

то и на теб чекийката ще да се е поизхабила само на ръчно управление.

Няааамааа, няаамаа, няаамааа!

Кът се роди чавето да му се направи ГМО експертиза! Щот тя може и да казва, че друг е бащата, ама кой знае от колко буркана е сърбала бяло сладко!

И аз да съм, и аз ще отрека. Брад Пит е заприличал на Мики Рурк.