Коментари - Мел Гибсън на премиера с бременната си приятелка | life.dir.bg
назад

Мел Гибсън на премиера с бременната си приятелка

60-годишният Мел Гибсън позира с бременната си приятелка на премиерата на филма си "Hacksaw Ridge" в Лос Анджелис.

Обратно в новината

Коментари - Мел Гибсън на премиера с бременната си приятелка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ренето е бил женен, когато е взел "под крилото си" малолетната Селийн. Стокхолмски синдром навярно. Мел Гибсън поне е разведен и тази поне не е малолетна.

разлагащият се морал на 20-годишните госпоици.

ако беше умна, щеше да успее да си хване нещо по-свежо и също толкова богато. Но зависи какви са й целите, де!

коя употреба е това гадже, щом на 26 са й паднали дотолкова всички бариери, така щото да се пуска на старци?

ама никак не са. Да имаш много пари, не е просто привилегия, но и отговорност, дори бреме, което не е по силите на простите хора, погубва ги.

Ох, на дядо, ..! : ) Един от тия двамата не е у ред и са се получили работите. На тази не й е липсвала бащина фигура у дома, на нея й е липсвал дядо. И сега си е намерила. Щом се обичат, да се взимат. Мел, следващата на 16 да я забремениш, тая е дърта вече : )

Абе някъде четох за реален такъв случай, май тук беше: Няк'ъв пич като млад избягал от семейството си и не поддържал връзки повече. Обаче успял в живота и след време, на дърти години се оженил за младо момиче. Разглеждайки снимки, след няколко месеца установили, че са дядо и внучка. В сащ мисля, че беше, не се развели, а си останали женени.

Е ИЗВЪН ПЪТЯ,СПОРЕД МОИТЕ СКРОМНИ РАЗБИРАНИЯ! ДА ИМАШ 10 ДЕЦА ОТ ТРИ ЖЕНИ И ТО НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ,ВЕЧЕ НЕ ТЪРПИ НОРМАЛНО ОБЯСНЕНИЕ!!! ЗА СЪЖАЛЕНИЕ И ТОЙ СТАНА ЖЕРТВА НА ХОЛИВУД!!!

нашите тъпаци и тъпачки тук!! Било неестествено, а? Какво, ще ги съдите ли бе, тикви? Най-хубавото е, че не можете да си излеете жлъчта навън и никой не ви бръсне "мнението" за слива, ха-ха-ха. Как не можахте една дума свястна да ви се пречупи ръката и да напишете?! Все шегички и плювня! То и какво друго да излезе от бедняк и зле платен нещастник. Браво за куража и на двамата и да им е честито детенцето! Дано стане известно като баща си и даже да го надмине, а и красиво като майка си! От сърце! Поне един човек от Балканите да се зарадва.

Мел Гибсън да не би да се снима в роля на садам хюсеин, толкова прилича на него точно след залавянето му

И с тая ли ще се раздели след година със скандали?

Ами това е холивуд урви и дърти пръчове плющящи младо. Тая бая пъти ще му се върти на дедовия докато се разведат и тя вземе я къщичка я количка. Дедо Мел не е прост.....

Дърт козел млада върба лющеше.

Много ми е симпатичен Мел, но тази брада го загрозява и ... състарява допълнително, дано скоро я махне. А мацето е неприлично младо за него, но пък такива като Мел си струва да дават поколение, така че от мен - ЙЕС! ;)

7 плюса... вЕрно материала е прост. :)))

Дедо и внучка!

Еми, щом от тебе е йес, значи и от мен е такова

Май мнозина не знаят, че тоя човек е актьор. В "Кръвен баща" беше с брада заради ролята например... Нищо де, по-добре тука да си го излеете, отколкото вкъщи да биете жените или децата си за глупости. И вие нали няма да легнете с 26 годишни като сте на 60? Стига сте гледали в чуждото канче.

Разбирам, че иска да бодне нещо свежо за вечеря, но чак пък да се жени и да прави деца ...

Е, хайде стига си писал глупости! За разлика от ТЕБЕ, ние не бием нито жените, нито децата си. А не сме на 60, но се надяваме да станем, даже и на повече! ;-) Колкото до чуждото канче - не гледаме там, просто коментираме новина в мрежата и ако това не ти харесва, недей да четеш!

Пак ще намери,каквото си търси

...гнусна работа..тои ебе внучка си..а тiа ебе дядо си....какво ли не правят женските за пари...нещата за да са добре ..трябва да са си на мястото...туk те не са и гнусно...

ех, мел - направи девет деца досега - дано да видиш признателност и не свършиш сам самичък в някой приют

Евала правя на такива жени, майна! Знаят как максимално добре да използват касичката между краката си!

Много го харесвах .... Явно алцхаймера не прощава ... Само се питам коя млада и готина мацки би си легнала с прадедо си ... Гнус ме е !

Колебая се дали ми прилича повече на Кирилиметодий или на Марксиенгелс.

Айде на бас, че точно с тоя я използва минимално, хахахахаа

Някои мъже са толкова комплексирани, мразят себе си и не харесват децата си, че продължават и продължават да правят нови, белким накрая излезе нещо читаво.

Тя трябва като минимум да си застрахова зъбките, че Дедо много лошо млати с опакото на ръката си.

Ти наистина ли мислиш, че ще ти прочетат поздравленията, толкова тържествен и официален тост вдигна, след като се прокашля към публиката.

С една подробност - случката е измислена, защото "двамата предпочели да останат анонимни" - писано е в жълт вестник и такива хора не съществуват.

НЕ ЗНАМ ЗАЩО ,НО КАТО ГИ ГЛЕДАМ ДВАМАТА НЕ ИЗПИТВАМ НИЩО ДРУГО ОСВЕН ПОГНУСА!!!

Простащината българска ще коментира разликата във възрастта им, брадата му и касичката между краката й. Вулгарност, западнала нация, проста, липса на финес... Никой не коментира това, че Гибсън прави нов филм, културата е безинтересна, нали, примати? Всяка цивилизация, преди да изчезне от лицето на Земята, затъва в низкост. Като вас. Аз и малцината културни българи се разграничаваме. Простолюдието спрямо Извисените в България става все повече и повече. Прибавяме и бесният прираст на циганската сган и резултатите са ясни.

ей, тоя Мел Гипс(ън) си отеба на света, бе! :-)

Смешното е с какво раболепие Дядо Коледа гледа служителката си Снежанка.

Мел гибсън вече ни е опротивял с предишните си изцепки, затова сме предубедени, прав си. Но не можеш да отречеш, че феноменът стар мъж + млада жена винаги буди по-голям потрес от обратния вариант. Женичките винаги изглеждат като болногледачки...

В човешката природа и отношения също има екология. Едно време се спазваше, но сега се кара през просото- в зависимост от парите. мел Гибсън като стане на 70 години, мадамата ще е на 36 (техникъли пърфект в секса). И к'во пра'им тогава. хайде пак милиончета за издръжка на детенцето, невръстното, което трябва да казва "тати" на грохнал старец. Е това е то сегашната екология в човешките отношения. Има си достатъчно пари - да си плаща на млади проститутки и да си гледа 9-10- те деца които е правил безотговорно. Но... ще си го получи. природата не прощава, само забавя!

Ама той не е ли на 70? А тя не ми прилича на повече от 20. Ако им е по-малка разликата, да ме прощават. Явно като се съчетаят такива, старостта повече контрастира.

Гибсън е добър режисьор и артист, ама чак култура... Киното е преди всичко развлечение, дори да има филми със сериозни послания. И, между другото, ти, възвишеният и интелигентният, по злобарски плам не се различаваш много от прстотията и циганията. Разликата е само в речника, в чувствата - не!