Кралица Елизабет II и принц Чарлз с модерен портрет
Бъкингамският дворец разпространи официален портрет на кралица Елизабет Втора и принц Чарлз, с който отбелязва края на юбилейната й 90-а година.
Обратно в новинатаКоментари - Кралица Елизабет II и принц Чарлз с модерен портрет | Лайф.dir.bg
Коментари
Монархиите остават пазители на семейните ценности в секуларното общество.И в това е тяхната богоизбраност!Това ,което изглежда демоде и консервативно,понякога дори наивно,всъщност е специалното!
тия "семейства" знаеш какво ги държи - наследството от милиони, идва момент, в който се избиват за да станат наследници ...и Ше ми даваш за пример садисти-паролюбци за пример за семейство...идиот си, направо идиот на квадрат...
Сигурен бях,че простолюдието няма да схване нищо! Не ме познавате,а ме наричате идиот?! Няма да ви отвърна със същата простащина!
Човекът по-горе, използва много по-дълбокия смисъл на понятието "идиот". Защото очевидно не можете да анализирате и интерпретирате фактите от живота. 1. На средностатистическия мъж, решил да се разведе, не му пука за кралицата. Ако не се разбираш с човека до теб...к'ва кралица... 2. Тези ценности се възпитават в собственото ти семейство. 3. Работейки ден и нощ за да изкараме прехраната си и треперейки за това да не ни уволнят утре, ние сме МНОГО далече от кралицата/жените в кралството. 4. Много по-умни хора- учени, лекари, печелят много по-малко от кралските особи, което е... без коментар. Живеем във времена ,в които трябва да се избират хора, които са направили нещо са развитието на човечеството и науката/прогреса. Това е. Простолюдието като теб винаги ще иска някой да го води, без той самият да може да води.
"МНОГО далече от кралицата/жените в кралството." Като сте толкова далече е най-добре да си мълчите и да не пишете глупости по форумите !