Коментари - Вики Терзийска заминава на меден месец на Сейшелите | life.dir.bg
назад

Вики Терзийска заминава на меден месец на Сейшелите

Виктория Терзийска и съпругът й Петър Величков ще отпътуват на меден месец на Сейшелските острови.

Обратно в новината

Коментари - Вики Терзийска заминава на меден месец на Сейшелите | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Коментари

Абе вие нормални ли сте ? Къде го видяхте тоя дядка ? Нормален мъж на средна възраст. Даже не ми изглежда 45 годишен. Вики да не е по-млада ? 38-9 годишна. За жена с първо дете май тя е старата.

Излъга ли го кака Вики това момче?! Явно е умен човека, то дори само заради името си струва да си с тази жена.

Тези пък кои са? : )

Вики се е омъжила за Сейшелите! Дано и детенцето бъде толкова красиво, колкото островите...

Кога се развеждат ?

Явно си плаща добре, за да пишете непрекъснато за нея и домочадието и. Следва репортаж от Сейшелите.

Много ясно, че ще последва фото есе от Сейшелите - една умопомрачителна снимка след друга ... търпение само - след две седмици :D

Много сладко детенце, да им е живо и здраво!

Тази Вики от село Разград, ако "мъжът и" не беше шеф на OMV щеше да види Сейшелите само на картичка!!! К...ва с к...ва!!! К...ва = крава!!!

Нищо лошо няма в ситуацията. Вики е хубава жена, мъжът й изглежда съвсем нормално (повечето мъже наоколо изглеждат в пъти по-зле), имат си дете, разликата им е нормална, сега са решили - сега пътуват, да се пише за тях под рубрика Лайф също е нормално - Вики е певица от доста години, т. е. познато лице. Всичките ви претенции, бележки, забележки, чуденки, коментари са си чисто и просто хейт. Дребна, жълта злоба! Замислете се за себе си, Вики не я мислете!

Само едно не мога да разбера, защо не пишете къде прекарват почивката си бившата му жена и деца, защо няма тяхна снимка усмихнати на слънчеви Малдиви примерно. Защо се натрапва едно ненормално поведение като еталон за виждаш ли невероятната любов която връхлита този и онзи, когато вече има семейство и го зарязва. Вярно е, че няма семейни хора които в даден етап на брака си не са се увличали, кой повече кой по-малко, но да си зарежеш семейството и да се пъчиш и това да е голямата работа - не струва. Това ми е мнението, ако толкова се обичате и ей на сега ви е треснала стрелата, ами кротувайте си, кефете се и се наслаждавайте, ще минем и без да ни се натрисате.

Бившата му жена с децата му последно бяха в Куба,Мексико и Панама - преди месец. Доста добре си е подредил нещата Величков. Него не го мислете. Аз го познавам като доста сериозен мъж. Малко се пообърка, ама сега гледа 2 семейства. Не му е леко на завалията.

Абсолютно съм съгласна, но тя и децата и не ни навират снимките си и намеренията си къде ще ходят и какво ще правят, щастливи или не си гледат кефа или проблемите без да занимават широката публика. Ето вие знаете, защото сте им близка, а мен и много като мен грам не ме интересува тази голяма фамилия къде ходи и какво преживява. Ако двамата са постигнали някакви успехи професионални - ок, с удоволствие ще се информирам. На Викито знам една песен и това е и че е от Мастило, а за господина прочетох покрай нея, че е голям бизнесмен във някаква верига бензиностанции. Като има хит певицата ще и се радвам, ако нещо тази верига направи изключително също.

Чак на 38 с дете. Дърта крава се прави на млада младина.

Тя си изглежда млада, ама нещо във възпитанието й куца. В едно тв предаване много се учуди, че на възрастните в превозните средства е редно, човешко да им се отстъпва място.

Не мога да разбера, защо абсолютно непознати за обществото хора сключват таен брак?!

беше женен, а тя в същото време бе бременна от него. Тя го е откраднала от семейство с деца.

След няколко години, сигурно ще се окаже, че имат "несъвместими различия" в характерите.

Няма!Друг с толкова пари няма да намери тази нагла лисица!Така,че характерите тук нямат значение.:))

Честито...на Сейшелите е ужасно, пълна скука и кофти храна в безбожно скъпи хотели. Скоро имах възможността да се разочаровам за хвърлените на вятъра пари да се замъкна до там..

Абе, то е като в Турция има хотели и хотели. Брат Бит или някои по-заможни със сигурност си прекарват добре на Сайшелите... А иначе по темата - абсолютна парвенющина. Защо трябва да се пъчат къде ходят на почивка, искат да им завиждат ли, или да им се възхищават???

И двете, и двете !

Ами хотел 5 звезди, водещ се в топ 3 на най- луксозните на въпросните Сейшели...Сам прецени, а къде си е изкарал страхотно Брад Пит нямам представа - не го познавам лично, за да ми е споделил, но в някои случаи звездите харесват странни неща. Ако някой иска истински лукс по- добре е да не се прецаква със Сейшелите.

Алоооо ДИР-а, аз бях 8 месеца на околосветско - искате ли снимки?...да ви имам хайлайфа

Ти за някакъв "хайлайф" ли се имаш бе, мунчо? Кой си ти, та трябва да й дреме на редакцията, още по-малко на нас читателите, къде си чешеш..., а?

Защо, а вики коя е?! Хайде стига!

ама толко си ми слабоумен че няма да се хабя да ти обяснявам

Пази Боже слепо да прогледа и да види Сейшелските острови...

я някой да ме светне ко пей булката, че нещо съм пропуснал

На микрофона пей

тя е световноНЕизвестна

И аз съм милионер в Америка и си търся българка да ми роди дете, но не знам как да я намеря? Който знае да пише.

Искам да ти родя близнаци . Дано не си черен !

Дано се жена.

Ти за някакъв "хайлайф" ли се имаш бе, мунчо? Кой си ти, та трябва да й дреме на редакцията, още по-малко на нас читателите, къде си чешеш..., а?

Шо, бе, ти пък кой идиот си, та на някого трябва да му дреме какви глупости пишеш във форума на ДИР-а?

И аз съм милионер в Америка и си търся българка да ми родиждете, но не знам как да я намеря?

Наеми си българска продуцентска компания, ако търсиш нещо оборотно за джасане. Ако търсиш интелигентна, прегледай годишниците на СУ, без последните 5 години.

тва баща ли ѝ е?

Вики и Пешо бяха???

Айде стига сте писали глупости за дядовци. Разликата им е 8 години. Той е 71 набор, тя 79-и. Да, верно че той изглежда по- възрастен, но половината българи са така. Намерете си по- полезни занимания!

Асан на 46 годин е прадядо .

Съпругът има вид на тупан, сигурно е мутра/бизнес мен

Дай една целувка на дядо

Ама как така - на бабата , ами моите дела....... ?

а може би без тази новина нямаше слънцето да изгрее.

Всъщност разликата им е 8 години ... тя е на 38, а той на 46. Просто човекът изглежда по-възрастен ... може да е от много натоварване,работа и стрес.

Еми не знам кой на колко е, но е факт че Вики нямаше и да го погледне, ако не беше милионер.

И за какво ти служи тази плиткоумна констатация, която, впрочем, е непроверим факт!? И защо например да не предпочете милионер, щом има такава възможност? Нещо имаш проблем с милионерите? Или така просто си морализаторстваш?

Всъщност този Величков е само 8 години по-стар от Вики, но на снимките наистина изглежа все едно й е баща.

Вики Вики Вики....от къде го намери този дядо.... Хубаво момиче си, но май парите са най-важното нещо на Света, за теб...и не само за теб де.... Та Сейшелите...БРАВО!!!

футболна съпруга, която изтърси "Шейселските острови"! Помните ли? Та, кой откъдето е, той произходът те следва навсякъде, където и да опиташ да се скриеш. Та такива ми ти работи по нашенския културен свят. А Вики май смени мастилото в тонера.

Тая псевдопевица се прави на щастлива.Може би защото е в прегръдките на ДЯДО СИ.КАКВО ПАДЕНИЕ!

Тя и толкова е певица. Но е хитра лисица, след като го разведе тоя чичак( сама е признавала, че като го е набелязала е бил женен. Няма лошо и с прадядо си да е, но май всички не и вярваме особено на " чистата любов" , ще я призная след 25 г , да е живяла с тоя и с два лева на ден, и в болест и здраве. Иначе доста отчаяни женици се продават , особено в " Марионет" , Маринела и други хотелчета. Да бяхте учили и научили някоя професия, различна от най- древната.

22, просто Вики такива харесва. По-улегнали, богати мъже. Какво толкова.

А пък аз си мислех,че меденият месец е непосредствено след узаконяването на брака,а сега излиза че може да е по всяко време.

Страхотна "новина"! Кои са тези и защо ни занимавате с тях. ? Няма ли новини ,които имат някаква стойност / не парична разбира се/ като новина от рубриката" Life"

КАКВО ТОЛКО ВАЖНО ИМА. ДЯДОТО ОТИВА НА ПОЧИВКА С ДУЩЕРЯ СИ,А ВНУЧЕТО ОСРАВЕНО НА БАБАТА. МАЛКО ОБЪРКАНО,НО ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ. ТОЯ НЯМАШЕ ЛИ И ДВАМА СИНА. ТАКА И НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА,КАК СЕ ОСТАВЯТ ДА ГИ МЪРЛЯВАТА РАЗНИ ДЪРТАЦИ.

Намерила си е спонсор.

жените, които стават майки на дърти години, се инфантилизират трайно. Доста отблъскващо.

дои величков, по-меркантилна женица не познавам, като му изцоца парите, ще го зареже.

Все още има наивници, според които в "брака по сметка" изгода има само красивата жена на богат мъж. Не го мислете Величков, той без акъл не е натрупал парите и едва ли ще позволи жена му да изхарчи повече, отколкото заслужи с външността и милото си поведение. Тя е "на заплата" при него, а ползите са взаимни.

тя е от жени-Телци са най-продажните жени, за пари ще продадат не само тялото си, но и майка си и баща си. Идва от дълбоката провинция, извършала десетки мъже като мъжемелачка-златотърсачка, надула корема без брак, принудила го да се ожени за нея разбила предищното му семейството на Величков, сега от един "меден месец" преминава в другия. Вики - това да не ти е в селото, щот всичко живо ще пропищи от нея...

Учете се от викито, а вие се занимавате с избори и т.н.!

честито!

Прилича на баща си :)

а кой е бащата?