Нели Хаджийска и съпругът й на почивка в Тайланд
В началото на април Нели Хаджийска замина на 10-дневна почивка в Тайланд. Сега водещата на "Търси се" сподели кадри от ваканцията си.
Обратно в новинатаКоментари - Нели Хаджийска и съпругът й на почивка в Тайланд | Лайф.dir.bg
Коментари
Ма тази стрина верно ли е на 39? На мен ми изглежда на минимум 49, а па колко е красива, неам думи. От написанот обаче личи, че жадува за обществено внимание. Истинска БГ звИздЪ!
И кой нормален човек го интересува, че някъкъв самозван, телевизионен токсичен отпадък е отишъл чак до Тайланд да прави с.......и (слънчеви бани). Журналя толкова ли няма какво да пишете, че сте паднали толкова ниско.
Изявление на една тъпа гъска, която дори не разбира, че "разголва" колко е жалка алчната душица. Полива само причтелства, от които има полза.
Да са живи и здрави и дай боже всекиму да пътува по-често! И все пак, българина освен Пукет, Бали, Патая и Дубай, като че ли нищо други не знае... Доста е жалко на фона на многото доста по-добри места, които не са и толкова комерсиални...
Запознавали сме се с нея и мъжа и, като бяхме на море в БГ. Супер готини хора. Живи и здрави - само такива хубави неща да ви се случват.
Радвам се, че е щастлива, но не мисля, че визията й позволява да се показва без грим и по бански.
То не бе , забременяване, раждане, рожденни дни на детето и , детски ясли, кихане, кашляне , почивки ... ЕГАТИ '' ЗВЕЗДИТЕ '' в Бг???
Ne moga da povyarvam, che BG-mediite se zanimavat s publikaciya na lichnite snimki na nyakogo....?!!!? Tazi mlada zena moze bi e dobra vodeshta, no s tozi ogromen nos liceto i NE e za pokaz (pak dori i sred aziatskite plazove...!), nito pak nesarazmernoto i tyalo s ogromen byust....! Zashto ne si napishete vsichko za neya, no bez snimki.... Maj lichnoto prostranstvo mnogo vi interesuva...! To si e tyahno !
Браво. живи и здрави. На някои снимки няма нищо общо с екранната си визия и незнам какви заплати взимат в тия телевизии та да си позволяват екскурзии на 3 континента
Аз обикновено следя мега знаменитостите, но тази наистина не я знам коя е...
Аз пък съм на почивка в Маями, но защо го няма в новините това? Да не съм 2-ро качество? Дискриминация!!!