Коментари - Нели Хаджийска и съпругът й на почивка в Тайланд | life.dir.bg
назад

Нели Хаджийска и съпругът й на почивка в Тайланд

В началото на април Нели Хаджийска замина на 10-дневна почивка в Тайланд. Сега водещата на "Търси се" сподели кадри от ваканцията си.

Обратно в новината

Коментари - Нели Хаджийска и съпругът й на почивка в Тайланд | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Снимка 4 е ужасна, ако и в действителност е така?!!!!!!

Коя е тази и кой е този. Как си ги изсмуквате от пръстите тия ЛАЙФАДЖИИ бе?

Тази пък коя е?

И най-важното: кви цомби вади тая!

баба Меца!

Ма тази стрина верно ли е на 39? На мен ми изглежда на минимум 49, а па колко е красива, неам думи. От написанот обаче личи, че жадува за обществено внимание. Истинска БГ звИздЪ!

И кой нормален човек го интересува, че някъкъв самозван, телевизионен токсичен отпадък е отишъл чак до Тайланд да прави с.......и (слънчеви бани). Журналя толкова ли няма какво да пишете, че сте паднали толкова ниско.

какъв секс? тази не случайно само инвитро забременява, кой би могъл да вдигне самолета при такава вдъхновяваща гледка???

Ама тая не е закрила млекоцентралата

Изявление на една тъпа гъска, която дори не разбира, че "разголва" колко е жалка алчната душица. Полива само причтелства, от които има полза.

Да са живи и здрави и дай боже всекиму да пътува по-често! И все пак, българина освен Пукет, Бали, Патая и Дубай, като че ли нищо други не знае... Доста е жалко на фона на многото доста по-добри места, които не са и толкова комерсиални...

Те да не мислиш, че са виждали карта и знаят къде се намират и тези островчета.

Като гледам кои са ни "звездите", нищо чудно, че духовният ни живот е пълен мрак !

Много важна новина, няма що, а пък снимкитееееее....., направо ужааааас!

Запознавали сме се с нея и мъжа и, като бяхме на море в БГ. Супер готини хора. Живи и здрави - само такива хубави неща да ви се случват.

Радвам се, че е щастлива, но не мисля, че визията й позволява да се показва без грим и по бански.

тая па аз пък бях на хаваите

ами, няма какво да се каже, когато всичко се вижда....ужас!!!!

Орел с ориз!

По-хубаво е с пуканки

То не бе , забременяване, раждане, рожденни дни на детето и , детски ясли, кихане, кашляне , почивки ... ЕГАТИ '' ЗВЕЗДИТЕ '' в Бг???

Ne moga da povyarvam, che BG-mediite se zanimavat s publikaciya na lichnite snimki na nyakogo....?!!!? Tazi mlada zena moze bi e dobra vodeshta, no s tozi ogromen nos liceto i NE e za pokaz (pak dori i sred aziatskite plazove...!), nito pak nesarazmernoto i tyalo s ogromen byust....! Zashto ne si napishete vsichko za neya, no bez snimki.... Maj lichnoto prostranstvo mnogo vi interesuva...! To si e tyahno !

... от БГ

Браво. живи и здрави. На някои снимки няма нищо общо с екранната си визия и незнам какви заплати взимат в тия телевизии та да си позволяват екскурзии на 3 континента

А ти защо приемаш всичко за истина? По какво ще различиш снимка от плажа в Турция, Гърция или Тайланд?

Аз обикновено следя мега знаменитостите, но тази наистина не я знам коя е...

ВОДЕЩА Е В ЕДНА ТЕЛЕВИЗИЯ,ЩЕ СЕ ОРИЕНТИРАШ КАТО ВИДИШ 2 ДА ВЗИМАТ ИНТЕРВЮ ОТ НЯКАКЪВ И УЖ МУ ЗАДАВАТ ВЪПРОСИ,ПЪК НЕ МУ ДАВАТ ДУМАТА И ГОВОРЯТ ПО-ВЕЧЕ ОТ НЕГО-НА ФИНАЛ НИЩО СКУКА,СКУКА И АЗ НЕ ГИ ГЛЕДАМ.НЯМАМ ИДЕЯ КАКЪВ Е РЕЙТИНГА НА ТОВА ПРЕДАВАНЕ.КАК НЕ СА ГО СПРЯЛИ ОЩЕ НЕЗНАМ.

Аз пък съм на почивка в Маями, но защо го няма в новините това? Да не съм 2-ро качество? Дискриминация!!!

четвърта снимка е .... ужас

ТЕ ВСИЧКИ СА УЖАС