Българка на корицата на холивудско списание
29-годишната пловдивчанка краси корицата на седмичното холивудско издание.
Обратно в новинатаКоментари - Българка на корицата на холивудско списание | Лайф.dir.bg
Коментари
...какъв е тоз' примат? И аз си направих труда да изгледам трейлъра на това недоразумение. Не мога да разбера като каква се изживява в тази глупост, лъхтяща на пошлост и проституция.
тази жена е поне на 40, това са пълни глупости - изгледах трйлъра в outube delka stand-up tall or fall
Наистина изглежда на 40 и не е хубава,а за филмите,може би си ги финансира сама и дано някой да ги гледа,в последното дълбоко се съмнявам...
Напоследък съм придобил възможността да познавам, на 98%, интелектуалното състояние, по външния вид.............. Е, според мен, тази е безмерно тъпа!
Даааа...Делка не прилича на Николета, Мара отварачката или на нито една чалгарка....ама е направила филм.Била грозна, а вие дето я коментирате сте най-красивите, ама не дооценени.В Ю туб само трейлъра сте гледали, но не и интерютата след това.Барбара Стрейзън е звезда, защо не и Делка?Мразите я защото е Българка и е УСПЯЛА.От мен 10+ за Делка........вие ми натряскайте минуси, ....за мен ще са плюсове.
Не я мразим.Но ни идва в повече самоизтъкването на това грозновато момиче.Дори снимките си не може да подбере както трябва.
ужас една няма нормален път.... вижте в ю тюбе съдбата е ужасно нещо... още по ужасно е да се проследи ..било то и само като трейлър ...
"29-годишната пловдивчанка краси корицата..." Не зная дали я краси, но мен поне направо ме изплаши...
Абе на другите снимки малко по-бива, макар че по-скоро ми изглежда към 40-те, не на 29..ама на корицата направо ужас, тия хора не се ли научиха как да обработват снимки с фотошоп..
Само на мен ли ми прилича тази делка на небезизвестната у нас Антония Петрова? Особено на трейлърът на филмчето й. Да не би да са близначки раделени при раждането им?
Браво на момичето!
Аз ли недовиждам, или наистина Мерилин Менсън си е сложил силикон?!? Боже, колко позьорщина има по тоя свят, Боже!
момата моо грозна. Обаче човекот на снимка 10 е просто трепач. Смях се половин час. Туй ко и е кавалера,направо да си беше седяла у Филибето.
Респект към всеки човек с талант, спортист артист!!! За съжаление обаче Българите винаги се отличават даже и на летище с 1 000 000 хора ако видиш селянин то той е българин, толкова са малко изключенията което е жалко. Има хора като въпросната дама на челото на която пише : Селянин от 10 поколения насам. Където и да отиде, както и да се снима гените доминират и ще си остане Делка от село.
За красота е под въпрос но е груба с тази фигура.Има вид на напористо жена която не се отказва от намеренията си.Не се натискайте за нея защото едва ли е глупава да се занимава с бедни българи - фустогонци !!!
Делка чете и яко цъка минуси... :) Делке, кой плати да направят филм за живота ти? Гледах трейлъра в Ютюб и още имам тик от актьорския ти талант:)) Който иска да се посмее, да потърси DELKA: Stand-Up Tall or Fall в Ютюб.
Това не е ли сестрата на Мерилин Менсън?!... Или на Антония Петрова - Крокодила? Малко ми е жал за такива жени!
Тъкмо щях да пиша, че много грозна снимка са избрали за корицата, но после видях другите..
Така, така.... злобарите отново не спят! Като сте по-можещи и по-талантливи, защо едиственото нещо което правите е да плюете в Дир-а ?
Я я изпратих дДелка с нейните вродени качества да поКурява света. Не мое да й се опре ни Холивуд ни нищо. На някои от снимките си личи естественият й талант. А тя - "онаая работа", английски не иска, само skills и passion и себеотдаване. Ай са вие стигнете до Америка, па ми се заобяснявайте колко сте кадърни и красиви.
платила си - има я на корица. Пратила списанието на ди ра и си платила - има статия за нея.
За разлика от българите, които оценяват красотата на хората по външността им, а успеха им според собствената си мизерия, в Америка хората забелязват неща като излъчване, харизма, талант, финес... Там може да изглеждаш безумно и това да не е повод да те съдят и поругават. За жалост, по нашите ширини няма как да се случи. Колкото до това дали е успяла в Щатите или не е, щом е на корицата на списание, определено е по-успяла от всички изказали се тук.
Българите имаме класически вкус и трудно бихме отстъпили от него! Да - в Холивуд има и други набедени красавици, като Дженифър Анистън , например! По нашите стандарти Делка не влиза в категорията "красива"! И все пак да я сравняваме чак с Анита Мейзар е прекалено! ;) Хора, бъдете по-снизходителни, защото наистина стандартите за красота и т.н.в Холивуд вече не са, каквито бяха преди години!
Младежът на десета снимка кърти мивки!:))))
По улиците на София, а и навсякде в България,всяко срещнато момиче е много по -хубаво от тази Делка. А само как звучи името й - ужас
Абе не е лошо момичето. Няма да го върна. Бих е делнал с на теслата дръжката... Критикарите отдолу да покажат снимки на гаджетата си да ги видим колко са убави, а жените, които критикуват да се снимат и да ни покажат колко са красиви! Има чар момичето. Може на снимки да не излиза така добре или просто тези да не са направени, както трябва. Може и редактора или собственика на списанието да е делнал и затова да я е пуснал този брой. Всичко може...
Да си кажа скромно мнение....не знам какво е това списания, но някак си евтино изглежда момичето...и прическа и тоалети. Няма класа, не знам какво краси...Много ми се иска българите навън да са успели, да са готини, да показват класа, стойност и стил, защото това е имидж за България....Но, не ми е наред нещо в картинката. Не знам за Вас?!