Коментари - Българка на корицата на холивудско списание | life.dir.bg
назад

Българка на корицата на холивудско списание

29-годишната пловдивчанка краси корицата на седмичното холивудско издание.

Обратно в новината

Коментари - Българка на корицата на холивудско списание | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

не ефтино, а ефтину! ... от твоя речник

Аз ли недовиждам, или наистина Мерилин Менсън си е сложил силикон?!? Боже, колко позьорщина има по тоя свят, Боже!

Глупости. Точно в Америка, пъровото нещо, което гледат е как изглеждаш и после другото. Няма по повърхностно и смотано племе от Хаймериканцитъ

... почти колкото Барбара Стрейзанд...

Браво на момичето!

Само на мен ли ми прилича тази делка на небезизвестната у нас Антония Петрова? Особено на трейлърът на филмчето й. Да не би да са близначки раделени при раждането им?

Там нямат чак такива шикозни сака :)

Ашкулсун на майка й, еферим на баща й! Т'ва Нинчето Вампиров "ряпа да яде"!

Абе на другите снимки малко по-бива, макар че по-скоро ми изглежда към 40-те, не на 29..ама на корицата направо ужас, тия хора не се ли научиха как да обработват снимки с фотошоп..

браво, делка! знам, че не е лесно.

"29-годишната пловдивчанка краси корицата..." Не зная дали я краси, но мен поне направо ме изплаши...

ужас една няма нормален път.... вижте в ю тюбе съдбата е ужасно нещо... още по ужасно е да се проследи ..било то и само като трейлър ...

извинявай без да искам сложих минус.... :(

аз ще остана пас

Нещо в заглавието на филма не е много точно преведен.

Даааа...Делка не прилича на Николета, Мара отварачката или на нито една чалгарка....ама е направила филм.Била грозна, а вие дето я коментирате сте най-красивите, ама не дооценени.В Ю туб само трейлъра сте гледали, но не и интерютата след това.Барбара Стрейзън е звезда, защо не и Делка?Мразите я защото е Българка и е УСПЯЛА.От мен 10+ за Делка........вие ми натряскайте минуси, ....за мен ще са плюсове.

Напоследък съм придобил възможността да познавам, на 98%, интелектуалното състояние, по външния вид.............. Е, според мен, тази е безмерно тъпа!

Сефте

Наистина изглежда на 40 и не е хубава,а за филмите,може би си ги финансира сама и дано някой да ги гледа,в последното дълбоко се съмнявам...

Бил Гейтс е най-красивият мъж на света....по тази логика и английската кралица.

тази жена е поне на 40, това са пълни глупости - изгледах трйлъра в outube delka stand-up tall or fall

Трябва да спрем да плашим света с азиатскоциганска визия.

Не я мразим.Но ни идва в повече самоизтъкването на това грозновато момиче.Дори снимките си не може да подбере както трябва.

Аз виждам един траверс. А вие?

Много точно. Простотията и глупостта са винаги изписани на лицето. Нищо не може да заличи и прикрие глуповатото излъчване.

...какъв е тоз' примат? И аз си направих труда да изгледам трейлъра на това недоразумение. Не мога да разбера като каква се изживява в тази глупост, лъхтяща на пошлост и проституция.

В България ако успееш за 1сек да излезеш от блатото, 100 ще ти се нахвърлят да те потопят щото видиш ли се "самоизтъкваш"