Българка на корицата на холивудско списание
29-годишната пловдивчанка краси корицата на седмичното холивудско издание.
Обратно в новинатаКоментари - Българка на корицата на холивудско списание | Лайф.dir.bg
Коментари
Аз ли недовиждам, или наистина Мерилин Менсън си е сложил силикон?!? Боже, колко позьорщина има по тоя свят, Боже!
Глупости. Точно в Америка, пъровото нещо, което гледат е как изглеждаш и после другото. Няма по повърхностно и смотано племе от Хаймериканцитъ
Само на мен ли ми прилича тази делка на небезизвестната у нас Антония Петрова? Особено на трейлърът на филмчето й. Да не би да са близначки раделени при раждането им?
Абе на другите снимки малко по-бива, макар че по-скоро ми изглежда към 40-те, не на 29..ама на корицата направо ужас, тия хора не се ли научиха как да обработват снимки с фотошоп..
"29-годишната пловдивчанка краси корицата..." Не зная дали я краси, но мен поне направо ме изплаши...
ужас една няма нормален път.... вижте в ю тюбе съдбата е ужасно нещо... още по ужасно е да се проследи ..било то и само като трейлър ...
Даааа...Делка не прилича на Николета, Мара отварачката или на нито една чалгарка....ама е направила филм.Била грозна, а вие дето я коментирате сте най-красивите, ама не дооценени.В Ю туб само трейлъра сте гледали, но не и интерютата след това.Барбара Стрейзън е звезда, защо не и Делка?Мразите я защото е Българка и е УСПЯЛА.От мен 10+ за Делка........вие ми натряскайте минуси, ....за мен ще са плюсове.
Напоследък съм придобил възможността да познавам, на 98%, интелектуалното състояние, по външния вид.............. Е, според мен, тази е безмерно тъпа!
Наистина изглежда на 40 и не е хубава,а за филмите,може би си ги финансира сама и дано някой да ги гледа,в последното дълбоко се съмнявам...
тази жена е поне на 40, това са пълни глупости - изгледах трйлъра в outube delka stand-up tall or fall
Не я мразим.Но ни идва в повече самоизтъкването на това грозновато момиче.Дори снимките си не може да подбере както трябва.
Много точно. Простотията и глупостта са винаги изписани на лицето. Нищо не може да заличи и прикрие глуповатото излъчване.
...какъв е тоз' примат? И аз си направих труда да изгледам трейлъра на това недоразумение. Не мога да разбера като каква се изживява в тази глупост, лъхтяща на пошлост и проституция.