Първа фотосесия на Брад след раздялата с Джоли
Брад Пит засне 3 корици за лятното издание на GQ.
Обратно в новинатаКоментари - Първа фотосесия на Брад след раздялата с Джоли | Лайф.dir.bg
Коментари
Човекът е във всяка възраст човек, но понеже сме човеците с болни мозъци ,са въведени възрастовите и роднинските понятия, леля,чичо, баба и т.н.
Доколкото знам децата му са живи, къщата-цяла, парите- в банката. Загубил е една психично нестабилна женица. Аз на негово място бих черпил.
20 годишните се лепят дори на такова без носове, стига да имат неговите пачки:))) Вие май сте влюбена в дядо Пит?!:)
Ами на 53 тестостерона намалява, а този който го имаш става на естроген като подкожна мазнина. Това са пухкавите 53 годишни чичковци с бирено коремче и цицки / гинекомастия/. Брад Пит е по-истински от когото и да било. Един Силвестър Сталоун на 50години се беше снимал силно назобен с Клаудия Шифър. Изглеждаше чудесно, но постигнато с доста силни анаболи. Според мен Брад Пит си е същия. Само леко преиграва.
Брад, не мога да спра да те гледам и да ти се любувам, брат! Не искам да повярвам, че до сега съм си губил времето с другия пол! Ти си моята нова и вечна любов! Ела при мен ( че не мога да си позволя билета )!
Когато едно дете определя някого, го прави по възрастов критерий. Идва при вас и ви казва - Здравейте бабче, колко е часът?
защо съдиш за другите по себе си. Ако преждевременно си изгубил младостта си и се чувстваш дядка - бъди такъв какъвто си. Живота си е твой, но не класифицирай другите с норми, които са твой стандарт. Въпреки децата....
Слай дъни хормон на растежа и това е тайната му за последните 20 години. Колкото до ароматизацията на тестостерона- прав сте. А преиграването е очеизвадно.
Душата му страда на Брад (нямам предвид че е луд), човека си е мислел че има семейство, а скрипята показа на целият свят че се е заблуждавал. По-често мъжете си заряват жените с децата заради по-млади, но в случая Брад го зарязаха, а и да разбереш че са ти слагали рога докато смяташ че всичко е наред не е добре нито за самочувствието, нито за душевният мир. Той ще се оправи, ще страда, ще страда и ще му мине, ще дойде време ще благодари че се е оттървал от лъжливата кучка.
Това е направено с умисъл на екипа на списанието. Какъв е той ще се разбере по-късно. Няма нужда да гадаем. Надявам се на някой чудесен филм. Все пак не е лесно да се възстановш след дълго съжителство със зомбирана отровна змия.
Ся Анжито и Братко ще се надиграват. Ама и двамата са слаби актьори и твърде много преиграват. Инак какво да го жалиш този - заряза си хубавата жена за някаква по-актуална пръдла, после толкова добре стопанисва пръдлата, че тя от красавица, взе че се превърна в мумия. А ти си тръгнала да го жалиш ...
Споко за милиони жени си НОМЕР 1! Ай лове ю! Тя Джолито си пада по други типажи, само те подлъга!
се възпитават от родители : В единия случай казват:Здравейте БАБЧЕ, колко е часа ? В другия казват "Добър ден ГОСПОЖО, колко е часа, моля". За тази разлика става дума, ама пак ще повторя, в Църволандия тя не е на мода...
От мен, едно да знаеш, като страничен наблюдател на разговорът ви - няма по-жалко нещо от инфантилен старец! Никой не го интересува дали е младенец духом или не. Последното дори не е комплимент - естествено е възрастта да води до помъдряване, а не до инфантилизъм и старческо слабоумие! А Брат Пит е застаряваща и преиграваща примадона.
Може и да му е тъжно, но тази фотосесия е част от ПР-а му. Няма да се възприеме добре да го снимат с биричка на плажа, а две млади емигрантки да му пеят и свирят ...
Беше луд преди да се вземат. Инак щеше ли да я вземе - краставите магарета се надушват през девет хълма. Колкото до психологическите проблеми, не знаех, че вие докторите така се справяте с тях - като кастрирате депресирания.Но, нищо чудно - предвид това, че в недалечното минало дори лоботомията е минавала за модерна операция, с която са лекували мигрена.
Трябва да си егати "пердето", за да ти се струва райска градина, в който повечето хора живеят на прага на бедността, в лоши екологични, хигиенни и всякакви условия, в условия на война. Трябва и да си доволно малоумен, за да ти се струва рай, при положение, че през една държава от твоята се водят сериозни военни действия. Че е започнало новото преселение на народите и т.н.
Брад Пит е ЛИЧНОСТ и надявам се да остане. Личността ( ако разбираш какво означава) няма възраст. А физическите промени са естествен процес на които ЛИЧНОСТТА не е подвластна, освен в случаи на болест. Само в Цървуландия има обръщение като бабо, дядо. лельо, без родствена връзка.
Преди около 36-37 г. гледахме един филм с Ричард Бъртън. Не си спомням името на филма, но се разказваше за худижник на същата възраст, в когото се влюби младо момиче. Филмът беше по кината и не можете да си представите как изглеждаше този "възрастен" мъж и как му подхождаше възрастта, та така..... Някой ако се сеща нека да подскаже заглавието, ще го гледам с удоволствие отново.
Смътно си го спомням, героят на Ричард Бъртън във филма беше на 60 години, а героинята под 20... Защо не го потърсите в Google - с "Richard Burton" + "films" или "filmography" - сигурно ще го намерите, а вероятно може и да се гледа безплатно някъде в мрежата...
Каква точно личност е Брат Пит? Види се, добре се познавате. Съдейки от медиите за него, не изглежда да е особено стойностна личност, даже - напротив, но вие сигурно знаете по-добре.
Стига сте се карали. В България възрастта на мъжа се дели на две, а на жената се умножава. Затова на него му викат момче, а на сестра му - баба. Така спокойни ли сте вече.
Гледам снимките и си мисля, че дори и за великите има някой или нещо ,което може да е..е майката на живота им. Ще мине много време, преди да си върне прекрасната усмивка .
Брат, брат ми, трябва курбан да вдигнеш че се отърва от Джолито. Нямаше да стигнеш дотук ако навремето не беше напуснал Анистън-
Колегите зад океана за пари могат да обосноват всяка медицинска интервенция. Медик не е синоним на морален човек, но това не значи и, че няма морални лекари. Тая кукундрела си махна яйчниците и гърдите с оглед на фамилна анамнеза за онкозаболяване и с превантивна цел. Освен това ние медиците си имаме и специалности - хирург не може да излекува депресия и психиатър не може да те оперира. Сега разбра ли?
как да знае кой е Александър Морфов, като не го е виждал на пейката пред панелката....
Над 25 годишен е, мъж за женене, а бабичките тука го оплакаха, то не са ред сълзи, ред сополи ...
се, че не се познаваме лично и не ми се налага да сее срещаме и общуваме...Но е добре да си помислиш за милостта, вместо да бъдеш съдия. ''С каквато мярка мериш, с такава ще ти се отмери''- това не са мои думи - това са думи на СЪДИЯТА...., ако се сещаш кого имам предвид.
защото е казано още "по делата ще ги познаете". И още "Горко на света от съблазните, защото съблазни трябва да дойдат; обаче горко на оногова човека, чрез когото съблазън дохожда".
Този кукундрел някак си спонтанно е решил, че ако си махне гърдите и яйчниците, това би било превенция, предвид фамилната анамнеза? Вервай ми, сериозна обработка е било и при това силно психически травмираща. Все едно здрав и прав мъж, да си отреже пениса и тестисите, защото баща му е починал от карцином на простата? Така, профилактично ...
Току що направих крос от 15 километра и се чуствам прекрасно. До преди 4 години дънех яко ракия и бира, всяка втора сутрин имах як махмурлук, пушех по кутия боро на ден и бях точно 105 кила с яко коремче. Оооообаче, макар и късно, разкарах усойницата и живота придоби друг свеж вид, не пуша, не пия алкохол и кафе - спортувам, работя и печеля добре. Гледам си с кеф внучетата на 5 и 3 години. И да знаете - Дядо е Титла, която се носи с гордост. А усойницата живее с някакъв готованец и едвам събират пари за хляб и ток...
Значи трябва да се държим според нормите, които има обществото , в което се намираме в момента, за възрастта ни. И ако въпреки възрастта, не се чувствам толкова стара, а напротив? Имам приятелка на 73 години, на която всеки дава най-много 55 години. Тя работи допълнително за да пътува, има и хобита. Не си ли остава човек такъв какъвто е бил като дете, въпреки всички невероятни неща, които срещаме в живота си? Просто хората на висока възраст на запад осмислят живота си като пътуват, танцуват, следват, правят театър, свирят на музикален инструмент... Докато хората у нас, изпитват най-голяма радост да общуват с внучетата си, което е много красиво, погледнато отстрани и дори е жалко, че толкова много внучета са вече на хиляди километри далеч...
Въпрос на светоглед, на житейски приоритети, на лично его... Всеки има моменти в които остава без опора. Но всичко е от Бог :-)
Прояви респект и то не заради нея а заради децата и внучетата. Как ще се почустваш ако баща ти каже подобно за майка ти!!!
На последните три снимки - да, има физическа прилика, но те са от по-младите години... Но най-вече има прилика като излъчване - ЛИЧНОСТ !
Разбирам от хора . В погледа му е отразено отчаяние , мъка и поражение . А е толкова просто ! Живота продължава ! Това което не ми убива ни прави по силни !
БРАВО Маалюля ! И какви са ПЛОДОВЕТЕ на тези, които цитират стихове от Светото Писание. Само с цитати НЕ СТАВА...., но нека и аз цитирам : "Милост искам, а не жертви"
15 км са много, посмали поне с 2/3 лъжата. Ако е истина, щеше вече да си пътник, защото с възрастта организмът, включително сърцето, отслабват, а не засилват функциите си. Иначе добре, използвай форума за засилване на самочувствието, но може би с повече уважение към малкото свестни участници.
Ти не си вярвай толкова - даже дипломирани лекари не поставят диагноза по снимка. А тук и от снимката не се вижда да е "силно" отслабнал. В нормата си е човекът за здрав мъж. Не е дебел, да. Тук са написали някаква критика колкото клюка да става, пък и злобарите да има за какво да мислят.
Тоя пич ме плаши. Тая му е изпила сосовете. И в посления филм в който го гледах "Allied" изглежда мега-посърнал. Напомня ми на един период от живота ми, на около 24, когато преживях мега-гадна раздяла. После като се гледах по разни снимки имах същия поглед.