Коментари - Гери-Никол показа балната си рокля | life.dir.bg
назад

Гери-Никол показа балната си рокля

Гери-Никол не изневери на стила си и на абитуриентския си бал.

Обратно в новината

Коментари - Гери-Никол показа балната си рокля | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо, защото казваме истината ли?! Че това същество за нищо не става. Ниско, тр*тлесто, за сметка на това "особенно интелегентно". какво има да и се хареса на тази млада "дама".

Всъщност Гери-Никол е артистичният й псевдоним, истинското й име е Гергана Николова, тъй че ясно е - празнува на 6 май.

Пример за младите днеска браво на Гери вие само може да и завиждате и да плюете срещо една млада оспяла жена

УЖАС! Три пъти четох, докато разбера, че си имал предвид "успяла" а не "ослепяла". Впрочем и коментара ми за роклята и момичето е същия - УЖАС!

Нищо ново под слънцето, напълно нормално за БГ реалноста, момичето има стока за продаване и я презентира според разбиранията си. Отделен въпрос е, кой е виновен за тези разбирания. Жалко за девойчето........поредната парцалена кукла на конци с промит мозък и мечти пълни с хвърчащи салфетки и розов пушек.

Само не мога да разбера, какво е това гъзене, чекнене, цупене по снимките, и тези влажни погледи...Бал, рокля...е голяма работа. Колко сладурани има по баловете които по нищо не остъпват на татовите щерчици. Но, да са живи и здрави всички...веки да си върви по пътя...На добър час на всички абитуриенти..

Като те гледам и ти си Успял да се справиш с правописа . Определено си на нивото на този ГМО продукт на зрелия капитализъм в Република Чалгария ...... пардон Мангалия .

Отдавна не бях виждал толкова много граматични и лексикални грешки на едно място. Съдържанието не заслужава коментар.

А,какво ще кажете за Ариана Гранде?

ВЕРОЯТНО НЕ Е УСПЯЛА ДОРИ ДА ПРОЧЕТЕ ВИНЕТУ .

Ние не коментираме, ние повръщаме. Трябва да има предупреждения за неприемливи снимки. Пък и живота тук, с тия "идеали"... направо си мечтаем да сме разстреляни.

Ама тя вече жена ли е?

Това толкова ли е значимо за целокупния български народ, роклята за простетутки.

Браво Маугли, наистина мнооооооо успяла девойка. Пожелавам ти и на теб да оспееж. Смешник.Или неграмотна проста кифла.

Pрипев: Идвай бързо към вкъщи-кълчи кълки,мълчи -A? -не те чух добре. Tи ли си хазяйка? - Tвърдо нйе!

Кончита Вурст

Изглежда като 40-годишна ъъъ... лека жена. Голяма показност на тия балове... а 90% от абитуриентите още дори не могат да пишат след толкова години в училище. Какво празнуват тогава? Че са се отървали?

Лейди Гага и Баба Яга пасти да ядат

човекът е Маугли, какво му забелязваш. Той говори други езици, не му трябва да пише.

Искам да правя секс с нея, не за друго, за защото е известна.

Каква рокля е това ? Това е серекме дето мой Грую ходи за риба.. Добре, че не са големи дупките иначе ако вземе по- сериозно да се кълчоти, ще и изпаднат кокалите.. То бива слабо, ама това къде, че е отбирано за кайма. Ми то мяза на точилка с тази рокля. То поне да беше рокля, ами то дупка до дупка и с ресни да се не видят. Аз да бех я изплела на една кука, по- щях да я докарам. Язък !! Толкова пари за дупки с реснички.

просто лъха простотия от нея

точно за бръшлянената лига е готова

И Вие както виждам сте доста ОСПЯЛА.. Или поне колкото това заблудено девойче. Жалко, че родителите му го третират като машина за пари.

"който Е мрази" или "който Я мрази"

Искам да я инициирам.

Малеее и това нещо е критерии за успех така ли?! На няма и 20 прилича на леля ми и има фигура като на каца. За сметка на това е "оспяла" и такъв интелект "струи" от нея, че нямам думи.

Гери-Никол показа е-балната си рокля! И, разбира се с дупарата на преден план. Само липсва надпис: -"Кой ще бара моята дупара"?!

Тази направо е самия ужас !!!

Спри са мааа Шъ лиепнеш некоа срамна болест накраааа мааа То за инициация се иска да си от род, цвят, отбор, там квот друго, не мой секи издържи тез работиии Па и злато трябва, то не мирише :)))

Разгледах внимателно снимките и одобрявам напълно! Тая мома става за едно-единствено нещо, за което е вече напълно готова и зряла - да разтоварва мъжете от насъбрали се белтъчни течности. Викнете абитуриентката, да й оформиме оценката, както пееха Ъпсурт!

Гледам ти коментари под други статии - откровено си обратна. Така че мнението си за мъжете запази за себе си. Просто не разбираш от мъже.

Безвкусно, кичозно и отблъскващо - какво друго можеше да се очаква от нея. Аз лично съм погнусен. О, простотия, твоето име е Гери-Никол!

Готова е за Brazers,pornhub,redtube

Отвратителна визия! Не ни занимавайте с нея!

Прабаба ми имаше същото гръбначно изкривяване като тази клетница. Въобще не можеше да се изправи горката. Проявете съчувствие към тези деца бе, хора! И към Гери и към Никол. Не трябва така да се подигравате на инвалидите. Липсата на мозък вероятно също ѝ е вродена... Горкото (или горките - така и не ги уцелих колко са)...

обикновен боклук

Аман от неграмотници!

Това е някакъв майтап, няма какво да е друго, феновете на тази, както и тя самата, не могат и толкова да напишат. За такива като тях са измислени емотиконите.

Новата Сашка Васева!

По-скоро коментиращите коментаторите са за подобно радикално лечение и то без да се дискриминира - жени, мъже, обратни, прави и пр.

Моля? Поп икона? И за кого? За мен тя е поп карикатура, за да не кажа поп порнография....

Тази със селската си визия как въобще се появява сред хора?

Гери да се пеше опекла и под мишниците, че белеят като си вдигне ръката.Роклята е като за танцьорка в кабаре.Такъв му е вкусът на момето.

Модераторът доста субективно подхожда, виждам - пропуска действително грубите обиди, а крие културните забележки. Добре, ще перифразирам. Има една приказка - не викай лудото, то само се обажда. Мине не мине ден, и кое от кое по-ощетени от природата като разум и външен вид същества, се надпреварват кой по-голяма простотия ще покаже. В случая, както и гледаме, виждаме само една голяма дупара. Логично, такива не могат и няма да генерират нищо смислено, освен отпадък. Феновете им на тия са даже още по-зле, защото и толкова не могат да произведат, а само рециклират отпадъка. Разбира се, за бъдещата маса от неграмотни безработни, тъкащи билетчета, мангали, общаци, сотаджии, кокошкари, пияндета, клошари, продавачки, сервитьорки, метачки и тялопродавачки, Гери-Никол с двойния задник е мечта, той вече много пари струва.