Коментари - Цеци Красимирова се сгоди | life.dir.bg
назад

Цеци Красимирова се сгоди

Цеци Красимирова срещна любовта и в последния ден на юли се е сгодила.

Обратно в новината

Коментари - Цеци Красимирова се сгоди | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Косьо Самоковеца: Тази не а ли убиха с мене в Амсердам??? Явно не, щом ще се омъжва за този балък Вутов!!! Вутов, баджанак, дупе да ти е яко!!! Ти поне портфейл имаш!!!

с куршума в главата й ли?

с куршума в главата й ли?

Абе Вутов, що не питаш патило ??? Аз взех Мара Отварачката и още ближа люти рани!!! Да беше питал батко си Гущеров!!! А ти балък!!! Приятно харчене на милионите по това к...ве!!! А и тя е хитра!!! Щао не взе за мъж бай Пешо от Вуково??? Защото е беден!!!

Класна жена. С изключителен сексапил.

Да, изключителен сексапил на татуиран затворник за да не му се вижда отпуснатат кожа.

видя "сексапила"? След толкова минали през нея, кой знае на какво е замязала без фотошопа и тонове грим?

"Сексапила" й е от типа - Бягство от затвора 4-ти сезон

Колко требе да си луд, за да си нашариш така отвратително кожата?!?

... няма значение колко, важно е да си в нета и по вестниците

Ако не беше милионерски син, дали щеше да се сгоди за него 2-3 месеца след заварката?? ;)

d4

е, те от Мездра всички са "нашарени". кой у мозъка, кой по ръцете и циците... тоя "милионер" скоро ще си скубе косите след "годежа".

поредната културна новина която кърти мивки!

хехеее, да го заведе и тоя в Амстердам, да й купи диаманти.

На човек не прилича!

разлика от днешните текущи крокозъбели рекламирани и налагатни като цигански тюбмета по медии,това е една от малкото истински красиви българки.

Изключително красиво нарисувана.

Не разбрах каква е поуката?

ТОЯ МИЛИОНЕР ДЕТО МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМЕ ВСЯКА,А ВЗЕЛ ТАЗИ СТАРА ЧАНТА МИНАЛА ПРЕЗ ВСИЧКИ МУТРИ НА ПРЕХОДА.

Цици коя?

у амстердаму

Ухаааа,,, какъв зоопарк си е направила :)

Да е жива и здрава, ама тоя скоро нема да е милионер ....

Представям си ги тези шарени меса на 80 - сбръчкани и увиснали...

Да, това е проблем. Същото го написах преди няколко седмици, ама за тази й възраст е добре. После ще се прави на англичанка, на тях не им пука, там всички са така :) Даже дечица под 8 години съм виждал нашарени, както и бабички. Дядовците задължително :)

Те сега си разкъсах ризата! Няма ли с какво друго да се занимавате?

Лелеееее, тази преди не я харесвах изобщо, освен великолепните и сини очи, ама сега като видях как яко се е нашарила, много ми се издигна в очите. Евала. Харесвам такива крайни жени, дето не им дреме от никой и от нищо