Коментари - Мария измами Биг Брадър | life.dir.bg
назад

Мария измами Биг Брадър

Фолк певицата Мария успя да надхитри Големия брат, като го подкупи, за да не я включи в неприятна за нея мисия.

Обратно в новината

Коментари - Мария измами Биг Брадър | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не е надрусана, а постоянно пияна, пълен боклук

защото само Мария е в къщата на Брадъра...за да се разтовари от развода си! на нея парите и се лепят като гербови марки! освен че сама си изкарва доста пароци - мъжете около нея са доста богати! т.е. краставите магарета се надушват!!!

Предполагам, че е гледала предишни издания на "вип брадър", видяла е как правят на маймуни участниците и предварително е решила да се откупи от някоя неприятна за гледане игра. Като е преценила, че може да даде 3000 лв. Като я слушах как се изразява без подготовка, дори много умело проведе пазарлъка.

NUT

браво на Мария! разби всички клубни духове! в коя тема из лайфа - има повече коментара!:))))))))))))))))))

Отварачката що свирки е извъртяла за тея 3000 лева, пък се прави на скромна, не щяла да върти ханша, да бе, да ...

NUT

Мария ще остане на мах във формата! А завистниците...да духат супата!

тази е свикнала всичко да продава и купува ...проституция в действие !

NUT

колкото и да плюете Мария... ще си останете - глас в пустиня!

Абе всичките са един дол,само не разбрах двете лилави циганета гой ги набута във формата,нито са вип,нито някой ги познава или пак интеграция.

Дир-а пак ръси бисери наляво и надясно. Измамила? Единствения измамник е "умника" използвал тази дума, без да и разбира значението и за да се направи на оригинален.

Мара джуката предварително е наясно със сценария и си носи точната сума пари в чантата, която видиш ли е при продуцентите на предаването и те трябва лично да й я донесатЗа чий им остави чанта с пари бе, ДАРИТЕЛКЕ?! А тъпия народ да отделя от залъка си и да гласува занея. Тя после ще им направи "ДАРЕНИЕ"

обожавам биг брадър толкова е готино че е супер яко има толкова хубави хора там и е направо жестоко обичамете биг брадъре смърт на кумунизма ахахаха слава УКРАИНА да живее БАНДЕРА само САЩ ахахаа

К'во го е измамила Биг ти брадъра, ма?! Откуп е дала за да не се прави съвсем на бигбрадърска идиотка пред детето си! Лошото е, че Кънчев и др. педали там са открили нов начин да се гушат и от участниците! Това "шоууууу" трябва да се спре и продуцентите му да се дадат под съд за всичките извращения! Нищо хубаво няма в него, ама нищо, само извращения и педалщини!!!

Какъвто е Кънчев такова и предаването! Кой му позволява и плаща на този простак да опростачва и затъпява нацията?!

Това не е твоя работа, не смяташ ли. И явно не си й светил.

Само кухи нападки и голословни злобни твърдения. Как може да сте толкова долни, низки и примитивни. Излиянието тук е цяла река от змии и гущери.

Ако не беше си обезобразила устата, Мария щеше да е доста симпатично миньонче. Но сега с тази зурла прилича на прасе.

ти си един завършен простак!

Тъп народ, слаба държава, а. Виж как са ти отговорили от представителната извадка на тъпаците с една мозъчна гънка. Сеира тук е по-голям от този в предаването.

Е! И? Защо се дразниш от фактите. Трупай и ти ако можеш.

Хайде, хайде! Мис Вселена се изказа рано сутринта. Я бързо се погледни в огледалото и ела пак да коментираш.

Защо лъжете, бе нещастници. Изпитвате вина, че се забавлявате с това, което ви харесва. Пишат коментари в клюкарски сайт, отворили темата, писали, ама иначе на се интересувате. Колко пъти през живота си прочетохте научна статия по ядрена физика и я коментирахте - нито веднъж - ето това означава да не се интересуваш.

Опитах се да измисля по-неадекватно заглавие на статията, но не можах. Много сте добри, признавам.

зурлата прилича на путе...

Да ще достигнем съвършената простотия! Вече не можем ни да четем, ни да пишем, а за мислене да не говорим! Новото поколение го завършиха великите медии с такива велики продуценти като Кънчев, Тупарев, Трифонов, Маймунян ли беше, а по-старото ще го довършат!!! На не изпуснем съществения принос на Дирниците!!

Всичките са джуки там...