Мария измами Биг Брадър
Фолк певицата Мария успя да надхитри Големия брат, като го подкупи, за да не я включи в неприятна за нея мисия.
Обратно в новинатаКоментари - Мария измами Биг Брадър | Лайф.dir.bg
Коментари
защото само Мария е в къщата на Брадъра...за да се разтовари от развода си! на нея парите и се лепят като гербови марки! освен че сама си изкарва доста пароци - мъжете около нея са доста богати! т.е. краставите магарета се надушват!!!
Предполагам, че е гледала предишни издания на "вип брадър", видяла е как правят на маймуни участниците и предварително е решила да се откупи от някоя неприятна за гледане игра. Като е преценила, че може да даде 3000 лв. Като я слушах как се изразява без подготовка, дори много умело проведе пазарлъка.
браво на Мария! разби всички клубни духове! в коя тема из лайфа - има повече коментара!:))))))))))))))))))
Отварачката що свирки е извъртяла за тея 3000 лева, пък се прави на скромна, не щяла да върти ханша, да бе, да ...
Абе всичките са един дол,само не разбрах двете лилави циганета гой ги набута във формата,нито са вип,нито някой ги познава или пак интеграция.
Дир-а пак ръси бисери наляво и надясно. Измамила? Единствения измамник е "умника" използвал тази дума, без да и разбира значението и за да се направи на оригинален.
Мара джуката предварително е наясно със сценария и си носи точната сума пари в чантата, която видиш ли е при продуцентите на предаването и те трябва лично да й я донесатЗа чий им остави чанта с пари бе, ДАРИТЕЛКЕ?! А тъпия народ да отделя от залъка си и да гласува занея. Тя после ще им направи "ДАРЕНИЕ"
обожавам биг брадър толкова е готино че е супер яко има толкова хубави хора там и е направо жестоко обичамете биг брадъре смърт на кумунизма ахахаха слава УКРАИНА да живее БАНДЕРА само САЩ ахахаа
К'во го е измамила Биг ти брадъра, ма?! Откуп е дала за да не се прави съвсем на бигбрадърска идиотка пред детето си! Лошото е, че Кънчев и др. педали там са открили нов начин да се гушат и от участниците! Това "шоууууу" трябва да се спре и продуцентите му да се дадат под съд за всичките извращения! Нищо хубаво няма в него, ама нищо, само извращения и педалщини!!!
Какъвто е Кънчев такова и предаването! Кой му позволява и плаща на този простак да опростачва и затъпява нацията?!
Само кухи нападки и голословни злобни твърдения. Как може да сте толкова долни, низки и примитивни. Излиянието тук е цяла река от змии и гущери.
Ако не беше си обезобразила устата, Мария щеше да е доста симпатично миньонче. Но сега с тази зурла прилича на прасе.
Тъп народ, слаба държава, а. Виж как са ти отговорили от представителната извадка на тъпаците с една мозъчна гънка. Сеира тук е по-голям от този в предаването.
Хайде, хайде! Мис Вселена се изказа рано сутринта. Я бързо се погледни в огледалото и ела пак да коментираш.
Защо лъжете, бе нещастници. Изпитвате вина, че се забавлявате с това, което ви харесва. Пишат коментари в клюкарски сайт, отворили темата, писали, ама иначе на се интересувате. Колко пъти през живота си прочетохте научна статия по ядрена физика и я коментирахте - нито веднъж - ето това означава да не се интересуваш.
Опитах се да измисля по-неадекватно заглавие на статията, но не можах. Много сте добри, признавам.
Да ще достигнем съвършената простотия! Вече не можем ни да четем, ни да пишем, а за мислене да не говорим! Новото поколение го завършиха великите медии с такива велики продуценти като Кънчев, Тупарев, Трифонов, Маймунян ли беше, а по-старото ще го довършат!!! На не изпуснем съществения принос на Дирниците!!