Гери-Никол показа гърдите си в Инстаграм
Певицата, заради която СЕМ се самосезира, вече е пълнолетна и не спира да показва провокативни снимки.
Обратно в новинатаКоментари - Гери-Никол показа гърдите си в Инстаграм | Лайф.dir.bg
Коментари
Епа и я можем да си покажем гърдите у Трънограм. Само че ше чекам да дойде летото оти зимъска ще се смръзнем у тоа студ, дъжд и снег!
Много важна новина....но когато нямаш много талант трябва да използваш други способи де се задържиш в бизнеса....има много примери за това.
Това има - това показва. Тъжното е, че тя и такива като нея са модел за подражание на децата.
Като такива имат право на лично себеизразяване, събличайки се по сиси или дупари, защото това им е единственият актив, който притежават.
Имайки предвид,че децата са огледало на родителите си не се учудвам на това недоразумение.Както би казал философа:''О,времена о нрави!''
Ами то не остана друго кво да показва. Дупарата вече я изплющя на тезгяха, у глъвътъ нема кво да покаже, остана само циците на тифирич и да приключва с цирка.
Мда, поредната никаква, излишна и вредна новина за поредната безполезна, малоумна и тъпа звезда от поредната ненужна, неграмотна и безсмислена редакторка заради които и на поредния ден, трябва да се сложат кавички. Абе жено, Адриана ли си ква си, за онова извънземното е ясно колко му е акъла, колко струва и какво ще стане от него, ами ти и тия като тебе дето изливат тонове електронен и културен боклук на ден, какво си мислите че правите? Не вярвам да ви кара някой да бълвате простотии, има толкова по-смислени хора, за които да се пише и да има информативна, полезна и и забавна стойност. Явно не се сещаш, че това ще ти се върне през децата и обкръжението. Като станат всички мъже мутри, а останалите педали, като станат всички момичета моделки, миски, певачки или обикновени проститутки, какво ще спечелиш от това? Няма пари, за които да се върши такава простотия, а най-вероятно го правите и за жълти стотинки, иначе ти и тия като тебе ще трябва да копаете картофите на село, но и за това не ви бива. Жалка картинка! И това е продукт на жена, с вероятно някакви претенции за интелигентност, образование и култура. Е, после да не се чудиш ако някой те третира като парцал, имало е защо.
оборотната .......еднодневка какви са родителите може ли да позволяват такива путкински номера
Абе хулите я, бразите я, не знам какво още, ама под новината за това, че си е показала цомбите има повече коментари, отколкото под всяка една културна новина.
Грозно, вулгарно, безформено, късокрако и трътлесто същество! Страстоубийца! За какъв сексапил въобще може да става дума?!
Докато има такива боклуци сред жените (а те хич не са малко), жената никога няма да бъде приемана от мъжа за нещо повече.
Само на мен ли ми изглеждат много различни - едната е по-голяма, другата е по-изсулена, изглеждат доста криви. Определено не е за показване това, не е красиво.
През лятото се дереше на площада в Банско, по повод някаква тъпня на Опусумите. 12-13 годишни изпаднаха в делириум на "яката дупара". Абсолютна халтура. За съжаление от такива не можеш да се отървеш. Нагли са до безобразие и не им пука, че никой нормален човек не се интересува от тях, камо ли да ги слуша.
Щом още се предлага за продан, значи дори чичко-паричковците не я искат. Иначе досега да си е хванала някой.
Само не разбрах,къде точно е сексапила на тази бръмчалка?Има много гаден задник и е толкова нискогъза,че ако не е на токчета,като слиза от тротоара,ще си чука задника в бордюра!Това,че си показва гърдите не я прави сексапилна!Просто малка и малоумна бръмчалка!
Много изтъркано, много еФтинко и много копи-пейст. Създавала била продукт, да може, ама за деградетата и надрусаняците, дето им трябва еднообразен ритъм и няколко пошли и лесни за запомняне и изричане фрази. Съвременния опит за рап музика в БГ се превръща в новата чалга, а тая напомпана стрийптизьорка е флагмана на рап-чалгата в България.
Като няма с какво да привлече вниманието на публиката си...а тя не е по-различна от нея...същество с глава за равновесие и две гънки на мозъка...каква ценоностна система...жалка картинка...
За публиката , която я харесва като певица какво друго да покаже .Голямо врява и цици!
Колкото и да се опитва да звучи като Риана, музиката й няма да е по-различна от чалга. Знам, че това се харесва от пуберите, но на 19год да имаш курвенско изражение и маниери не е на добре. В някои от песните и, когато пее нормално се вижда, че има хубав глас, но граченето й и жаргона идват в повече.