Коментари - Гери-Никол показа гърдите си в Инстаграм | life.dir.bg
назад

Гери-Никол показа гърдите си в Инстаграм

Певицата, заради която СЕМ се самосезира, вече е пълнолетна и не спира да показва провокативни снимки.

Обратно в новината

Коментари - Гери-Никол показа гърдите си в Инстаграм | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Епа и я можем да си покажем гърдите у Трънограм. Само че ше чекам да дойде летото оти зимъска ще се смръзнем у тоа студ, дъжд и снег!

Казва се "цици" - пак сте объркали заглавието.

Gal

Много важна новина....но когато нямаш много талант трябва да използваш други способи де се задържиш в бизнеса....има много примери за това.

Джудже на кокили,явно има комплекс от ръста си

герче, сигурно има хора, които те харесват. аз не съм от тях.

от пердашене отзад сигурно вече се изпуска в обувките си.

Това има - това показва. Тъжното е, че тя и такива като нея са модел за подражание на децата.

топична уфсъ - няма мозък да покаже, позаква г.з и сиси

Като такива имат право на лично себеизразяване, събличайки се по сиси или дупари, защото това им е единственият актив, който притежават.

прилича ми на гери гага

Имайки предвид,че децата са огледало на родителите си не се учудвам на това недоразумение.Както би казал философа:''О,времена о нрави!''

Ами то не остана друго кво да показва. Дупарата вече я изплющя на тезгяха, у глъвътъ нема кво да покаже, остана само циците на тифирич и да приключва с цирка.

или са и ги подарили ?

Гледайки тая дупара, Ким Кардашиян изпадна в депресия.

Мда, поредната никаква, излишна и вредна новина за поредната безполезна, малоумна и тъпа звезда от поредната ненужна, неграмотна и безсмислена редакторка заради които и на поредния ден, трябва да се сложат кавички. Абе жено, Адриана ли си ква си, за онова извънземното е ясно колко му е акъла, колко струва и какво ще стане от него, ами ти и тия като тебе дето изливат тонове електронен и културен боклук на ден, какво си мислите че правите? Не вярвам да ви кара някой да бълвате простотии, има толкова по-смислени хора, за които да се пише и да има информативна, полезна и и забавна стойност. Явно не се сещаш, че това ще ти се върне през децата и обкръжението. Като станат всички мъже мутри, а останалите педали, като станат всички момичета моделки, миски, певачки или обикновени проститутки, какво ще спечелиш от това? Няма пари, за които да се върши такава простотия, а най-вероятно го правите и за жълти стотинки, иначе ти и тия като тебе ще трябва да копаете картофите на село, но и за това не ви бива. Жалка картинка! И това е продукт на жена, с вероятно някакви претенции за интелигентност, образование и култура. Е, после да не се чудиш ако някой те третира като парцал, имало е защо.

Туй дяте да не се окаже българската Ким Кардашиян...... Празна тиква и голям гАз?!

Очевидно девойката иска да работи за Brazzers. Желаем ѝ професионален успех.

оборотната .......еднодневка какви са родителите може ли да позволяват такива путкински номера

За да те показват теб по телевизора, никой няма и лев да даде. А тая, може и депутат да стане, че и министър на културата, заото има кой да плаща. Това е силата на привличането на парите.

Абе хулите я, бразите я, не знам какво още, ама под новината за това, че си е показала цомбите има повече коментари, отколкото под всяка една културна новина.

Маркетинг, батка! Пошлостта продава. Иначе, с проституцията щеше да е свършено. Но си е най -старата професия, нали?

Грозно, вулгарно, безформено, късокрако и трътлесто същество! Страстоубийца! За какъв сексапил въобще може да става дума?!

Ами, не всички жени стават. Обикновено, не ставащите са много злобни.

Докато има такива боклуци сред жените (а те хич не са малко), жената никога няма да бъде приемана от мъжа за нещо повече.

добре ги напомпала... то от толкова помпене си е нормално...

Само на мен ли ми изглеждат много различни - едната е по-голяма, другата е по-изсулена, изглеждат доста криви. Определено не е за показване това, не е красиво.

Отдолу съм без гащи.

Отгоре си без мозък.

С много голям диференциал....

охххх,тая докато я видя и ми го вдига....

Земи си я дом!

През лятото се дереше на площада в Банско, по повод някаква тъпня на Опусумите. 12-13 годишни изпаднаха в делириум на "яката дупара". Абсолютна халтура. За съжаление от такива не можеш да се отървеш. Нагли са до безобразие и не им пука, че никой нормален човек не се интересува от тях, камо ли да ги слуша.

Интересуват се. Продуцентите.

Продуцент и е очилатият опусум. Него не го броя за нормален. Съмнявам се в цялото им съсловие да се намери някой читав.

Абе де е сексапила? Задника и е като тупана на 5 полк.

Голяма новина!

Щом още се предлага за продан, значи дори чичко-паричковците не я искат. Иначе досега да си е хванала някой.

Само не разбрах,къде точно е сексапила на тази бръмчалка?Има много гаден задник и е толкова нискогъза,че ако не е на токчета,като слиза от тротоара,ще си чука задника в бордюра!Това,че си показва гърдите не я прави сексапилна!Просто малка и малоумна бръмчалка!

Къса пръчка.

На Адел не й се налага да си показва гърдите. ГеритУ просто няма избор.

Много изтъркано, много еФтинко и много копи-пейст. Създавала била продукт, да може, ама за деградетата и надрусаняците, дето им трябва еднообразен ритъм и няколко пошли и лесни за запомняне и изричане фрази. Съвременния опит за рап музика в БГ се превръща в новата чалга, а тая напомпана стрийптизьорка е флагмана на рап-чалгата в България.

А тези гърди дали са нейни?

Като няма с какво да привлече вниманието на публиката си...а тя не е по-различна от нея...същество с глава за равновесие и две гънки на мозъка...каква ценоностна система...жалка картинка...

Ужас! Вече прилича на застаряваща поRно звезда.

Не са на Гериту, ами на д-р Енчев.

За публиката , която я харесва като певица какво друго да покаже .Голямо врява и цици!

Колкото и да се опитва да звучи като Риана, музиката й няма да е по-различна от чалга. Знам, че това се харесва от пуберите, но на 19год да имаш курвенско изражение и маниери не е на добре. В някои от песните и, когато пее нормално се вижда, че има хубав глас, но граченето й и жаргона идват в повече.