Бодигард съди Марая Кери за сексуален тормоз
Бившият бодигард на популярната американска певица Марая Кери я даде на съд за сексуални посегателства и унижение на човешкото достойнство.
Обратно в новинатаКоментари - Бодигард съди Марая Кери за сексуален тормоз | Лайф.dir.bg
Коментари
И аз ще я съдя защото гледах неин концерт по ТВ, на който беше с предизвикателен тоалет. Развали ми съня тази прелъстителка. А, ще съдя също Бионсе, лейди Гага, Мадона ... Еех, от Мадона колко пари ще смъкна....
До къде я докарахме... едно време давахме мило и драго жена да ни посегне, сега ги съдим за сексуален тормоз... болен свят :)
тоя охранител, според мен е извършил непростим грех... на такъва жена нивгиш не требе се отказва! мани...
За тази работа трябва продуцент. В периода на славата неин продуцент беше мъжът й, милионер и собственик на "Сони мюзик". Представяте ли си какви възможности са това? След развода - нищо. Тя не е преставала да пее по-добре, но както и при актрисите, ако твоят покровител не иска да си в бранша, почти нищо не можеш да направиш. Колегите ще си намерят други актриси и певици, има много, но няма да си развалят отношенията с големите в бранша.
Поне дайте една снимка на Анелото, за да се види колко е достоверно изнудването. На тази снимка Марая е заобиколена от млади 25 годишни танцуващи жребчета. Обвинителят е един чичо около 40така, без коса, незапомнящо се лице, сигурно се кани да се разкраси малко с "приходите".
На Вин Дизел. Не е красавец. И какво от това? Гледам възмущават се тук мачовците, че е "пропуснал" да й го отпори и значи е гей. От което заключвам, че ако не си мъжка к*рва, значи си гей, друга категория мъже явно няма. Че може да има жена, деца, че може да му е неудобно и неловко да гледа "диви", без грим и по "мръвки" и т.н. - подробности, то такива хора няма! Навремето намирах филмите на Педро Алдомовар за гротеска, за пресилени, а то ще се окаже, че народът масово е изтрещял!
Баси, с тия масивни баджаци и аз ще я съдя за психологическа травма. Спадна ми ерекцията, не знам дали скоро ще мога да правя секс отново.
Най-после жена и то богата да бъде съдена за сексуален тормоз . Извикай ме за свидетел . Вземам пример от тукашните съдебни саморазправи .
Същият бодигард беше уволнен от Марая след кражба от къщата й в Лос Анджелис миналия месец, за която той самият е заподозрян.Сега си измислил да я съди- съшито с бели конци.
На една от снимките в Нюзуик е застанал до дивата Марая, облечена с прозрачно боди и лисича яка. Значи, жена му ако не е наясно къде работи, не знам как е пропуснала. Този стил на "обличане" го въведе Шер преди 40 години, нищо ново под слънцето.
Склонен съм да му вярвам. Погледнете я само - дори от снимката упражнява сексуален тормоз върху публиката!... :)
Няма нищо по-възбуждащо от жена която сама си иска. Рядко съм попадал на такива и уверявам ви колеги,че с тях става най-невероятното е.бане което ще ви спре тока от кеф.Не отказвайте,колеги, не отказвайте.
всеки осъжда сексуалните посегатели и тормозчии над жени.И какъв бил тормоза, хванал я заколяното или и казал че и има мерака да я "пльоска" и тя хо-тормоз.А стига с тези лигавщини.Или врвла му се между краката, седяла на чепа, гушкала го и цяла програма му правила , за да получи повишение, роля или пари и след 25 години се сетила да каже, че я изнасилили или тормозели.Най противното в случая е, че лепват веднага етикет на МЪЖА.А когато кучките рагонени и разголени полудеят-мъжа е гей.Ами наистина трябва да имаш касапски вкус за да легнеш с тази лигла.Само защото пее и се казва МАрая Кери ли?А да разбирам, не ви се иска , ама един тек за авторитет може.Така и аз съм съгласен, но после и аз бих я ощавил.Нали в природата трябва да има баланс.
Марая има младо,супер красиво гаже- Браян Танака.Тоз чичак, който е нает да й слугува , може само да си мечтае за такъв интерес от нейна страна и пак няма да го огрее за нищо , освен да й пренася куфарите!Нагъл, прост тракторист!
Е как да не ти се преще да надебелееш, я как бива оценена една хубава сочна женица! Веднага лепвам 15 кила отгоре! ПС: отивам да се налюскам в кухнята, то напрау ми потекаха лигите баси...
Ма, какво занимаваш населението ти какво ще ядеш, бе!На никого не си му важна и 150 кила да лепнеш, което като нищо вече е факт!
" преще" ...?Неграмотница!Първо се научи да пишеш поне на родния си език, после информирай света какво ще плюскаш.
Направих си винена яхния кифтета, с дафинов лист, доматен сос и спринг онион. Мъ как се наплюскъх....:)))) Фчера готвих сарми с бел сос, една тенджера сарми се изплюскаха от снощи до сега, баси, колко фкусни! Сега стискъм палци да надебелем, а дано качим и ас некое килце, завидех на Марая, какво сочно женче е! Ех, цици, гъС, и е саму за мачкъне! ммммммм.....
Петък ши зготвим панирани чушки. Една зеленчукова супа, нещу леко. По принцип петък ми е риба, ама тоя петък, не щем риба, тека си поискъха мойте гавази. Събота, агнешки пражолки, на скара, со зелена салатка, ехааа! Мислим да направим и една бананова торта, лека, с млечен крем. Мойте хора си изяждът пръстите. Недела, традиционното свинско на фурна, джолан. Това мислим тоя път да го гарнирам с киселото зеле дето ми остана от сармите фчера. И тека, мойте хора плюскът яко. Това ядини изчезва за нула времи. След толко месо, понеденик ши сптенем едни бисквити саму. Правим едни домашни бизквити, умиргът за тех, с ядки и канела. Като пооглднеет, фторника ши направим пиле с гъбен сос. Това го омитът кату невидели.
ебаси колко са злобни гладните хора бес пари! Басиръм се, че скоро не си яла пражолки! и то от хубаво чисто органик месце, фкуса е страшно различен, олала! Слагам понекога малко сланинка, да станът сочни и мазнички...и тече едно сосче, лигите да те задавът.....
Имаш много повече причини за завиждане, но все ще си останеш с пачата в кухнята в някой панелен блок.Роксана- май имаше такава чалгарка-усеща се влиянието.
тази не е грозна, но не и красива. за сехапилна изобщо не става вапрос... може би просто е нахална и досажда с парите си в медиите. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.