Звездите на ”Откраднат живот” зарадваха фенове
Актьорите на хитовия сериал "Откраднат живот" се срещнаха с почитатели в Sofia Ring Mall.
Обратно в новинатаКоментари - Звездите на ”Откраднат живот” зарадваха фенове | Лайф.dir.bg
Коментари
Сериала е български, артистите са добри. Във всички случаи е по-здравословно да се гледа този сериал отколкото подтискащите зловещи турски сериали.
турските са много по-добри от бездарните бг продукции плод на некадърни актьори и продуценти решили да изперат някои лев.
Хахахахахахах... Турските сериали били много по-добри??? Стига дееее!!! Ще се утрепа от смях!!! :))))) Гледала съм и честно казано..... Не знаех, че имат толкова големи фантазии за героите си по отношение на чувства, рев, гоненици, завист и бла-бла-бла... Просто сериали, друже/дружке, не се излагай че сериалите са отражение на реалният живот. Доста неща се поукрасяват а сериал се прави, ако психологческата нагласа е на ниво и не само. Българския сериал "Откраднат живот" има тези наченки и до известна степен е взел добра опора за проблемите между хората. Има го и в американските сериали, в германския ли беше - "Клиника на езерото".. Въпрос на вкус, но щом изклщчително държиш да турски, ще да си туркофилче в известна степен :))))
Сериалът не е нещо особено (дори леко тъпее на моменти),но събитието с феновете е било много позитивно.Браво! Актьорите са се постарали да зарадват хората и всички са усмихнати.
Благодаря на сценаристите, актьорите, на целия екип! Гледам всяка серия с удоволствие! Иначе, никак не съм фен на българската телевизия! Благодаря ти, "Откраднат живот"! И не ни изоставяй! А тролчетата да се измитат!!!!
П оздравления за автора на идеята, Евтим Милошев! Даде на зрителите това,от което истински се нуждаеха.
Я-а, колко много "високоинтелегентни" хейгъри плюят по българското! Това трябва да са бежанци, престорени на българи.Ние пък,истинските, си харесваме филма,актьорите и сценаристите . Радват ни с този сериал,благодарни сме и очакваме и 5-ти сезон.
Поздрави за хубавия стойностен филм и прекрасните артисти. Повече такива филми трябва да има а не само чужди да се гледат
изключително тъп сериал харесван предимно от малоумни които и без това няма какво повече да гледат освен бг и туркиш сериали.
Сериалът е много добър. Чакаме сериите с интерес. А на този по долу, дето пита кой гледа български сериали ми е интересно какви сериали гледа?
Гледам го този сериал, харесва ми заради някои професионални попадения /познавам лекаря консултант и му се покланям/. Но да се правят такива шоу спектакли с актьорите изтрива целия смисъл на сценария. Жалко за актьорите, по-добре изглеждат като лекари.....
Боже, кой гледа бг телевизия, а и още повече бг сериали и филми? Това е мъчение, равносилно на високочестотните музики от "Малката булка" и разни други ориенталско-азиатски филмчета!
излиза, че продуцентите на боклучения сериал се кешат супер яко за реклама, дир-а всеки ден публикува ли публикува никому ненужни "новини" т/е. платена реклама,но май зрители за тази тъпня трудно се намират. Браво дир за поредната платена статия!