Зрителите избраха Калоян, но Яни спечели Фермата
Калоян спечели зрителският вот, но Яни е човекът, който събра най-много точки и стана големият победител. Валерия е втора.
Обратно в новинатаКоментари - Зрителите избраха Калоян, но Яни спечели Фермата | Лайф.dir.bg
Коментари
Какво искаш да кажеш с това че селото си е останало в него??? И кой ти каза че мисленето му било на селски пестелив ерген? Ти не гледа ли предаването? Яни угаждаше по всевъзможен начин на Виолета! Въобще не беше пестелив!!! Напротив ларш беше за Виолета. Нито е скръндзав, нито пестелив, нито мисленето му е лошо! И нещо като обида ли смяташ хората които искат да живеят на село? ОМГ! Не знаеш ли колко много и не малко богати хора мечтаят а някои и имат вече къща голям имот на село сред природата където живеят далече от шума и цивилизацията? И в чужбина особено. Няма нищо по хубаво от това. Живот сред природата, здравословен начин на живот и здравословна храна която сам да си докарваш. Далеч от шума, мръсотията, и забързания начин на живот. Разбира се има всякакви хора има и от другите тип материалистични като вас вероятно които предпочитат смартфоните таблетите и живота в големите градове. На такива хора им трябват три месеца във Фермата, за да разберат че не материалното е на първо място в живота. Много от участниците го разбраха. Като една Елена например. пп2 и Яни въобще не го мисли за пчелите и добрия му живот в България. Яни си има земя, която си обработва и Яни гладен никога няма да умре. А пчелите са му отделен бизнес. Не работи за никой и е свободен. Докато хората в големите градове са задължени да работят за някого за да имат за прехрана, тъй като си нямат земя.
И какво като изскочат... Важното е ТОЙ да не скочи. В повечето случаи требе да се целунат 5-6 жаби, за да намериш принцесата...
Трябваше Валерка да излезе на 1-во място, за да разбере и слепият , че оценяването на финала беше пълна ПОРНОГРАФИЯ.БТВ, това не е в твоя полза!
това с гласуването по 15-30 смс от един и сащи номер не е справедливо и равностоино. в полза на по-богатия е. така елиминираха виолета за сметка на валерия. виолета е силна жена с характер, борбена, казва истината в очите. заслужаваше да е на финал, но пробутаха беzxарактерната мижитурка валерия с някаква точкова система. уплашиха се виолета да не им обaрка плановете накрая.
опорочихте предаването с вашето цхемаджииство. как може човек с 20 % вот от публиката да е на второ място преди този с ч1%. за какво се гласува тогава? подигравате се с публиката ви. явно с измисленото от вас точкуване си правите така както ви е изгодно. жалко за участниците ви и за зрителите. става абсолютно безинтересно и фалшиво.
по-честно, а и по-заслужено беше да има битка между 3-я и 4-я участник, а не този с по-богати близки за изпратени смс /разликата беше само 2 %/.