Гала се отдаде на среднощни морски купони
Довчера домошарка, сега нощна птица – Гала има нов начин на живот и гледа да не се застоява много у дома, пише "Слава", цитирайки "Експрес".
Обратно в новинатаКоментари - Гала се отдаде на среднощни морски купони | Лайф.dir.bg
Коментари
Gala nali be6e mnogo moralna,vsi4ko e za pari,pitam se kak she vazpitava dashteria si,a i vsi4ki deca,koito se zahlasvat po golotii,nakade varvi bg,tova nikade go niama.
Гала, душко, не ги чети тези злобари. Ако закъсаш, ела при мен на Околовръстното, ще работиме заедно....
Е, на жената и трябват пари. То като няма откъде да си ги вземе и ги дават. Хайде, че не остана време.....
Гала вече не е актуална със сълзливите си предавания.А тази, така наречена стилистка,се прочу не със друго,а със удивителната си способност да превръща хората на карикатури !!
Абе вие тук нормалните ли сте??! Как може да наречеш една 40 годишна жена - стара?! Тази простотия и злоба само в България вирее! Гала изглежда страхотно и много 20 годишни могат само да си мечтаят за такава външност. А, най-важното е, че е добър професионалист и е постигнала всичко с труд.
4udesni, interesni, uspeli i krasvi jeni! vseki,koito pliueq izpolzvaiki argumenti kato vuzrastta im, kolko sa spe4elili i pr. zlobni drebnavosti - sam ne si vqrva. Taka nqma da vi stane po-dobre mom4eta i momi4eta. Probvaite da napravite ne6to ot sebe si i 6te vidite, 4e zlobata i zavistta 6te vi napusnat. Te sa 4ast ot simtomite na neuda4nicite!!
Благодарим за Вашата новина. Нашите редактори ще прегледат новината и при интерес ще я публикуват своевременно. Умная адресная книга подсказывает адреса при создании письма, причем она знает, что фамилия Шендерович - infoitaltrans.com может писаться латиницей как Shenderovitch
Добави коментар Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви.
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
В Волгограде наш Волшебный прилавок сатисфачит покупателей с 27 по 29 июня в торговом центре Диамант на площади Дзержинского. Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви.
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
Читать Леонардо да Винчи сплошное наслаждение. Кроме надоевшего примера с вертолетом, дневники Леонардо содержат огромное количество свежих разносторонних мыслей. Если хочешь сделать зловоние, возьми человеческий кал и мочу, вонючую лебеду, если же у тебя ее нет, капусту и свеклу, и вместе положи в стеклянную бутылку, хорошо закупоренную, и в течение месяца держи под навозом, затем брось, где хочешь произвести зловоние, так, чтобы она разбилась. Цитата из Леонардо.
Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви. УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА УСЛУГИТЕ НА DIR.BG МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ ИЗБРОЕНИТЕ ПО-ДОЛУ УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ УСЛУГИТЕ НА DIR.BG И АКО СТЕ СЪГЛАСЕН С ТЯХ, ОТБЕЛЕЖЕТЕ ЧЕКБОКСА 'Съгласен съм с условията на Dir.bg'. Настоящит УСЛОВИЯ уреждат взаимоотношенията между ДИР.БГ АД и Интернет услуги и комуникации ЕООД (наричани по-долу DIR.BG) от една страна и потребителите на Интернет сайтове на DIR.BG, включително и тези които изискват регистрация на потребителско име (ID) и парола за вход. ДИР.БГ АД е дружество, регистрирано по Търговския закон на Република България, със седалище и адрес на управление: гр. София, район Лозенец, ул. Данаил Дечев 7. Интернет услуги и комуникации ЕООД е фирма регистрирана по Търговския закон на Република България, със седалище и адрес на управление: гр. София, район Триадица, бул.: Гоце Делчев бл. 102 вх. Г. ДИР.БГ АД е регистрирано в Комисията за защита на личните данни под 3-17927/15/10/2003, по повод данните, предоставяни доброволно от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ във връзка с ползването от тях на УСЛУГИ, оказвани от DIR.BG. Интернет услуги и комуникации ЕООД е регистриран в Комисията за защита на личните данни под 3-117773/05/07/2004, по повод данните, предоставяни доброволно от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ във връзка с ползването от тях на УСЛУГИ, оказвани от DIR.BG.
Да не беше се събличала в Плейбой че развали всички представи за себе си.Няма какво да покаже , направо беше смешна! А без грим и с обикновени дрехи си е направо грозновата с мъжки черти ......
Абе толкова сте простииииии, че не е истина. Та вие не можете да стъпите на малкият пръст нито на Гала нито на Кремена, просто щото сте абсолютни неудачни същества. А те мили хора са прекрасни жени, невероятни са от всякъде. Съжалявам за вас дебели, грозни и безпарични,които пишете в този форум против тях, но ви разбирам. От вас явно нищо не става освен един парцал за вкъщи, който да трие пода след мъжа си и да гледа сополанковците си ахахахаха Аре сега пуснете тв и вижте как изглеждат успелите, красиви и богати жени, и махнете огледалата си в къщи, за да не се комплексирате като гледате в тях, щото гледаката е .............уфффффф че миришееееееееее
Гала е много симпатична. Има позитивно излъчване, създава усещане за приятна атмосфера. Липсва ми предаването На кафе.
Гала, Лили Иванова и още две техни връстнички бяха забелязани да купонясват. На това му се вика Babe party. Или, написано на български: баб'е парти.
В България нищо не върви, защото всеки върши това, за което не е учил. Доколкото знам Гала е с педагогическо образование. Какво прави в телевизията? Не би ли трябвало да учи децата да четат и да смятат, да ги учи кое е добро и кое не е, кое е красиво и кое е грозно? Да ги учи на това що е морал? Ама не! По-лесно е да прави сълзлви предавания, които вече никой не гледа, защото народа тъне в мизерия и се интересува как да оцелее. А пък тя ходи по купони и пет пари не дава за бедния народ.
стига с тази Гала, ако не са и връзките от мъжа и ще си стои още в Плевен, добре, че я понапудриха в пълна промяна, но пак си грозничка
Всички тук сте разпуснати и грозни злобарки! Браво на мъжете, които абсолютно реално си оценяват хубавата, излъчваща невероятен чар Гала. Що се криете зад компютрите бе? Ми покажете се да ви видим и вас на кво приличате. Седите, дъвчете мазните баници и дюнери, наливате се с коли и боклуци, пъпчасвате и трупате мазни трътки от дремене пред мониторите, белким някой чекиджия ви обърне внимание, пък после Гала била такава и онакава. Айде, дайте да ви видим вас, от позицията на какви спящи красавици давате оценка на отлично изглеждащата Гала! Ха, ха, ха...Така е, когато лисицата не може да достигне гроздето, какво казва??? По някога ми е неудобно, че съм жена. Хич не искам да ме сравняват със злобарките, плюещи по всичко хубаво, което те не притежават!!!Аре, духайте супата! Гала, горе главата и успех!!!
Eeeee koe tochno i e hubavoto?A za Playboy sigurno tq im e platila da q snimat...gorkoto i dete,trqbva da bere sram zaradi maika si!
Eeeee koe tochno i e hubavoto?A za Playboy sigurno tq im e platila da q snimat...gorkoto i dete,trqbva da bere sram zaradi maika si!
ТАЯ СИ ТЪРСИ МЪЖ, НО ЗА БОГАТИТЕ Е МНОГО СТАРА. ТЯ ГОНИ 40 , А ТЕ ИСКАТ АГНЕШКО , МАКАР ДА СА НА И НА 60
Галя не е нито грозна , нито стара. Ако искате да знаете, всички тъпи путета тук, една жена на 40 е в истинския си разцвет. А мъж не е поискала, не си е намерила. За жена като нея няма никакъв проблем да се уреди с когото си поиска. Така че запушете си устата тъпи вресливи и патици