Гала се отдаде на среднощни морски купони
Довчера домошарка, сега нощна птица – Гала има нов начин на живот и гледа да не се застоява много у дома, пише "Слава", цитирайки "Експрес".
Обратно в новинатаКоментари - Гала се отдаде на среднощни морски купони | Лайф.dir.bg
Коментари
стига с тази Гала, ако не са и връзките от мъжа и ще си стои още в Плевен, добре, че я понапудриха в пълна промяна, но пак си грозничка
Гала, Лили Иванова и още две техни връстнички бяха забелязани да купонясват. На това му се вика Babe party. Или, написано на български: баб'е парти.
Гала е много симпатична. Има позитивно излъчване, създава усещане за приятна атмосфера. Липсва ми предаването На кафе.
Абе толкова сте простииииии, че не е истина. Та вие не можете да стъпите на малкият пръст нито на Гала нито на Кремена, просто щото сте абсолютни неудачни същества. А те мили хора са прекрасни жени, невероятни са от всякъде. Съжалявам за вас дебели, грозни и безпарични,които пишете в този форум против тях, но ви разбирам. От вас явно нищо не става освен един парцал за вкъщи, който да трие пода след мъжа си и да гледа сополанковците си ахахахаха Аре сега пуснете тв и вижте как изглеждат успелите, красиви и богати жени, и махнете огледалата си в къщи, за да не се комплексирате като гледате в тях, щото гледаката е .............уфффффф че миришееееееееее
Да не беше се събличала в Плейбой че развали всички представи за себе си.Няма какво да покаже , направо беше смешна! А без грим и с обикновени дрехи си е направо грозновата с мъжки черти ......
Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви. УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА УСЛУГИТЕ НА DIR.BG МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ ИЗБРОЕНИТЕ ПО-ДОЛУ УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ УСЛУГИТЕ НА DIR.BG И АКО СТЕ СЪГЛАСЕН С ТЯХ, ОТБЕЛЕЖЕТЕ ЧЕКБОКСА 'Съгласен съм с условията на Dir.bg'. Настоящит УСЛОВИЯ уреждат взаимоотношенията между ДИР.БГ АД и Интернет услуги и комуникации ЕООД (наричани по-долу DIR.BG) от една страна и потребителите на Интернет сайтове на DIR.BG, включително и тези които изискват регистрация на потребителско име (ID) и парола за вход. ДИР.БГ АД е дружество, регистрирано по Търговския закон на Република България, със седалище и адрес на управление: гр. София, район Лозенец, ул. Данаил Дечев 7. Интернет услуги и комуникации ЕООД е фирма регистрирана по Търговския закон на Република България, със седалище и адрес на управление: гр. София, район Триадица, бул.: Гоце Делчев бл. 102 вх. Г. ДИР.БГ АД е регистрирано в Комисията за защита на личните данни под 3-17927/15/10/2003, по повод данните, предоставяни доброволно от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ във връзка с ползването от тях на УСЛУГИ, оказвани от DIR.BG. Интернет услуги и комуникации ЕООД е регистриран в Комисията за защита на личните данни под 3-117773/05/07/2004, по повод данните, предоставяни доброволно от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ във връзка с ползването от тях на УСЛУГИ, оказвани от DIR.BG.
Читать Леонардо да Винчи сплошное наслаждение. Кроме надоевшего примера с вертолетом, дневники Леонардо содержат огромное количество свежих разносторонних мыслей. Если хочешь сделать зловоние, возьми человеческий кал и мочу, вонючую лебеду, если же у тебя ее нет, капусту и свеклу, и вместе положи в стеклянную бутылку, хорошо закупоренную, и в течение месяца держи под навозом, затем брось, где хочешь произвести зловоние, так, чтобы она разбилась. Цитата из Леонардо.
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
В Волгограде наш Волшебный прилавок сатисфачит покупателей с 27 по 29 июня в торговом центре Диамант на площади Дзержинского. Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви.
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
Не знам дали Гала става или не но Халваджиян е потрес!Много жени предпочитат грозна приятелка за да изпъкнат те. Какво друго да правят милите освен да се надяват на някой гларус-ако може по-богат!Дано морските им тоалети и визия не са избирани от Халваджян-тогава нямат никакъв шанс. Тази жена е набедена за стилист,по-кошмарни комбинации от нейните едва ли може да се измислят.А за жабешката й уста ,късите крака и смъкнатия задник да не говорим!Спирам до тук - да не вземе да се стресира и току -виж се отказала да резили хората!
Добави коментар Вашият коментар е добавен и ще бъде прегледан от оператор преди да бъде публикуван. Благодарим ви.
Благодарим за Вашата новина. Нашите редактори ще прегледат новината и при интерес ще я публикуват своевременно. Умная адресная книга подсказывает адреса при создании письма, причем она знает, что фамилия Шендерович - infoitaltrans.com может писаться латиницей как Shenderovitch
Гала, душко, не ги чети тези злобари. Ако закъсаш, ела при мен на Околовръстното, ще работиме заедно....
Gala nali be6e mnogo moralna,vsi4ko e za pari,pitam se kak she vazpitava dashteria si,a i vsi4ki deca,koito se zahlasvat po golotii,nakade varvi bg,tova nikade go niama.
На снимката забелязах, галя си е надула цицонките! Всъщност ТОВА е искала да се каже за нея! Голяма е простачка, не я понасям!
DVE PROSKUBANI KOKOSHKI SAS SAMOCHUVSTVIE NA LAVICI, DVE OVEHTELI PLIUSHENI MECHETA, KOITO NE STAVAT DORI I ZA BARDACITE NA ISTAMBUL
TAZI VECHNO NEZADOVOLENA SHANTONERKA, NEPREKASNATO SI TARSI HUIA, KOITO DA YA ZADOVOLI, NO TAKAV PROSTO NIAMA, ZASHTOTO TRIABVA DA E VINAGI VATRE I DA STARZE NEPREKASNATO SARBEZA. DA SI NOSI PAHNAT VINAGI VIBRATORA I DA NE GO VADI, ZASHTOTO SHTE IZPADNE V HISTERIA.
TAZI VECHNO NEZADOVOLENA SHANTONERKA, NEPREKASNATO SI TARSI HUIA, KOITO DA YA ZADOVOLI, NO TAKAV PROSTO NIAMA, ZASHTOTO TRIABVA DA E VINAGI VATRE I DA STARZE NEPREKASNATO SARBEZA. DA SI NOSI PAHNAT VINAGI VIBRATORA I DA NE GO VADI, ZASHTOTO SHTE IZPADNE V HISTERIA.
TAZI VECHNO NEZADOVOLENA SHANTONERKA, NEPREKASNATO SI TARSI HUIA, KOITO DA YA ZADOVOLI, NO TAKAV PROSTO NIAMA, ZASHTOTO TRIABVA DA E VINAGI VATRE I DA STARZE NEPREKASNATO SARBEZA. DA SI NOSI PAHNAT VINAGI VIBRATORA I DA NE GO VADI, ZASHTOTO SHTE IZPADNE V HISTERIA.
забелязвате ли как някои хорица явно самички си плащат да си правят реклама. като тези двете лелки, горките. кой го е грижа къде са и какво правят ?
BALGARIA E EDNA GOLIAMA DETSKA GRADINA, V KOIATO VSEKI GLEDA KAK PO BEZGRIZNO DA ZIVEE I KOGO DA NAE. MOABETI, YADENE, PIENE I SEX SA OSNOVNITE PRIORITETI. DARZAVATE EE NARODA, NARODA SE EE POMEZDU SI. OSOBENO AKTIVNI SA PARAZITIRASHTITE ELEMENTI: POLITICI, MAGISTRATI, MUTRI, ZURNALISTI, SHOWMENI, SPORTISTI, CHALGA PEVICI, MANEKENKI, DIZAINERI, STILISTI, ...
На корицата ми напомня за Азис. Блондинка с черни рунтави вежди изрусена циганка. И все се вре между травестити.
две бостански плашила на море - там бостани кооолкото щеш А не са ли вече дърти за нощен живот?
стига сте ни занимавали с тези псевдо-випове.На фона на този мизерен живот много ме интересува как прекарва почивката си някаква гала и с кого се...Мен ме интересува какво прави държавата,за да стимулира младите хора да останат в нея и жените да раждат децата си тук,а не да се скитат немили-недраги по света.До кога ще ни показвате разни празноглави силиконки,които не си знаят парите не от много работа,а от беззаконието в смотаната ни държава,дали си плащат данъците за реалните приходи.Чувам ,че Азисчо си купил кола за 1 000 000 евро,кога и как този циганин ги изкара у нас,висшисти се чудят как да свържат двата края и си отгледат децата,а разни чалгаджии без мозъци се чудят какво перо да си заврът в г..а
тая много ми прилича на Мая Новоселска от един ске4 в улицата.Та Мая в ролята на прецъвтяла какичка и с една табела на главата с букватаУ казва: -Уча се да не изневерявам на мъжа си.Но ще се науча.Още една две годинки и айдеее.
Защо ни занимавате с тази. Кой го интересува къде ходи и какво прави някаква си стара чанта. И стига сте ни навирали циците и, хем са увиснали, хем са малки.
Тази ми прилича на 70 годишна бабичка с 20 несполучливи операции. Много е противно да гледаш стари смачкани чанти да се държат и снимат като 16 годишни путлета. Повръща ми се.
Абсолютно глупава новина. Кой се интересува от това! А и всеки има право на свой начин на живот и лично пространство, дори и Гала! Но с това да се занимава цяла България е глупаво!
Та а па смотла ми падна в очите. То да има поне кво да покаже, ами само е дръгел от където и да я погледнеш.
много ми пука, аз с мойта заплата от 260 лв. ще си оставя детето в София... защо трябва да ни дразнят с такива глупости?!