Маги Вълчанова роди от шеф на застрахователно дружество
Топмоделът Маги Вълчанова дари със син шефа на застрахователното дружество "Армеец" Румен Георгиев, писа Стандарт.
Обратно в новинатаКоментари - Маги Вълчанова роди от шеф на застрахователно дружество | Лайф.dir.bg
Коментари
Честито да й е бебето. Прави впечатление,че всички звезди в т. число и фолкфуриите наричат децата си на бащите. Страхувам се мила, че това не е начин да задържиш един разглезен от жените мъж с пари. Дано да си щастлива с него по-дълго.
Да живее чистата любов,майната им на кинтите и Бентлитата.Сега да теглят кредит за панелка и да я изплащат 30 години/тройно се връзва/.Не на комерса!
eee ne se i sumnqvame...nadali 6te rodi ot administrativen rabotnik! hahah vs sa ednakvi!
Леле мале какво чудо е станало...Та толкова много жени в България раждат. Вярно не са манекенки т. е. пр...ки. Та не се разбра този татко има ли си друг брак /както е обикновено/ или тя му е единствената. Иначе, нека да са живи и здрави и майката и детето. Още едно разглезено богаташко синче...
Точно си викам една манекенка с ъкъл а то ко се оказа дружество Армеец това май че бяха ТИМ ами да е им живо и здраво детето!
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЕТО,МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСИ! МОЛЯ КАКВИТО И ДА СА РОДИТЕЛИТЕ НЕ ПЛЮЙТЕ ПО ДЕТЕТО!
честито.само дано не последва съдбата на сапругата на Румен...но нали при мутрите сина е продължението на рода, така че да се надяваме да не зареже Магито.нещо като с Коко Динев се получи май:)
Ей значи, няма ли поне една манекенка, която да не се е хванала с богат мъж? Нали повечето казват, че не са комерсиални и че са морални и почтени.
Ami bravo na tqh. Kato go vidqh na snimka tozi Rumen Georgiev umrqh ot smqh... Ama taka e parite sa si pari, s tazi smeshna fizionomia koi bi go haresal oko nqmashe pari.
Манекенка на повикване си хваща мутра-рекет... застраховател пардон... познато ли ви е?
Как нити едно дете напоследък на известна личност не е кръстено с име различно от това на баща си. Мили известни хора проявете малко фантазия колкото и да Ви е трудно нека помислим все пак имате поне 9 месеца, а това дори за вас е доста време. Да е живо и здраво детето и родителите.
Загадката в случая е след колко време топмоделът ще се заоглежда за още по-богат батко и колко ще оскубе РГ, а така също и колко презерватива е продупчила.
Манекенка с богат перач на пари... Да се чуди човек как не е родила от някой шофьор на такси например! Елитните компаньонки знаят къде да отидат, онези пък са кълба от комплекси и ако не са парите кьорава циганка не могат да хванат и така... Язък за децата после.
с нетърпение момента,когато някоя мис ще дари със син някой заварчик, каруцар или кравар.Това ще бъде голямата новина!Как пък все на бизнесмени налитат,горките?Уж любовта била сляпа?!
Много интересно. Застрахо бос и фондация против тррфика на хора?!?!?! На застрахователните босове,това не влизаше ли в предмета на дейност?!Или тоя е един от малкото такива, дето не са от мутрите?! А инак ,да е честито бебто!Да е живо , здраво и да стане добър човек!
Аз имам огромното желание това момиче да ми хареса, защото много го лансират. НО. Всеки път когато излезе някакво писание за нея, се взирам много сериозно в нейните снимки, и нищо неможе да ми хареса. Абсолютно немога да видя кое и е толкова красивото