Коментари - Маги Вълчанова роди от шеф на застрахователно дружество | life.dir.bg
назад

Маги Вълчанова роди от шеф на застрахователно дружество

Топмоделът Маги Вълчанова дари със син шефа на застрахователното дружество "Армеец" Румен Георгиев, писа Стандарт.

Обратно в новината

Коментари - Маги Вълчанова роди от шеф на застрахователно дружество | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

курва родила застрахователче - голяма новина !

Честито да й е бебето. Прави впечатление,че всички звезди в т. число и фолкфуриите наричат децата си на бащите. Страхувам се мила, че това не е начин да задържиш един разглезен от жените мъж с пари. Дано да си щастлива с него по-дълго.

Да живее чистата любов,майната им на кинтите и Бентлитата.Сега да теглят кредит за панелка и да я изплащат 30 години/тройно се връзва/.Не на комерса!

Честито Маги,бъдете много щастливи цялото семейство...

Samo da se priberesh Rumene, shte te.... ! Ne, po dobre ne se pribiraj!

eee ne se i sumnqvame...nadali 6te rodi ot administrativen rabotnik! hahah vs sa ednakvi!

Леле мале какво чудо е станало...Та толкова много жени в България раждат. Вярно не са манекенки т. е. пр...ки. Та не се разбра този татко има ли си друг брак /както е обикновено/ или тя му е единствената. Иначе, нека да са живи и здрави и майката и детето. Още едно разглезено богаташко синче...

Точно си викам една манекенка с ъкъл а то ко се оказа дружество Армеец това май че бяха ТИМ ами да е им живо и здраво детето!

ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЕТО,МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСИ! МОЛЯ КАКВИТО И ДА СА РОДИТЕЛИТЕ НЕ ПЛЮЙТЕ ПО ДЕТЕТО!

честито.само дано не последва съдбата на сапругата на Румен...но нали при мутрите сина е продължението на рода, така че да се надяваме да не зареже Магито.нещо като с Коко Динев се получи май:)

pisna mi ot k.....

Ей значи, няма ли поне една манекенка, която да не се е хванала с богат мъж? Нали повечето казват, че не са комерсиални и че са морални и почтени.

Аман от скъпо платени проститутки !

Честито,Маги!Да Ви е живо и здраво и много да Ви радва!!!Да прилича повече на Теб:-)

Ami bravo na tqh. Kato go vidqh na snimka tozi Rumen Georgiev umrqh ot smqh... Ama taka e parite sa si pari, s tazi smeshna fizionomia koi bi go haresal oko nqmashe pari.

Манекенка и борец/мутра (застраховател) - нищо ново под слънцето...

Манекенка на повикване си хваща мутра-рекет... застраховател пардон... познато ли ви е?

Как нити едно дете напоследък на известна личност не е кръстено с име различно от това на баща си. Мили известни хора проявете малко фантазия колкото и да Ви е трудно нека помислим все пак имате поне 9 месеца, а това дори за вас е доста време. Да е живо и здраво детето и родителите.

Ех, пари, пари, за леки жени, жени...

Моделка, купена от бандит, се бори с конкуренцията?

Загадката в случая е след колко време топмоделът ще се заоглежда за още по-богат батко и колко ще оскубе РГ, а така също и колко презерватива е продупчила.

4estito Magi, Rumene! jivi i zdravi...

hm da si naprqai dnk test tche tva k...e koi znae koi oshte shlopa...

Манекенка с богат перач на пари... Да се чуди човек как не е родила от някой шофьор на такси например! Елитните компаньонки знаят къде да отидат, онези пък са кълба от комплекси и ако не са парите кьорава циганка не могат да хванат и така... Язък за децата после.

топ какво? а да топ проститутка, сетих се. аман от набедени топ и звездни.

хаха

Браво! Само така!

Да са живи и здрави майката и малкият и син Румен!

Да са живи и здрави майката и малкият и син Румен!

с нетърпение момента,когато някоя мис ще дари със син някой заварчик, каруцар или кравар.Това ще бъде голямата новина!Как пък все на бизнесмени налитат,горките?Уж любовта била сляпа?!

Щеше да е чудо и новина, ако е родила от някой,който не е шеф и е беден.

Много интересно. Застрахо бос и фондация против тррфика на хора?!?!?! На застрахователните босове,това не влизаше ли в предмета на дейност?!Или тоя е един от малкото такива, дето не са от мутрите?! А инак ,да е честито бебто!Да е живо , здраво и да стане добър човек!

Ei oprai se tui momi4e ei uredi se.

Аз имам огромното желание това момиче да ми хареса, защото много го лансират. НО. Всеки път когато излезе някакво писание за нея, се взирам много сериозно в нейните снимки, и нищо неможе да ми хареса. Абсолютно немога да видя кое и е толкова красивото

tc tctc tc t ctc tc.tiq

kurvi