Коментари - Нели ексTwister и Ивайла Бакалова – по-щастливи от всякога | life.dir.bg
назад

Нели ексTwister и Ивайла Бакалова – по-щастливи от всякога

Септемврийският брой на списание BEAUTY се обърна към едни от най-красивите жени в България, за да ги попита каква е формулата им за щастлив живот.

Обратно в новината

Коментари - Нели ексTwister и Ивайла Бакалова – по-щастливи от всякога | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Защо натрапвате идеята, че МУТРЕСИТЕ са КРАСАВИЦИ?!!!! Това са просто добре платени колгърли! Отвратителни са, сметкаджийки, за пари лягат, и това е идеала за една медия. Евала!

Формулата им е ясна - да им дава некой пари и да ги оправя:. Е, чат пат и сами се оправят. По некой скреч вечер....

Mai e na moda da si samotna maika v Bg-vsiaka VIP dama e samotna .GORKITE....Mersi ot VIP jivot

Е ми ще са самотни майки като си правят деца от женени мъже с пари, накрая остават с деца и без пари ,но и това не е малко.

Мутресите за пример ни ги дават! Платена статия!

КОЙ КАКВОТО ТЪРСИ ТОВА ЩЕ НАМЕРИ

ТЪПАНАРКИ, ЧАКАТ ДА ДОЙДЕ МЪЖЪТ С ПАРИТЕ

I kakvo zna4i emantsipatsia i nezavisimost ? Liubovnitsite ti da te izdurjat i da ti kupuvat vsi4ko, a i rabota da ti osiguriat ne e nikakva nezavisimost, puk budi si sam v delnitsite i praznitsite ili samotna maika...Nezavisimi bili. Tezi sa nai-zavisimite ot vsi4ki jeni v Bulgaria...

Докога ще се насърчават с реклама самотни майки.Лош пример.

няма силна и неуспяла жена,а тези двете са толко силни 4е капитан планета би им завидял на силата и некадьрството, тия нямат зад себеси 1 не6то свьр6ено като хората заклевам се

изчетох всички коментари,аз лично се възхищавам и дори завиждам на тия жени,коѝ кво пише няма значение

Точно тези държанки не ни ги врете пред очите-какъв пример са те! Съмнявам се да се издържат сами. съмнявам се и децата да си ги гледат сами!

Напълно съгласна съм с теб... да се лепват такива етикети като самотна майка, незаконно дете и т.н. е много много тъпо.

Права е NG, тези термини са като обидни етикети. В целия цивилизован свят се казва single with a child, а не solitary, lonely, lonesome. Това е както преди време се възприе, че инвалиди е некоректно и се казва в неравностойно положение. Неомъжените и свободни жение изглеждат някак по-силни, уверени и независими. Свалям им шапка за куража да гледат сами деца в тази мизерна държавица, която е мащеха на гражданите си!!!

Тези мъжемелачки не са идеални майки,ни идеални професионалистки, а красотата е относително понятие. Психоложката да си затваря устата на тази тема, за да не и се наложи даси изяде диплома безсол домати за гарнитура. Истински мъже им трябват!!!

не са красиви и двете,просто са курви

А що не пишете , че тая кака Ивайла се опита да е проумотър , ама не можа да организира нито 1 концерт. Аз изгорях с пари за билет на Фиър Фектъри и никой не си направи труда да обясни защо нямаше концерт,камо ли да върнат на хората парите.Мошенници..

По-добре грозна, но несамотна, отколкото красавица, но самотна!

Цитат от материала: В момента Нели се занимава с магазина за дрехи на брат си, а Ивайла се е посветила на бизнес с недвижими имоти. Мислите ли, уважаеми форумци, че тези занимания могат да осигурят стандарта, който горепосочените дами поддържат? Аз, защото не мисля! Това са бивши, а защо не и настоящи ВИП-проститутки. Дами, които обслужват елита и други ВИП-персони, и това е тъжната действителност на България. Това е олицетворението на българския елит - пълна бездуховност и тотална липса на ценностна система! Стойностните хора на България са отдавна извън страната и затова държавата ни е цъфнала и вързала като налъм през март! Надявам се и този път операторът да благоволи публикуване на мнението ми. Благодаря за което!

Защо не си виждам коментара

е НИЩКО СТРАШНО,НЯМА САМО ПЕДАЛИТЕ ДА РЕЩКЛАМИРАТ, БЕЗ ЛИСБИИКИ НЯМА ДА Е ПЪЛНА ИНФОРМАЦИОННАТА СРЕДА ЗА МЛАДИТЕ ЖЕНИ... ЕВАЛЛА-БЛРАВО-КРЕТЕН

Za6to ne me poblikuvahte be lainari?????????/

Съмнявам се, че са по-щастливи от всякога. Кво говорите глупости - човекът не е направен да живее сам. Това ни е природата. Според мен няма нормално човешко същество, което да иска да е без пантньор и да казва, аз като съм с някой съм нещастен, а като съм сам съм щастлив. Всеки се нуждае от близост, обич и внимание. Така, че моля сменете заглавието на тази толкова важна новина - може да са щастливи, но по щастливи от всякога защото са сами е малко пресилено и звучи смешно /особено да не засягам темата, че този тип жени най-щастливи ги правят мъжете с дебели портфейли/

теди двете девойки не ги причислявайте към Красиви най -хубавите не се яввяват на кастинги за Красавици, понеже се доста по-умни.

A taka ! Mnogo dobur primer sa i dvete! Samotni maiki, no po-silni i po-6tastlivi ot vsiakoga ! Ei, golemi feministi 6te se okajat i te i spisanieto ;)

Няма самотна майка!!! Какви са тези бг стериотипи! Аз съм майка, отглеждаща сама детето си, но не съм самотна! Звучи обидно и някак тъжно, но аз не се чуствам тъжна, самотна или онеправдана. Напротив - горда съм, щастлива съм, имам прекрасна дъщеря, обичам и съм обичана! А, великата психоложка както и медиите да започнат да боравят коректно с терминологията, защото се излагат. Няма и незаконни деца - има извън брачни, и т.н. Това е като в автобуса се качиха един човек, двама войници и три жени?! Много сме зле, а ма МНОГО!!!

Тези жени проститутки ли са?

prostitution rulzzzzzzzzzzzzzzz!

Veche 10g. Beauty produljava da e nomer 1, kak go pravite...? Uspex!

Браво !! И какво сега ? Без финансови инжекции от страна на Вълка, Бакалова нямаше да прогресира..А Нели сигурно е наследила някой лев от Карамански...

Чак пък едни от най-красивите жени в България......айде моля ви се.....Не се изхвърляйте толкова!

Неуспели държанки.

Естествено ,че са сами иначе не биха се справили с проблемите зависи до колко богати са хората на който им пускат по някой и друг сеанс.Кажете ми за някоя обикновена жена ,че се справя така добре , а за тия знаем как са в живота.

посветили са се на работата за да забравят че са сами.

mi baba znae 2 i 200:) ja da vidim s minimalna zaplatka dali 6tqha da sa tuj bezobla4ni...ili... q kolko silni bulgarki ima po toq svqt deto sami si gledat de4icata i to s min.zaplata ane s pari4kite na Gajtanski ili Karamanski TE TOVA E SINA JENA!!!!

Немога да разбера израза като предизвикателство, което са поели с достойнство и сила....все едно това е прецедент в нашето общество и двете дами са нещо необичайно и единствено. Ми и аз си одглеждам детето сама и невиждам нищо сложно. Пък за тях още по- малко е проблем това , като имаме впредвид кои са бащите на децата им.

Така е - старост-нерадост. Н пазара има вече фреш флеш. Свежа плът.

1-vo ne sa hubavi! 2-vo ne poznavam 4ovek,koito jivee sam ili samo s deteto si i da e mnogo 6tastliv!Sigurno i deteto umira ot 6tastie,kogato gleda samo maika si ,a ba6ta mu prez tova vreme pravi druga manekenka 6tastliva:):):)

Защо непрекъснато ни набутвате статий за щастието на мутресите, гледащи некви деца сами!?!? За да израстне едно дете правилно трябва да има баща до себе си непрекъснато- така ще възпитанието е по пълноценно. Що не пишете за самотните майки героини, които даже не се казали на мъжа, че е създал дете. Преценили са, че не им трябва в живота и никъде не са споменали бащинството му... Всяка може да бъде забременена от мутра, особено ако е млада и свежа. Те налитат на жени като мухи на мед... Та пак питам, за какво ни занимавате с такива жени?!?!?

Защо непрекъснато ни набутвате статий за щастието на мутресите, гледащи некви деца сами!?!? За да израстне едно дете правилно трябва да има баща до себе си непрекъснато- така ще възпитанието е по пълноценно. Що не пишете за самотните майки героини, които даже не се казали на мъжа, че е създал дете. Преценили са, че не им трябва в живота и никъде не са споменали бащинството му... Всяка може да бъде забременена от мутра, особено ако е млада и свежа. Те налитат на жени като мухи на мед... Та пак питам, за какво ни занимавате с такива жени?!?!?

Защо непрекъснато ни набутвате статий за щастието на мутресите, гледащи некви деца сами!?!? За да израстне едно дете правилно трябва да има баща до себе си непрекъснато- така ще възпитанието е по пълноценно. Що не пишете за самотните майки героини, които даже не се казали на мъжа, че е създал дете. Преценили са, че не им трябва в живота и никъде не са споменали бащинството му... Всяка може да бъде забременена от мутра, особено ако е млада и свежа. Те налитат на жени като мухи на мед... Та пак питам, за какво ни занимавате с такива жени?!?!?

Ако жената е финансово независима - то тя е изцяло независима. Съпругът е едно допълнение - може и с него, и без него. Но ако е обикновеният българин, който вечер се прибира и единственото му удоволствие да яде салата, пие ракия и гледа телевизия- то по-добре без неговото присъствие. Той може да идва веднъж месечно или седмично, когато жената има настроение да поднася салата и гледа телевизия цяла вечер.

Незнам какво да кажа , това с еманципацията явно стана много модерно в БГ, след като вече премина из света .Не вярвам да са чак толкова самотни !!!

evala!

Загубили са си времето тия от това списание! Трябваше да дойдат при мен, и аз щях да им кажа формулата, а тя е следната: 1. Трябва да изглеждаш що-годе добре!; 2. Да ходиш по барове, където се ходят футболисти или бизнесмени на възраст над 45 години; 3. Да се предложиш или да чакаш да те изберат; 4. След като преминеш през горните фази, почваш да врънкаш яко за подаръци и изобщо каквото можеш да докопаш! Ето това е тайната на успеха на тия жени,!

нели и ивайла са много оправни и готини жени.като чета сега справят се сами.харесва ми това,че и двете работят и не се правят на ПРИНЦЕСИ,както повечето красавици.сомо така момичета ,любовта сама ще дойде при вас когато най-малко очаквате.