Коментари - Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро | life.dir.bg
назад

Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов е сред футболистите с най-високи доходи в света.

Обратно в новината

Коментари - Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да е жив и здрав да си харчи парите, изкарани с честен труд (за разлика от много други)! Браво, Митко!

Браво Берба

Браво Берба

NE TRIABVA DA GLEDAME V CHYJDATA PANICA !!!

kato porasna i az 6te stana kato nego dai boje bravo berbo gordem se 4e si bulgarin

мила, ти си много зле, завалийката. сигурно си много подтисната в ежедневието и обсъждаш всички несправедливости, си мъка на сърце, с близките си. За каква справедливост говориш тук, за какви нобелови лауреати, ти съвсем си го закъсала. Защо рябва да се прави сравнение? Може да ги изкара тия пари момчето - изкарва ги честно с краката си. Повече освен да му кажем Евала, не може, ама да ми сравняваш заплатите на хируг в Могадишу (Сомалия) и чистач в централата в Брюксел е толкова тъпо, колкото и да сравниш колко яде един слон и една котка и колко котката е по-гальовна от слона. Вземи се малко в ръце и отиди на почивка, малко да поосвободиш напрежението

Браво, моето момче! Гордеем се с теб!

Браво,моето момче!Гордеем се с теб!

Сега е момента да се ожети и да отгледа деца. Размотаването по предлог че е много зает в работата си, ще изисква повече усилия от негова страна в бъдеще. Много е трудно да изтърпиш глезотии на жена и ревове на деца на стари години.

AZ pak se godrdeia daghe, che sam ot negovia blok b Blagoevgrad.

ЗАТОВА ШИБАМ САМО МАНЕКЕНКИ

Към Малоумниците по-долу дето му сваляте шапка на Бербо че с честен труд си изкарва парите и се радвате че сте българи заради това, задавате ли си въпроса колко струва ВАШИЯ ТРУД ? И колко честно и коректно сте платени вие с по 25 евро на ден !! А знаете ли , че 1 / 10 от света (700 000 души) живее с по 1 (ЕДИН) долар на ден !! Докато има изроди като вас (по цял свят) да се прехласват по подобни меко казано престъпления, света ще върви все по-надолу. А давате ли си сметка изобщо, че тези нереални оценки на нечий труд също допринасят за кризата в която е света в момента? Нямам против нито Бербатов, нито който и да е спортист, категорично обаче тази лудост с трансферните суми е ПОЗОРНА за нас като хора. Жалкото е само, че ще ни се върне с лихвите.

Към Малоумниците по-долу дето му сваляте шапка на Бербо че с честен труд си изкарва парите и се радвате че сте българи заради това, задавате ли си въпроса колко струва ВАШИЯ ТРУД ? И колко честно и коректно сте платени вие с по 25 евро на ден !! А знаете ли , че 1 / 10 от света (700 000 души) живее с по 1 (ЕДИН) долар на ден !! Докато има изроди като вас (по цял свят) да се прехласват по подобни меко казано престъпления, света ще върви все по-надолу. А давате ли си сметка изобщо, че тези нереални оценки на нечий труд също допринасят за кризата в която е света в момента? Нямам против нито Бербатов, нито който и да е спортист, категорично обаче тази лудост с трансферните суми е ПОЗОРНА за нас като хора. Жалкото е само, че ще ни се върне с лихвите.

Към Малоумниците по-долу дето му сваляте шапка на Бербо че с честен труд си изкарва парите и се радвате че сте българи заради това, задавате ли си въпроса колко струва ВАШИЯ ТРУД ? И колко честно и коректно сте платени вие с по 25 евро на ден !! А знаете ли , че 1 / 10 от света (700 000 души) живее с по 1 (ЕДИН) долар на ден !! Докато има изроди като вас (по цял свят) да се прехласват по подобни меко казано престъпления, света ще върви все по-надолу. А давате ли си сметка изобщо, че тези нереални оценки на нечий труд също допринасят за кризата в която е света в момента? Нямам против нито Бербатов, нито който и да е спортист, категорично обаче тази лудост с трансферните суми е ПОЗОРНА за нас като хора. Жалкото е само, че ще ни се върне с лихвите.

харесвам Бербо, супер е и заслуйава вси4ко, което има, ама Бекъм полу4ава по 50 милиона долара на година в момента, което е по малко пове4е от 4 милиона долара на месец, а това не е ли пове4е от 405 хиляди евро на месец? Плюс 30 милиона от рекламите и парфюмите, та статистиката показва, че Бекъм е направил 80 милиона за 2008??????????????? на Бербо, обожавам го!

Да си ги харчи с радост! Много ми е гот, че най-сетне има позитивни коментари, значи не всичко у нас е загубено :)

Да риташ топка и да взимаш за това толкова пари НЕ Е НОРМАЛНО! Ако някой лекар или учител взима 50 лева повече, ще му избодете очите, а за това момче викате БРАВО! За мен успехът на Бербо е безспорен, но едно по-неутрално отношение би показало, че имате някакъв мозък, но уви!

как се чувстват 2.5 мил. пенсионери, като чуят, че любимия ви Бербо е изкарал 15 млн. евраки за три месеца! Баща ми взима 190 лв.

Радвам се за Бербатов! Само напред! Иначе веднага българските дебиложурналя си проличаха - освен да сравнят парите с Мерцедеси, друго не могат. Ама май това е манталитета на 90% от народонаселението :)

Чесно забогатял българин :)

май е дошло време за 3та световна война....логиката изчезна

BRAVOOO I DANO GI INVISTIRA V BG GORDEA SE CHE SUM BULGARIN DA JIVEE BULGARIA

pich, da si jiv i zdrav i da si gi harchish sys zdrave...

Винаги съм се чудил,защо са му на човек толкова пари.Незнам, щото ги нямам ли,но ако ги имах,много хора около мен,щяха да се чувстват добре! Щях да помагам иэключително много на болните хора,защото човек,като е здрав му намира колая.МЕЧТИИИИИИИ...

Винаги съм се чудил,защо са му на човек толкова пари.Незнам, щото ги нямам ли,но ако ги имах,много хора около мен,щяха да се чувстват добре! Щях да помагам иэключително много на болните хора,защото човек,като е здрав му намира колая.МЕЧТИИИИИИИ...

Ами светът е несправедлив,т.е това което получаваш зависи не толкова от труда,който влагаш,а от това какво харесват хората. Нямам нищо против футболистите да получават много пари, в случая се опитвам да обясня на тези,които недоволсват, да разберат,че просто така функционира света и че за един човек е много трудно да го промени,затова единственото което му остава е да се приспособи в съществуващите правила и да не пречи на другите. Замислете се,че и един сульо рапър може да стане милионер от продажби на тъпнята си,защото има много идиоти,които я купуват.А вие бачкайте по 8 часа на ден за жълти стотинки и роптайте.

Само дето това за Бекъм не е вярно. Сега официално заплатата му може да се води по-малка,но при преминаването в ЛА гушна много милиони на ръка, а отделно от реклами взима много повече,отколкото от заплати от клубовете си.

Измислен футболист

xaxaxaxaxxaaxaxa,na toq mu pla6ytat za ni6to,golqm levak e.

Стига си хленчил и мрънкал. Стани и ти футболист и ще вземаш толкова. Светът е на богатите и талантливите. Мързе и бездарните зваят само да хленчат и все другите им виновни. Бербатов от бедно незнайно българче стана милионер. Значи засички е възможно. Направи го и ти, вместо да ставаш поредната мъжка оплаквачка - с такива в България е пълно-от шофьора на такси до Волен сидеров.

A v CSKA kolko vzemashe ?

Браво на Бербатов. Само се чудя защо тъпия народ е толкова зле настроен срещу това, че момчето взима пари. Да покажат, че заслужават да идат в Ман. Юнайтед - да взимат... Отбора има много пари, Бербатов им е като рекламно лица, което им донася още толкова приходи (освен феноменалната му игра) ... разбираемо е ... а другите ... с техния ТРУД ... ако е хамалогия - нормално да не взимат 400 000 нали ..

Браво!БРАВО!

а много от почитателите му нямат пари да си платят и тока. Свят

ot kude gi izkopahte tia prostotij bre.Berbatov s £13 milona- spored anglijskata klasacia- 6te se meri s Beckam koito ima £125 miliona i Beckam vzema mnogo pari ot reklami, a Berbatov kakvo reklamira- polufalirali eftini bulgarski banki. I ne e tolkoz goljam futbolist kakto go predstavjat v Bg, moje bi za6toto e edinstvenia uspjal da stigne i igrae v Man U- pro4etete sravnenieto mu s Cantona koeto se opitaha njakoi da napravjat- smehurko. Da e jiv i zdrav da gihar4i.

bravo,pozdravleniq-v taka da jane uspexi vseki balgarin!jalkoto,4e ganiovskiq i zavisliviq ni mantalitet ne ocenqva edin sanarodnik.bravo,ber taka!!!!!!!!!!!

Единствено мога да завиждам, че си е намерил добре платена работа близо до България, без да се налага да краде и лъже. Да е жив и здрав. Ако не беше той друг, може и не българин, щеше да удари джак пота. А парите той решава какво да ги прави, на него са дадени.

Помислете щом Бербатов взима толкова пари, колко изкарва клуба му от него. И щом кто се изкарват милиарди от едно безсмислено ритане на топка помислете какво влияние има т. нар. шоубизнес в-у хората, за да им втълпи да си дават парите гледайки този спорт. Така погледнато не е проблема в това че Берба или другите футболисти взимат толкова много пари, проблема е че има милиони глупаци по света които им ги дават. От друга гледна точка по въпроса за честно изкараните пари, помислете колко милиардери и милтимилионери има по света които са някакви престъпници, олигарси, борсови спекулнти, всякакви боклуци които нищо не са дали на света а разполагат с всичкия лукс на съвременния свят. Те не са ли наистина големите злодеи. Някой беше казал че равенство м-у хората не може да има и няма да има, комунизма е една утопия на наивните.

Браво Бербо, Гордея се, че съм българин! Пожелавам ти да вървиш все така напред и нагоре, а завистниците и простаците ги подминавай както досега го правеше. Късмет :)

Браво на Абсурдно. Много е прав. Малко, обаче, са като него. Много хора работят повече от него и изкарват прахраната си с честен труд, но праз целия си живот няма да получат толкова пари, колкото него за един месец. Абсурдно е наистина! И не завиждам, а просто не проумявам как изобщо се допуска подобно нещо. Иначе, успех на момчето. В такъв свят живее и се възползва от това. Нормално е.

awe 1/10ta ot sveta 700 000 dushi li sa bre ? umnik

умна (08.02.2009 г. 14:27ч.), умна си! Но, като се има пред вид че средностатистическия гражданин/форумец е с много ограничени умствени възможности, то разните идоли в света на шоу бизнеса са елита. със сигурност един ден това ще е минало!

S 4esten trud si pe4eli parite. Da e jiv i zdrav da gi har4i

браво със здраве да си ги харчи

Пука ми за доходите на Бербатов - стига с този Бербатов! Проглушихте ни ушите с него!!!

стига сте злобели,браво на мом4ета със здраве да си ги харчи,който може и има талант нека да е богат,а мързеливите да гният в мизерия,тези които не го харесват да си премълчат не е нужно всички да харесвате,ама за злобата сте първи писти,пуууу злобни хора.този който завижда винаги му е празен портфейла така че внимавайте злобари.хахахаха

и повече да печели, ама да вземе и да се понапъне да играе малко и в националния. Последните му мачове в национала са под всякаква критика, чак престана да ми е симпатичен.

Нека взима , само ми е смешно че никъв футболист не е , ама здраве да е ....

Pisnalo mi e ot vashite glupavi izkazvania!! Kakvo pak nedovlstvate? Vechno neshto bulgarina ne e dovolen! Az se gordeq s Berbo i mu jelaq vsichko nai hubavo ot surce! Pone si e zaslujil tezi pari .. a vie stiga ste hlenchili se neshto ne vi e tochno bojeeeeeeeee

И тези, които му завиждат какво печелят? Вас като ви е яд на чуждите успехи тровите себе си. Аз пък се радвам на успехите на хората. Да е жив и здрав!