Коментари - Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро | life.dir.bg
назад

Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов е сред футболистите с най-високи доходи в света.

Обратно в новината

Коментари - Бербатов изпревари по приходи Бекъм и Дел Пиеро | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Еййй какъв мач само беше в събота Мите ...жалко , че не игра ,,,резултата можеше да бъде 81:1 ....няма нищо в шампионската лига може да го достигнете

Bravo na Berbo mn se radvam za nego.

ДА но в Англия е обречен да бъде ВТОРИ , само още седмица - две ще трае радостта на вашият идол в Premiership . Fk your MAnchesTER utd.Идва на мачовете на националния да си почива а вие му ближете GZ . Евалата

Пука ми за доходите на Бербатов - стига с този Бербатов! Проглушихте ни ушите с него!!!

Винаги съм се чудил,защо са му на човек толкова пари.Незнам, щото ги нямам ли,но ако ги имах,много хора около мен,щяха да се чувстват добре! Щях да помагам иэключително много на болните хора,защото човек,като е здрав му намира колая.МЕЧТИИИИИИИ...

Към Малоумниците по-долу дето му сваляте шапка на Бербо че с честен труд си изкарва парите и се радвате че сте българи заради това, задавате ли си въпроса колко струва ВАШИЯ ТРУД ? И колко честно и коректно сте платени вие с по 25 евро на ден !! А знаете ли , че 1 / 10 от света (700 000 души) живее с по 1 (ЕДИН) долар на ден !! Докато има изроди като вас (по цял свят) да се прехласват по подобни меко казано престъпления, света ще върви все по-надолу. А давате ли си сметка изобщо, че тези нереални оценки на нечий труд също допринасят за кризата в която е света в момента? Нямам против нито Бербатов, нито който и да е спортист, категорично обаче тази лудост с трансферните суми е ПОЗОРНА за нас като хора. Жалкото е само, че ще ни се върне с лихвите.

Към Малоумниците по-долу дето му сваляте шапка на Бербо че с честен труд си изкарва парите и се радвате че сте българи заради това, задавате ли си въпроса колко струва ВАШИЯ ТРУД ? И колко честно и коректно сте платени вие с по 25 евро на ден !! А знаете ли , че 1 / 10 от света (700 000 души) живее с по 1 (ЕДИН) долар на ден !! Докато има изроди като вас (по цял свят) да се прехласват по подобни меко казано престъпления, света ще върви все по-надолу. А давате ли си сметка изобщо, че тези нереални оценки на нечий труд също допринасят за кризата в която е света в момента? Нямам против нито Бербатов, нито който и да е спортист, категорично обаче тази лудост с трансферните суми е ПОЗОРНА за нас като хора. Жалкото е само, че ще ни се върне с лихвите.

ЗАТОВА ШИБАМ САМО МАНЕКЕНКИ

Браво Берба

ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ, БЕРБО!УСПЕХ!

Много ги разбираш нещата бе (мало)умна.

toz oligofren deto edna prikazka ne moje da razkaje, deto edna umna duma ne znae, da vzima tolkova ogromna zaplata li be LELE mi to vsi4ki lekari ot pirogov ob6to ne vzimat takava mese4na zaplata, a na mesec spasqvat pone po 50 4ove6ki jivota

Всички които пишете тук с малки изключения сте абсолютни МАЛОУМНИЦИ.Не крадял не лъжел изкарвал си парите честно някои даже се гордеят че са българи вие сте срам за нацията.

ebi si mamata berba

jgfjkgik,

Ейййййй, майката сме си е..али!? Все правим сметка на хората!? Типично Балканска черта...