Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ
Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.
Обратно в новинатаКоментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg
Коментари
Озвучаването беше трагично на финала и затова ВСИЧКИ песни прозвучаха фалшиво. Песента на Краси Аврамов определено има качества да впечатли публиката в Москва. За Поли Генова съм съгласна, че се представи повече от добре, но песента и е копие на миналогодишния финалист Дима Билан - по-голям срам от това да изпратим кавър в Москва здраве му кажи... Останалите песни не впечатлиха с нищо, съжалявам. Музикалната гилдия е време да приеме мъжки поражението си, да приеме вота на България и да застане зад тази песен. И е време да престанем да се излагаме пред света с домораслите си разправии и завист. Аман от сепаратизъм...
Ех, Краси, Красиии! Имай малко достойнство и се откажи. Не може толкова много хора да те плюят, а ти да си мислиш, че дъжд те вали!
Ахахах какъв смешен протест и никакви сериозни аргументи против Краси, Поли беше пълна скръб при Гала сутринта...
Щом си е спечелило момчето трябва да отиде на Евровизия.Да не се отказва и му пожелавам УСПЕХ
трябва мозъка ти да е болен толкова, колкото на Красимир Аврамов, за да му завиждаш. С наглото си и неуместно поведение, само си навлича допълнително недоволство. Ще го свалим! Приканвам всички, които имат възможност, да дойдат в зала 2 на НДК в четвъртък и заедно да извикаме едно мощно УУУУУУУУ и да си отиде, за да има мир... или още по нагло да изпее песента си... т. е. да изквичи тъпата си песен
Песента е страхотна-Какво протестирате ?Лорейн на Каффе да не би да беше по хубава?Или пък Мариянчето?
Винаги ще има хора за и против, но в случая момчето просто пя ФАЛШИВО. Това се чу от всички. Най- добре е да се откаже, чвно не може да пее на живо.Само ще изложи държавата ни.
срал съм ви на смешния конкурс! Stay metal forever! P.S. Ей админ-а, айде стига цензура,а!
Браво Краси! Ако четеш писанията в интернет не им обръщай внимание, все пак тук пишат нищожна част от българите. Чакам с нетърпение да дойде момента, когато ще изпееш песента в Москва! Твоето изпълнение и песента ще бъдат забелязани и може би най-силно коментирани в Европа! До сега интуицията ми никога не ме е подвеждала!Ще поживеем и ще видим ...
Към Бранко (24.02.2009 г. 17:49ч.) Съгласете се с мен,че който и да беше избран-щеше вече да е най-черния...не бива така бе хора!Нима в това сме най-добри-да оплюваме хората??? Съгласна съм с теб,бе Бранко! А ти съгласен ли си, че този е като настъпана котка и е резил след що-годе прилични явявания?
Човека-глас!?! Какви са тия смешки-по скоро е човека-фалшглас! Наистина пълна излагация Краси! Дигай си мазния, селски гъз и ако имаш капка достойнство бегай колкото може по надалече!
Не виждам с какво Графа например превъзхожда Краси Аврамов ??? С нищо , дори няма добри гласови данни за певец !!! Песента на Турция също спечели певица, която е от турски произход , но живее в Белгия ....и какво от това след като ще представи достойно своята страна !!! Същото и с Краси Аврамов - няма нищо лошо , че живее и твори в Америка (естествено след като нашата идиотска държава се разкъсва от скандали и корупция , а и от бедност , как да се реализира тук ) и ще представи достойно България !!! Стига търсете скандали и интриги типично по български , а подкрепете таланта и добрия певец !!!
И на мен ми писна да ходят разни хора и да излагат страната. Ако няма истински хубава песен и талантлив изпълнител по-добре е да не изпращаме никого. С посредственост няма да изненадаме никого.
maxaite go toq sme6nik otnovo li 6te stanem naricatelno za pozor ! Aide siktir ot takiva fukluvci jiveel v amerika emi da hodi i da si jvee tam ako e tolkova velin za6to ne predstavi usa na konkurs a idva tuka i se veli4ae
Не знам с какво и кои , НО потурсих стари изяви на краси аврамов и мога да кажа само 1 виждам че пред публика е пял фалшиво.А кои ще отиде и на кое място ще сме не ме интересува.
Как пък никой познат не попадна във въпросните 55%. По Канал три показаха безпристрастното гласуване - от 3 изпратени SMS-а - върнат само 1 report. Може и останалите изпълнители да не бяха много по-добри, но тия фалшиви звуци звучаха и по време на последното изпълнение - не след обявяване на победителя, а преди това. Ако БНТ имат смелостта - да излъчат отново пълен запис на концерта , а не да ни манипулират за пореден път.
stiga ste go zashtitavali.Vseki sam triabva da si znae vazmojnostite, a ako se nadceniava, to tova e patologia. I drugo - normalno e da ne se saberat mnogo hora pred BNT. Vav vremeto na omunikaciite e dostata4no da vlez6 v koi da e forum, za da se vidi broiat na protestirashtite, a i tozi na podkrepiashtite go-kkakto se vijda malko i vse pooranizirani
Алохууу, БЪЛГАРИЯ трябва да бъде представена с БЪЛГАРСКА песен, с БЪЛГАРСКО звучене и БЪЛГАРСКИ текст!БЕСЕН съм за пошлото и изключително фалшиво пеене с див англо-саксонски ПРИМИТИВЕН английски акцент! СРАМ - кичозна сценография. сценични тоалети - отново бездарен дизайнер да налапа маса пари за КИЧ - ризница от филм, в съчетание с порнографско червено-черното бельо/разбирай тоалет/ на танцьорката, за гарнитура - някакво подобие на нито фолк, нито рок, нито опера! Тук става дума за престижен международен концерт, а не за диолнопробно вариете. Пожелавам НОВА БЪЛГАРСКА МУЗИКА, НОВИ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАНТИ и ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не музикална ПОМИЯ. УСПЕХ!
Ако някой музикант има самочувствието, че може да изпълни по - добра песен за Евровизия, да е учавствал в конкурса. БНТ им даде тази възможност. От явилите се песни, тази на Красимир Аврамов беше най- добрата. На всички, конкурси за Евровизия, ние изпращахме нй--добрите от състезавалите се и винаги имаше недоволни. Нека Марияна да си спомни какво се приказваше, когато преди 3 години тя ни представяше пред Европа.
За пореден път ще се изложиме пред Евровизия. Сега Красимир като не иска да се откаже това ще бъди на Евровизията - те ще го отстранят. Така, че по честно е да се откаже отколкото да се изложи - за съжаление ще изложи не само себе си, а и България
Как пък никой познат не попадна във въпросните 55%. По Канал три показаха безпристрастното гласуване - от 3 изпратени SMS-а - върнат само 1 report. Може и останалите изпълнители да не бяха много по-добри, но тия фалшиви звуци звучаха и по време на последното изпълнение - не след обявяване на победителя, а преди това. Ако БНТ имат смелостта - да излъчат отново пълен запис на концерта , а не да ни манипулират за пореден път.
Алохууу, БЪЛГАРИЯ трябва да бъде представена с БЪЛГАРСКА песен, с БЪЛГАРСКО звучене и БЪЛГАРСКИ текст!БЕСЕН съм за пошлото и изключително фалшиво пеене с див англо-саксонски ПРИМИТИВЕН английски акцент! СРАМ - кичозна сценография. сценични тоалети - отново бездарен дизайнер да налапа маса пари за КИЧ - ризница от филм, в съчетание с порнографско червено-черното бельо/разбирай тоалет/ на танцьорката, за гарнитура - някакво подобие на нито фолк, нито рок, нито опера! Тук става дума за престижен международен концерт, а не за диолнопробно вариете. Пожелавам НОВА БЪЛГАРСКА МУЗИКА, НОВИ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАНТИ и ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не музикална ПОМИЯ. УСПЕХ!
враво Краси беше най добър от всички дори несравним но така е в България най добрите се орлюват и омерзяват и т.н. УПЕХ и нагоре от мен и моите клеги нека се пукат от злоба а за повече хора проценттите са повече от истински -УСПЕХ !!!
Цялата тази дитирамба,започна да става изключително досадна.На кого му пука дали e спечелил Краси Аврамов или Графа.Всъщност на кого въобще му дреме за сцената на Евровизия.Това е един упадачен конкурс,който представя треторазрядни и самоуки певци,изявяващи се по скандинавските крузери.Само ние,като дълбок ервопейски прованс-във всеки един смисъл на думата, отдаваме значение на подобни халтури.Аз пък не мога да понасям измислени звезди,които се изяват по снобски пиано барове и които медиите те задължават да харесваш.Песента на Поли Генова не се различава по нищо от хилядите блудкави балади,които се въртят до побеляване по МТВ.Същото се отнася за песента на Графа и Мариана Попова.Имам чувството,че тези хора от край време пеят едно и също,само дето рзменят думите.Липса на въображение,хубави текстве, да не говорим за индивидуалност,те са копи-пейст на самите себе си.За мен песента на Ивелина беше най-достойна да отиде.Песента,нямаше претенцията,но си имаше свой собствен чар и звучеше непосредствено,нещо което много лиспва на героите от страницитена списание Блясък.
Красиии...браво! Направо да идваме да подкрепяме и в четвъртък на Бъди звезда...еййй, опитват с еда с егаврят, обаче н еса познали...всичкото това, което е срещу теб, ще бъде за твой голям плюс...сами си го нахакват! Как ще те гледат после в очите!...та идваме...с теб сме!
Да си спомняш някого да е имало такива масови протести срещу узбраната песен? На мен лично за първи път ми се случва да се срамувам от песента, която избрахме и за първи път ще се радвам, когато на полуфинала на Евровизия бъде елиминирана българската песен.
След всичкия шум който се вдигна около този Краси Аврамов изгледах клипа на песента Illusion в vbox. Ми какво пък не е лоша, не обичам такъв стил на пеене, фалцет, но музиката ми хареса. Гледах и клипа на Поли Генова - въобще не ми хареса нейната песен.
Няма какво да се лъжем пя ужасно фалшиво това виене едвам се издържа на песента просто не можеш да и разбереш думите от този вой а колкото до другите харесах Поли Генова пя много добре вярно песента и е като тази на Киркоров но аз чух още две песни които много приличаха на други известни хитове защо не коментираха и тях то се знае и тази година ще спечелим приза за най фалшиво пеене на Евровизия
Красимир Аврамов прилича на Камелия тодорова, когато се завърна в българия като оскубана кокошка
Тази дитирамба започна да става изключително досадна.На кого му пука дали е спечелил Красимир Аврамов или Графа.На кого кого въобще му дреме за Евровизия.Това от доста време е един упадачен конкурс за самоуки певци, изявяващи се по скандинавските крузери.Само ние тука,като дълбок еропейски прованс-във всеки един смисъл на думата, отдаваме значение на подобни халтури.Аз пък не мога да понасям измислени звезди,които медиите те задължават да харесваш.Песента на Поли Генова по нищо не се различава от блудкавите балади,които се въртят до побеляване по МТВ.Същото се отнася за Графа и Мариана Попова.Имам чувството,че тези хора пеят едно и също от край време,само разменят думите в текста.Липса въображение,хубави текстове,да не говорим за въображение,те са копи-пейст на самите себе си.За мен песента на Ивелина заслужаваше да спечели.Песента нямаше претенция,но имаше свой собствен чар и звучеше непосредствено.Нещо, много липсва на героите от списание Блясък
Че направи грешки направи, явно беше наистина притеснен, но скапаното озвучение на БНТ повлия най-много на крайния резулат. Не изключвам версия за саботаж от страна на тези зад протежетата на българската музикална общественост. Дори направо си мисля,че е така. Гледах му концерти в Щатите и няма нищо общо с това което излезе тук в България. Абсолютен професионализъм. Момчето е контратенор, артистичен е и умее да прави шоу. А на фона на цялата останала посредственост си е наистина доста оригинален.
КРАСИ ЩЕ НИ ПРЕДСТАВИ СЪС СТРАХОТНА ПЕСЕН, ВМЕСТО ДА СМЕ ГОРДИ, ЧЕ ЧОВЕКЪТ СЕ ВЪРНА В БЪЛГАРИЯ И НАПРАВИ ТАКЪВ КАЧЕСТВЕН ПРОЕКТ КАТО ILLUSION НИЕ ГО ОБИЖДАМЕ. СТИГА С ТАЗИ ПРОПАГАНДА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТОЛКОВА ХУБАВА ПЕСЕН ПРАЩАМЕ НА ЕВРОВИЗИЯ. УСПЕХ КРАСИ И НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!
Долу Красимир Аврамов!!!!! За нищо не ставаш бе човек! ОТТЕГЛИ СЕ,защото вече си достатъчно СМЕШЕН!!!Песента ти не струва!
Pazi Boze ot bulgarska zavist i ogranichenost. De da biaxa balgarite tolkova aktivni kato triabva da protestirat sreshty kogoto triabva- korympirani ministri i politizi i sresty visokata prestapnost! Tragnali sreshty pesenta za Evrovisia da protestirat! Momcheto si e kadarno i predstavi nesto po razlichno, ama bai ganio ne e sviknal sas po nestandartni izpalnenia. Moze Krasi da ne e sas nai-mashtabnite glasovi danni no na obstata boza tova e nai-podxodiastata pesen za Evrovisia!
Ами Ясене,ти миналата година не чу ли Йоаннчето колко фалшиво пееше при всяко излизане на живо-защо не реагира тогава?И защо само финалното му изпълнение визирате на Красимир Аврамов-ами той даже много си пя при това вълнение човекът...А ти и тези,които сте решили да правите БЕЗПЛАТЕН PR на новоизлюпеното Поли,вземете и послушайте една след друга 3 песни:нейната,на Дима Билан и Жестока любов на Филип Киркоров,МОЛЯ ВИ!!! И престанете да копнеете да пращате крадени песни в Европа,че е срамота!Нека си ги пее Полито тук-на балъците,които и вярват,че чак Бионсе и Селин Дион и завидяха за изцяло крадената песен...направо паднах от смях като го чух:)Наистина се срамувам,че живея в държава,в която цари толкова черна злоба,завист и лъжа...Пфу...