Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | life.dir.bg
назад

Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ

Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.

Обратно в новината

Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Pesenta si mnogo hubava,uspeh Krasi.V Bulgaria sme uvi zavistnici i zlobari

Чудя се след като има толкова компетентни музиканти защо те не изберат представител, а БНТ ни рекетира с SMS ние зрителите да гласуваме, /пак за паричките от SMS-ите/, а след това не ни зачитат мнението. Всичко това е неуважение към зрителите.Повече никога няма вече да се хващам да изпрашам SMS

nikoi osven elica i stoqn ne moja da predstavi balgariq dobre na evrovisiq i tazi godina 6te se izlojim pak kakto predi

Слабоумно момче. Даже не може да разбере, че щом толкова се спори - значи е пълна скръб. Това да пееш на фалцет и всичкия ти репертоар да е ТОВА И САМО ТОВА е върха на бездарието. Ами нека обявим - Красимир Аврамов е новият чалгаджия в поп музиката! Те чалгаджийките пеят една и съща песен - кючек тип бардак. Една до друга да ги наредиш - ефекта е нулев. Порял публичния дом! Хем искат да са модерни, хем пък ритъма е чист кючек. Та Краси, мило момче - ела да те науча как се пее. Обзалагам се с теб, че ще те направя за смях само с една единствена песен. На теб ще ти дам да си изпееш целия репертоар. Дори ти давам предимство - можеш да пееш с оркестър дори от САЩ - по твой избор. Дори в дует с Елтън Джон - дано ти покрива срамотиите. Пък на мен ще ми дадеш само една акустична кирата приятел. И нека народа гласува. А, да те видя платен големецо. За сверка искам да те ограмотя, че дори Лили Иванова не се е наричала жената глас. И забележи - никога не е пяла на фалцет. Фалцета е кишенцето за слабаците, в което се завират, защото ги е срам да изпеят нещо с гърлото си. На фалцет да пееш се допуска само като мелизъм (научи тоя израз), а не през цялото време. А за непросветените ти поддръжници - казвам - никой не може да завижда на некадърника. Той е посмешище и е срам за ушите ни. Обади ми се когато си готов да се състезаваме и знай, че това ще е краят ти.

USPEH TI JELAYA I DANO USPEE6 DA NATRIE6 NA VSI4KI NOSOVETE!!! PESENTA E VARHA I GLASA TI PODHOJDA PERFECTNO!!! BRING IT ON:-)

прочетох коментарите и за аврамов и за тази поли. правят се някакви подписки в нейна защита, чиито текстове са не само пълни с противоречия, дискреминиращи и умствено ограничени изказвания, но и са смислово и юридически много спорни. ако бнт има интерес, то е да изпрати поли, графа или мариянчето в москва, защото бнт е платило за техните песни, клипове и промоции! през 2006 също се говореше, че само смс-те на марияна се получавали, сега тази нещастница се прави на незапозната... не ми се коментира, толкова е жалка! краси игра по правилата на конкурса и спечели? не се вълнувайте, а си вземете пример как се работи ефикасно!!! за каква дама представяте поли, която има и наглостта да плюе по аврамов и да се опитва да го направи жалък и бездарен. какви продуценти от европа, каква кариера и за какъв талант ми говори? аз работя за вива тв в германия, това момиче няма никакъв шанс! аврамов е интересен. неговото парче се върти по всички западни музикални телевизии! не можел да пее правилно на живо, ами то и мадона не може и роби уилиъмс не може, но са звезди, нали? само в бг се занимават с музикални качества и експертизи. от колеги в бнт разбрах за скандала, ако има помия, то тя е изплюта от гилдията, в това число и поли. а този самозван професор андреев, защо не разкаже как му се присмяха на европалия в брюксел и го помолиха да не ни измъчва повече с неговите, цитирам музикалния критик и импресарио мария клейманс: рапсодно-ораторно- програма (бел.авт.моление за солисти, хор и оркестър), с която е разочаровал присъстващите на концерта представители на българската общност особено на музикалната, с вкуса и естетиката на концерта. кутиков какво се представя за супер известен и мощен продуцент, неговото студио е една смешна постройка в не особено предпочитан кавартал в лос анджелис, никакъв холивуд и определено глупостите за бионсе са измислица! аз лично ще взема интервю с нея по този въпрос и ще се посмеем и поплачем заедно за и на крадената авторска песен на поли, която уж била писана за селин дион. много противоречия, много нещо! четох изказване на същия кутиков, че концерта на аврамов в кодак тиатър бил на плай бек. гледам записи на концерта, огромния оркестър и ми е смешно и жалко- за какво говори този човек, какъв плей бек?! а защо да е аврамов самозванец? то и лили иванова е мед. сестра, нали? г-н кутиков обадете се и на дженифър лопес, сигурно и с нея сте близки, та я помолете и нея да остави пеенето, нито е завършила музика, нито пее правилно! много поздрави и на вас и на гилдията и на професора и на миро, дето разправя, че песента му е отхвърлена от мтв заради голи сцени, а всъщтност е отхвърлена, защото е плагиат, само в бг това е авторска песен.... не се получиха дребнавите сметчици на номенклатурата и младите им протежета, или както те ги наричат таланти. голям смях и супер пр за аврамов...

прочетох коментарите и за аврамов и за тази поли. правят се някакви подписки в нейна защита, чиито текстове са не само пълни с противоречия, дискреминиращи и умствено ограничени изказвания, но и са смислово и юридически много спорни. ако бнт има интерес, то е да изпрати поли, графа или мариянчето в москва, защото бнт е платило за техните песни, клипове и промоции! през 2006 също се говореше, че само смс-те на марияна се получавали, сега тази нещастница се прави на незапозната... не ми се коментира, толкова е жалка! краси игра по правилата на конкурса и спечели? не се вълнувайте, а си вземете пример как се работи ефикасно!!! за каква дама представяте поли, която има и наглостта да плюе по аврамов и да се опитва да го направи жалък и бездарен. какви продуценти от европа, каква кариера и за какъв талант ми говори? аз работя за вива тв в германия, това момиче няма никакъв шанс! аврамов е интересен. неговото парче се върти по всички западни музикални телевизии! не можел да пее правилно на живо, ами то и мадона не може и роби уилиъмс не може, но са звезди, нали? само в бг се занимават с музикални качества и експертизи. от колеги в бнт разбрах за скандала, ако има помия, то тя е изплюта от гилдията, в това число и поли. а този самозван професор андреев, защо не разкаже как му се присмяха на европалия в брюксел и го помолиха да не ни измъчва повече с неговите, цитирам музикалния критик и импресарио мария клейманс: рапсодно-ораторно- програма (бел.авт.моление за солисти, хор и оркестър), с която е разочаровал присъстващите на концерта представители на българската общност особено на музикалната, с вкуса и естетиката на концерта. кутиков какво се представя за супер известен и мощен продуцент, неговото студио е една смешна постройка в не особено предпочитан кавартал в лос анджелис, никакъв холивуд и определено глупостите за бионсе са измислица! аз лично ще взема интервю с нея по този въпрос и ще се посмеем и поплачем заедно за и на крадената авторска песен на поли, която уж била писана за селин дион. много противоречия, много нещо! четох изказване на същия кутиков, че концерта на аврамов в кодак тиатър бил на плай бек. гледам записи на концерта, огромния оркестър и ми е смешно и жалко- за какво говори този човек, какъв плей бек?! а защо да е аврамов самозванец? то и лили иванова е мед. сестра, нали? г-н кутиков обадете се и на дженифър лопес, сигурно и с нея сте близки, та я помолете и нея да остави пеенето, нито е завършила музика, нито пее правилно! много поздрави и на вас и на гилдията и на професора и на миро, дето разправя, че песента му е отхвърлена от мтв заради голи сцени, а всъщтност е отхвърлена, защото е плагиат, само в бг това е авторска песен.... не се получиха дребнавите сметчици на номенклатурата и младите им протежета, или както те ги наричат таланти. голям смях и супер пр за аврамов...

благодаря за вниманието към моя коментар. никъде не споменавам, че съм експерт по стайлинг или хореография. в този случай не е и необходимо да си! трябва ли да си експерт за да оцениш грозната, плетена, супер зле стояща (на закръглената и ниска албена вескова) рокля/покривка? ризницата на красимир е добра идея, но с друг панталон, риза и ботуши. с тези овехтели реквизити- съжалявам, но липсва не само вкус и стил, но и каквато и да е връзка с албена и останалите. черните наметала, представени за рокли са толкова гротески, колкото и грима и прическите им! за deep zone няма какво да добавя към вече казаното 100000000 пъти- това е една бездарна формация, имат само плагиати и се бутат с връзки от парти на парти. музикалният им принос е правопропорционален на модния им усет. певицата им не е първата бг изпълнителка, която се разхожда като проститутка с идеята да изглежда като christina aguilera в moulin mouge, но то и за да копираш се иска поне малко ловкост и талант...

и що не пя като може?

Ama tova che ne e pesen, ne e/. Moje na naikoi hora da ime haresalo che pokazva naikakxv bxlgarski elemen kato fon, no tova opredeleno ne e za konkurs.. Momcheto moje da pee verno , no vie falshivo, a pxk shtom se i smushtava i tam shte se smuti.....Ne moja dve dumida obeli kakto tribva na intervioto. jalko za vsichkite tezi uslilia do tuk, za Evro vizia.

АЛИООО, СЪКВАРТИРАНТИТЕ ...В БНТ И МАДОНА ДА ИДЕ ЩЕ Я ИЗЛОЖАТ ЕЙ :))) СТИГА СЕ ДЪРЛЯТЕ БРЕ :))) Я СИ ПУСНЕТЕ ПАРЧЕТО ДО ДУПКА БРЕ http://www.krassimir

Страшна излагация. Когато обявят българската песен в Москва, всички ще я свързват само с този скандал. Много се изложиха известни музиканти като Йордан Караджов, Й.Христова, Елица и Стунджи, Миро. Песента на Красимир може да не е най- добрата в България, тя беше най-добрата от тези които трябваше да избираме. По регламент ние слушателите с нашите SMS трябваше да я изберем. И ние 55,2% от следилите това шоу така преценихме. Мнението на музикантите вече не важи. Ако БНТ се поддадат на натиска на тези завистливи хора ще се изложат още по-вече, защото това ще означава, че цяла година са ни занимавали с глупости. Успех, Краси, не се отказвай ! Ние, които гласувахме за теб ти вярваме.

Ех,колко много злоба има в нашта татковина!Браво,най- една хубава европейска песен с българско участие,браво момче,имаш наште 4 гласа от едни емигранти живеещи в Испания.Успех,не се предавай!

Винаги съм се чудила защо този човек-глас никой не го е чувал, щом е толкова добър. Сега вече знам. Пострадал е слухът на всеки, който го е чул. Още ме болят ушите и дори като си затворя очите чувам вой в различни тоналности. Прави са някои защитници на Краси, той има талант. И това е талантът да вие в различни октави. Кой каза, че имал глас. Та той има толкова слаб глас, че звучи като маркиране. Или все едно е на път да си загуби гласа поради възпаление. Единствената моя реакция, когато чух изпълнението бе да се заливам от смях. Още се смея.

Хей,БЪЛГАРИ-това ли е най-болният ви проблем,да питам аз?Ами като сте такава сила в оплюването и протестите,защо не се вдигнете,за да извоювате правото си на по-добър и нормален живот в тази така наречена държава?Направо сте супер смешни и жалки с тоя вой,който надигнахте-може да сме бедни и потъпкани,но когато опре да подложим крак на някого-елате ни вижте какво можем:)А сега за болната ви тема: 1.Тези,които само повтарят като папагали,че Краси Аврамов пял фалшиво искам да попитам:хареса ли им пеенето на миналогодишната победителка Йоанна,което беше жалко и фалшиво мяукане?Защо тогава си мълчаха?Та тя нито веднъж на живо пеене не показа,че може да пее поне що-годе добре-винаги беше гола вода.А защо и позволихте да пее на европейска сцена,облечена като проститутка бе,щом този форум е толкова жизнено важен за вас? 2.За това Поли-нямам думи просто:жалка,опитващ се да изгрее с летящ старт звездичка,пееща абсолютно КРАДЕНА песен,нагло опитвайки се да ни изложи с нея пред хората на всяка цена.Още не е излязла на небосклона,а е вече самозабравена,зллобн и нагла.Ама точно такива падат най-тежко и болезнено на земята!Ами като е толкова стилна певица,на която чак Бионсе завидяла на песента(лелее-какъв смях само:))) ),какво прави при мазния перверзен чалгар Азис??? 3.Що се отнася до песента на Красимир Аврамов-тя наистина беше най-добрата за този форум.Просто на другите песни заспивах...Пожелавам му УСПЕХ! 4.Тони Димитрова да се чуе как грачи и съска и тогава да дава мнения!И логоподът не можа да и помогне:)

Ех,колко злоба има в нашта мила татковина!Мога само да кажа браво най-после една хубава европейска песен с българско участие!Браво момче,от нас- едни емигранти в Испания имаш твърдо 4 гласа,успех,не се предавай!

Е, аз не въобще не харесвам музиката на Краси Аврамов, но кой ви дава правото авторитети като Вас да определяте какво трябва да харесват и да не харесват хората? Без да правя абсолютно никакви творчески сравнения, навремето гилдията на такива авторитети, критици и естети е заклеймила и определила Владимир Висоцкий за бездарен певец. Всички обаче знаем какво е оставил Висоцкий в душите на хората , на неговото погребение са присъствали над 2 000 000 човека, заради което е спряна Олимпиадата, а неговите песни и до днес докосват душите на поколения. Но вижте, имената на елитарните критици освен семействата им никой друг вече не ги помни. Затова не ставайте жалки да затваряте душите на публиката в кутийката на Вашата собствена естетика, на който не му харесва дадено нещо просто ще мине и без Вашите аргументи и вкус.

А може ли някой да ни осведоми кой лансира ПОЛИ ГЕНОВА и да посочи един неин хит,че нещо не се сещам за такъв?Кога набра тази популярност?

Незнам за Краси,но интересно е кой лансира ПОЛИ ГЕНОВА и от къде придоби тази популярност?посочете 1 неин хит,ако може?

Главата ми се замая от всички изписани критики. Не знам какво да кажа. Аз в началото като чух Поли Генова много, ама много ми хареса и си казах: Тя е моя фаворит! Но после като показаха в Господари на Ефира каква е работата и ми просфетна. Песента ЗА Селин Дион вече е измитирана от Поли, но и тя на самия конкурс на места не пя много вярно. Това ли е новаторство или май е имитация, така си мисля. Е вие ще кажете! За Краси Аврамов също не знам.Пя и той много неубедително, но поне ще покаже някакво шоу, а ЕВРОВИЗИЯ Е КОНКУРС ЗА ШОУ, А НЕ ЗА ПЕВЦИ И ЗА ГЛАСОВИТЕ ИМ ДАННИ.Значи: политиката е на 1-во място и след това шоуто. Така че по-добре да отиде Краси.Стига с тези песни на БНТ и с некомпетентността им на тема озвучаване.

Представете си, че не Краси беше се класирал за Москва, а Марияна. Какви щяха да са коментариите-същите щяха да са, защото се писаха някои неща по жълтите вестници и макар да беше полугола пя доста фалшиво. Графа- вече не ви ли писна от него? Навсякъде го пробутват всички знаете защо. Поли- с песен на Дима Билан и то в Москва? За какво тогава е целия този цирк? Песента на Краси е трудна, но различна и със сигурност ще се класира до финалната вечер. Никой не очква по-вече, защото се гласуването в Евровизия е по-различно.

Ако БНТ се откаже от коннурса, кой ще плаща наказанието? Нека те да плащат от собственият си джоб. Разбира се че ние данакоплатците .ще плащаме. Нека ада варнат и всички суми от SMS-те. Позор, до кога!

Марияна Попова пред канал 3: Този път институциите и прокуратурата ще си свършат работата Гледайте видеото във Vbox7 - Скандал На Финала На Евровизия 2009 - http://www.vbox7.com

Тази Ивелина Балчева явно е много заблудена! За каква хореография, костюми и езотеричен смисъл за разчитане говори? Тя ли му е съветник по тези въпроси? Дори не е завършила Консерваторията!За вкус и визия при нея да не говорим... Може и да има награди, но тя е самоука, народна певица, нека не се меси в Евровизия, където до сега не се е класирала с нейна песен дори и на четвъртфинал. Това не е народна песен, а поп парче! Относно визията, не съм специалист, но костюмите бяха ужасни, Красимир като някакъв овехтял, застарял рицар, олечен без никакъв вкус и идея с някакви доста изхабени реквизити. Да не говорим за доста зловещо облечените като изуити и гротеско гримирани и тупирани като вещици беквокалистки (Ани Лозанова кога напълня толкова?). За народната певица не ми е ясно кой и защо я е облякъл в плетена покривка, нито има фигура, нито пък гласът и е нещо особено!Какво ми хвалят нейният ансамбъл, къде са толкова канени? Стига вече с тази самореклама на някаква ресторантьорска певица. Ужасно звучеше! Къде е Цветанка Веримезова да извие глас и да ни изпълни сърцата? Кокилите наистина бяха интересни, но не са за тази песен и не се видя по телевизията нещо повече от дървените кокили зад огромното седалище на певицата. Това ли е хореография, да стои Красимир на едно място като глътнал бастун, с 3 грозни жени (извинявай Ани, наистина изглеждаше зле, за разлика от предишния път!). Но въпреки, че в Евровизия има визия в заглавието и е много важно сценичното пресъствие, факт е, че Красимир пя фалшиво и ако не се яви утре в Бъди звезда ще е доказателство, че не само не може да пее (което е факт), но и че е слабохарактерен и изплашен, а такъв човек няма място на конкурс като Евровизия!

Како, ако и по пеене си, както си по граматика, за теб е най-добре да си мълчиш. В така съчиненото от теб изречение думичката успех е допълнение, а не-подлог, но ти очевидно не знаеш до какво води това. Тогава ние сме в правото си да допуснем, че освен неграмотна, вероятно и в музиката не те бива много, затова си харесала такова пеене, каквото ни поднесе господин Аврамов. Но какво да се прави, толкова си можеш.

СОРРИ,ПОЛИ!ОБАЧЕ СЛУШАМ ОТНОВО И ОТНОВО ПЕСЕНТА ТИ.СТРАННО КОЛКО ПРИЛИЧА НА 2 ДРУГИ ПЕСНИ???

Почти не слушам музика от България, но ми стана интересен целия този много шум за нищо. Харесвам само неща като Исихия, Балканджи, La mystere des voix bulgares. Не харесвам естрада и съвременната българска музика. Дори не ме интересува кого ще изпратят в Москва. Обаче какво толкова ги дразни и музикалните светила и публиката в България. На всеки би трябвало да му е вече ясно, че Евровизия е конкурс, в който има съвсем малко музика, повече сценично поведение и най-вече добросъседски вот. По тази логика Красимир Аврамов като че ли има най-голям шанс да се класира по-далеч. А и въобще тоя конкурс е абсолютно безсмислен. Не разбирам цялата тази истерия.

Добре бе хора, не виждам някой да оспорва гласуването защо тогава правите така че да се класира чрез гласуване, на мен също не ми хареса даже мога да кажа че недоумявам как се е класирал но след като е получил 55 процента защо се дерете, какво общо има добро или лошо изпълнение или признавате избора или го оспорвате,всичко друго е завист. Не че ми пука кой от всички ще се класира защото ако искате да не излагате страната си по добре да не се явява никой.

г-н Сотиров, къде по-точно сте пяли, т.к. Вашето име за пръв път изскача в ефира??? Явно сте доста компетентен и със солидна музикална кариера??? И досега не са ни се смяли на нито един финал на Евровизия, според Вас??? Изпращали сме все качествени изпълнители, така ли???

Porednata gavra s izpalnitelia. Ne se izlagaite. Pesenta s nishto ne otstapva ot trite nominirani, ne che te sa tolkova hubavi. Krasimire, ne se otchaivai, tova moje da stane samo v nashata strana.

Песента е страхотна, Краси се справя чудесно! ЗАЩО НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ЗАРАДВАМЕ НА ЧУЖДИЯТ УСПЕХ! Не им обръщай внимание Краси в България си все пак!

ангел

сцасьась

д вядхивяоудхиво

Bravo Krasi! Ne si vinoven za sluchiloto se. Pesenta mi haresva, Uspeh!

Този Краси е абсолютен музикален инвалид. Пее фалшиво, но за сметка на това има самочувствие. Смях.

Над 30 години съм бил на сцена и съм участвал в стотици шоу програми в чужбина,затова си позволявам да изкажа мнение по темата.Че Красимир аврамов пее фалшиво разбраха и хората които не са професионалисти в това изкуство.За мен чудното е нещо друго - не си ли слуша записите,за да усети колко фалшиво пее?А приказката за баницата?Питам аз журито как го допусна до финал?Ще ви кажа,че и там няма професионалисти.Мога да кажа и други неща.....и какво от това?В Москва ще ни се смеят и гаргите,и белите мечки и цяла Европа.Не се крия като тези които пишат че са неутрални.Ето мейла ми:mihail_sotirovst

КРАСИ НЕ Е НИКАКЪВ ПЕВЕЦ,ТОВА ЧЕ ИМА ФАЛЦЕТ НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ ДОБРЕ,НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ И МИ ИЗБОДЕ УШИТЕ С ФАЛШИВОТО СИ ПЕЕНЕ.ТОЙ НЯМЯ НИКЪВ ФИНЕС НА ПЕЕНЕ.ТОВА ЧЕ ПРАВЕЛ КОНЦЕРТИ В САЩ ДА ГО РАЗПРАВЯ НА БАБА СИ.АКО ОТИДЕ В МОСКВА ЩЕ Е СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!

БРАВО,КРАСИ!САМО ТАКА!СЕГА ЩЕ ОМАГЬОСАШ И ПУБЛИКАТА НА ЕВРОВИЗИЯ!ИНТЕРЕСНО МИ Е КАКВОЩЕ СЕ ПИШЕ ТУК,КОГАТО МИНЕШ ПОЛУФИНАЛА?

Ето къде оценяват правилно квалитетните певци /то и като няма къде другаде :)))/ дето знаят само да плюят и лаят: Годишни музикални награди 2008 ТВ Планета - Певец на 2008 - Миро!!!! Да му е честито, вече може да се успокои, оцениха го по достойнство...

BULGARIQ E EBATI ZLOBNATA GNUSNA DUPKA. TRUGNALI NQKVI NE6TASNICI DA SUDQT KOI MOJE I NE A DO PREDI MALKO SA VURTQLI GUBECI PO KRUCHMITE. TOLKOBVA ISKAM DA USPEE DA VIDM TOGAVA KOLKO HORA NA SEKUNDATA 6TE SI PROMENQT MNENIETO...DAVAI KRASI SUPER SI :)

Az jiveia ot 15 godini v USA, i osven v BG on-line vestnici, nikude drygade ne sum chyval / chel za vuprosnata persona. Ne sum go chyval i da pee, no stom go narichat choveka-glas, znachi bi triabvalo da ima suotvetnite glasovi danni. BG taka i taka nikoga niama da specheli Evrovizia - mnogo sme malki i nikomy nenyjni v Evropata. Za tova daite da ne habim energia v naprazni sporove koi zasto i kak ste ni predstavia v Moskva :)

Срам е,че съм българин.Пендаци земете си слушайте долната чалга и не се правете на разбиращи мен ме е срам,че има такива идиоти на които им харесва Поли и ли другите крадени песни тоест инструментали.Такива песни по-свта с такова звъчене излизат на ден много,а явно само тука има некакви протести хахах Вие сте ТЪПИ МИШКИ ахха Арамов бил пял като рязано куче :Д АБе ПЕНДАЦИ ви сте срам за БГ бе.Песента на Аврамов е мелодична и е различна от тези на другите повдигати настроението а другите умрели песни явно са се харесали на идиоти като на вас.

tzarjat e gol za vsichki, koito vizdat. krassimir avramov ne moze da pee za vsichki, koito chuvat.

VARNAHME GO NA RUSNACIYE ZA GAZOVATA KRIZA :)))

Какво значение има кой ще е на Евровизия. Та ние нямаме добри песни, всички са в стил виене при залез. Ако си спомняте миналата година Силвия Кацарова ясно каза каква трябва да е песента - да те грабне веднага.

гъз от снимката ,ми прилича по-скоро на кебапчия,отколкото на музикален критик.Ако вотът сочи 55:11:8 м/у първите трима,за какво говорим изобщо?Всичката тая пушилка ми се вижда като протестите пред парламента от тая нагла самозабравила се групичка от амбициозни посредственяци несъобразяващи се с правилата определени от играта и хората и докарвайки вода от девет дерета в защита на своя малцинствен интерес.Че така след следващите избори ще стигнем до гражданска война.И когата първите 2-3 ги изнесат с краката напред от площада едва ли яростните драскачи тук ще си подадат носа от мишите дупки ,където благуразумно ще са се сврели, а баламите подведени от тях ще духат супата.Прост народ,слаба държава.ВАРВАРИНО, БЛАГОРОДЕН инък ще страдаш.

Защо не публикувате коментарите?

Имаше добри певци и добри песни- вярно. Песните на Марияна Попова, Нора и Поли са добри песни, а самите изпълнителки са много добри. И какво...?!? Нормални и обикновени хубави песни на добри изпълнители ! Песента на Краси Аврамов е нетипична, интересна и въздействаща. Смятам, че напълно отговаря на изискаванията за песен на Евровизия -мелодична, със запомнящи се фрагменти, необичайна и съдържаща фолклорни мотиви. Мисля, че това беше подходящата песен за Евровизия. Успех!