Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ
Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.
Обратно в новинатаКоментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg
Коментари
НЕ МИ харесва как пее това момче и не го казвам от злоба. Ако бях в журито изобщо нямаше да го допусна до сцената, но след като така или иначе е победил нека да ходи да ни представя на евровизия (тоя конкурс и без това е пълна тъпня), а като се има пред вид кой го спечели миналата година, сега май и ние ще имаме шанс.
Jiveq v Germany i gledah Balg. Evroviziq po BNT Sat-pesenta e izbrana s nad 50% a BNT i muzikalnata i redakziq iskat da si prekarat tqhno mnenie. Tuk v Evropa ima zakoni - koito e izbran ne podleji na komentar,ina4e se uvolnqvat tezi slujiteli. V slu4aq nezabavno trqbva da bede otstranen ot dlajnost toti 6ef ma muzikalna redakziq-koito go gledahme tazi sutrin v Denqt zapo4va.Po golemi glupostti ne sme 4uvali. Dano da se uvedomi rakovodstvoto na Evroviziq i BNT da se izklu4i zavinagi. Mnogo jalko kolko mnogo energiq ima v zlobata na tesi hora!!!Mnogo jalko i za BNT-ima i mnogo svestni slujiteli!!!
както гледам, положението е без изход.най-добре е така или иначе Краси Аврамов да се пробва на конкурса.Защото просто няма друг по-добър вариант !!!Нито една от другите песни не е кой знае какво, както пишат и повечето хора във форума.Тогава ?
Този конкурс даде възможност на всеки, който иска да отиде в Москва да участва. Много малко познати имена имаха куража да се състезават с пеене на живо.
Песента на Краси е супер - модерна, с балканско звучене, запеваема. Грабва те от раз, ако не си музикален инвалид. Той най-професионално подходи към шоуто и към клипа си. А че бил никому неизвестен-това е най-нагла лъжа! Давай, Краси, ти си номер едно! Победителят е само един, за дълбоко съжаление на опечалените завистници. Прав си realist. Ето това е истината. Браво.
Ако песента беше изпята от някой американец, например, всички щяха да я харесват и да казват колко е хубаваи какъв глас има, но уви момчето е БЪЛГАРИН и да не забравяме, че живеем в България и на Балканите. Затова всичко всичко свястно и читаво бяга. Неслучайно Кристо Явашев не идва в БГ и не говори на български език. Защо ли?
Престанете!Излагате се!Миналата година Йоана от дийп зон да не би да пееше много хубаво,хайд честно ми кажете?Но просто и тя като чалгаджийките заради външния си вид,никой нищо не каза!Добре,че има компютри за певци като Йоана!А Красимир Аврамов пее много хубаво!Престанете да се излагате и да излагате страната ни с глупавите си протести и възмущения!!!!!!!!!!
песента НЯМА ШАНС ДА СПЕЧЕЛИ, защото ОТ ТАЗИ ГОДИНА ИМА И ЖУРИ НА ЕВРОВИЗИЯ и като му чуят виенето всички ще избягат!
голямаа работа станала!егати и тъпата евровизия!Всяка година скандал,оставете ги да правят каквото си искат
песента на Краси е хубава, различна и с балкансо звучуне! Давай Краси и не се поддавай на провокации! Късмет!
На мен ми харесва песента, относно пеенето му съм съгласна , че пя фалшиво но то беше от вълнение. Другите песни бяха супер незапомнящи. Дано Краси се стегне и покаже какво може. Успех, Краси.
След като песента е минала през няколко журита от музиканти, какви претенции имат някои, които не се осмелиха да се пробват с пеене на живо?
Има неща, които не са така ясни и еднозначни, че всеки да може да изкаже категорично мнение по тях. Този казус е обаче от ясен по-ясен и за всеки, който не си е седнал на ушите е ясно, че това момче пее фалшиво. Междувпрочем, и друг път съм го улавял. Така че, ако има правда, той просто не бива да ходи на Евровизия. Това, че част от българската / гласувала / публика разбира от музика, колкото ти разбира свиня от кладенчова вода, ще прощавате, трябва някак да бъде преодоляно и да се попречи на излагането на България на Евровизия. Сигурно има начини, има и запис, на който нещата ясно се виждат. Все пак ми е трудно да допусна, че такова чудо като тази случка е възможно без някаква манипулация - все пак хората не са чак толкоз глухи.
Ужасен глас, досаден глас, независимо от октавите, лошо композивана и изпълнена песен.
Наистина Краси пее фалшиво на места. Проблем според мен е,че втората класирана песен на Поли е с крадена мелодия на 110%. Поли е страхотна, песента и също е супер, НО няма да мине през Евровизия. Подо че БНТ се усетиха какъв скандал ще стане ако Поли се яви с руската песен и затова някак си извъртяха нещатата така че краси да вие там.
От всичко поне заглавието на песента си го бива да ни представи- в БГ всичко е една илюзия :) илюзия е,че живеем,че можем да пеем,че сме европейци и че някога ще ги стигнем-не Американците....поне Гърците.
Знаете ли, какво правя в момента? ТЪРСЯ ПЕСЕНТА на К. Аврамов в нета за да си я пусна на макс, ЗАЩОТО Е СУПЕР ЯКААААААААААА!!!! А клипа е невероятен!!!! Престанете да злобеете. ПЕСЕНТА Е УНИКАЛНА!!! От скоро е в главата ми и само си я тананикам с кеф!!!! А ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО ЗА ЕДНА ПЕСЕН!!!!
Ех тая държава, не може да се оправи и това е. Има конкурс, спечелил го е човека и това е. Ама на някои бивши величия не им харесва. Направете си ваш конкурс и си избирайте победители. Кои сте вие, та да ви приемам оценките? Едно време имаше БКП, то определяше културната политика. Сега е свободия, чалгата е масово завладяла България, това е. Виж само ако конкурсът не е правилно протекъл, ако има злоупотреби, може да викате. Но да налагате мнението си, че това не било песен.... И изобщо на такива хора да се дава публично правото на налагане на мнение... Това преминава всякакви граници и за пореден път показва, че в България няма живот.
Аз не харесвам песента на Краси Аврамов, но нито му завиждам, нито го мразя. Не съм слушала другите песни, но явно и тази година няма да има песен, зад която да застанат повечето българи. Не е лесно да се създаде такава песен, но амбиции и претенции за това винаги има. Гледах клипа. Създателите му са компилирали най-вървежните и въздействащи и работеши за успех образи. Не са отчели, че има един момент на пресищане от шаблони. Щом Краси Аврамов е вече избран, нека да върви. Но ако моето мнение има значение, аз не заставам зад идеята той да представя България.
Няма такива работи, като да си професионалист и да пееш фалшиво от вълнение. Ако си професионалист - пееш вярно. Ако си лаик - пееш под душа, кеф ти развълнуван-кеф ти не. Ясно ли ти е ? И не си ли го чувала и друг път как пее фалшиво ?
Не знам какво е и що е, но мисля,че има много злоба в българина.Добре защо трябва да се спори относно песента на Краси, винаги така го правим и затова не ни върви във нищо. Вместо да го подкрепяме ние го корим
Имаше добри певци и добри песни- вярно. Песните на Марияна Попова, Нора и Поли са добри песни, а самите изпълнителки са много добри. И какво...?!? Нормални и обикновени хубави песни на добри изпълнители ! Песента на Краси Аврамов е нетипична, интересна и въздействаща. Смятам, че напълно отговаря на изискаванията за песен на Евровизия -мелодична, със запомнящи се фрагменти, необичайна и съдържаща фолклорни мотиви. Мисля, че това беше подходящата песен за Евровизия. Успех!
гъз от снимката ,ми прилича по-скоро на кебапчия,отколкото на музикален критик.Ако вотът сочи 55:11:8 м/у първите трима,за какво говорим изобщо?Всичката тая пушилка ми се вижда като протестите пред парламента от тая нагла самозабравила се групичка от амбициозни посредственяци несъобразяващи се с правилата определени от играта и хората и докарвайки вода от девет дерета в защита на своя малцинствен интерес.Че така след следващите избори ще стигнем до гражданска война.И когата първите 2-3 ги изнесат с краката напред от площада едва ли яростните драскачи тук ще си подадат носа от мишите дупки ,където благуразумно ще са се сврели, а баламите подведени от тях ще духат супата.Прост народ,слаба държава.ВАРВАРИНО, БЛАГОРОДЕН инък ще страдаш.
Какво значение има кой ще е на Евровизия. Та ние нямаме добри песни, всички са в стил виене при залез. Ако си спомняте миналата година Силвия Кацарова ясно каза каква трябва да е песента - да те грабне веднага.
tzarjat e gol za vsichki, koito vizdat. krassimir avramov ne moze da pee za vsichki, koito chuvat.
Срам е,че съм българин.Пендаци земете си слушайте долната чалга и не се правете на разбиращи мен ме е срам,че има такива идиоти на които им харесва Поли и ли другите крадени песни тоест инструментали.Такива песни по-свта с такова звъчене излизат на ден много,а явно само тука има некакви протести хахах Вие сте ТЪПИ МИШКИ ахха Арамов бил пял като рязано куче :Д АБе ПЕНДАЦИ ви сте срам за БГ бе.Песента на Аврамов е мелодична и е различна от тези на другите повдигати настроението а другите умрели песни явно са се харесали на идиоти като на вас.
Az jiveia ot 15 godini v USA, i osven v BG on-line vestnici, nikude drygade ne sum chyval / chel za vuprosnata persona. Ne sum go chyval i da pee, no stom go narichat choveka-glas, znachi bi triabvalo da ima suotvetnite glasovi danni. BG taka i taka nikoga niama da specheli Evrovizia - mnogo sme malki i nikomy nenyjni v Evropata. Za tova daite da ne habim energia v naprazni sporove koi zasto i kak ste ni predstavia v Moskva :)
BULGARIQ E EBATI ZLOBNATA GNUSNA DUPKA. TRUGNALI NQKVI NE6TASNICI DA SUDQT KOI MOJE I NE A DO PREDI MALKO SA VURTQLI GUBECI PO KRUCHMITE. TOLKOBVA ISKAM DA USPEE DA VIDM TOGAVA KOLKO HORA NA SEKUNDATA 6TE SI PROMENQT MNENIETO...DAVAI KRASI SUPER SI :)
Ето къде оценяват правилно квалитетните певци /то и като няма къде другаде :)))/ дето знаят само да плюят и лаят: Годишни музикални награди 2008 ТВ Планета - Певец на 2008 - Миро!!!! Да му е честито, вече може да се успокои, оцениха го по достойнство...
БРАВО,КРАСИ!САМО ТАКА!СЕГА ЩЕ ОМАГЬОСАШ И ПУБЛИКАТА НА ЕВРОВИЗИЯ!ИНТЕРЕСНО МИ Е КАКВОЩЕ СЕ ПИШЕ ТУК,КОГАТО МИНЕШ ПОЛУФИНАЛА?
КРАСИ НЕ Е НИКАКЪВ ПЕВЕЦ,ТОВА ЧЕ ИМА ФАЛЦЕТ НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ ДОБРЕ,НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ И МИ ИЗБОДЕ УШИТЕ С ФАЛШИВОТО СИ ПЕЕНЕ.ТОЙ НЯМЯ НИКЪВ ФИНЕС НА ПЕЕНЕ.ТОВА ЧЕ ПРАВЕЛ КОНЦЕРТИ В САЩ ДА ГО РАЗПРАВЯ НА БАБА СИ.АКО ОТИДЕ В МОСКВА ЩЕ Е СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!
Над 30 години съм бил на сцена и съм участвал в стотици шоу програми в чужбина,затова си позволявам да изкажа мнение по темата.Че Красимир аврамов пее фалшиво разбраха и хората които не са професионалисти в това изкуство.За мен чудното е нещо друго - не си ли слуша записите,за да усети колко фалшиво пее?А приказката за баницата?Питам аз журито как го допусна до финал?Ще ви кажа,че и там няма професионалисти.Мога да кажа и други неща.....и какво от това?В Москва ще ни се смеят и гаргите,и белите мечки и цяла Европа.Не се крия като тези които пишат че са неутрални.Ето мейла ми:mihail_sotirovst
Този Краси е абсолютен музикален инвалид. Пее фалшиво, но за сметка на това има самочувствие. Смях.
Песента е страхотна, Краси се справя чудесно! ЗАЩО НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ЗАРАДВАМЕ НА ЧУЖДИЯТ УСПЕХ! Не им обръщай внимание Краси в България си все пак!
Porednata gavra s izpalnitelia. Ne se izlagaite. Pesenta s nishto ne otstapva ot trite nominirani, ne che te sa tolkova hubavi. Krasimire, ne se otchaivai, tova moje da stane samo v nashata strana.
г-н Сотиров, къде по-точно сте пяли, т.к. Вашето име за пръв път изскача в ефира??? Явно сте доста компетентен и със солидна музикална кариера??? И досега не са ни се смяли на нито един финал на Евровизия, според Вас??? Изпращали сме все качествени изпълнители, така ли???
Добре бе хора, не виждам някой да оспорва гласуването защо тогава правите така че да се класира чрез гласуване, на мен също не ми хареса даже мога да кажа че недоумявам как се е класирал но след като е получил 55 процента защо се дерете, какво общо има добро или лошо изпълнение или признавате избора или го оспорвате,всичко друго е завист. Не че ми пука кой от всички ще се класира защото ако искате да не излагате страната си по добре да не се явява никой.