Дейв боледува, падат още концерти на Депеш мод
Още три концерта от турнето си “Tour of the Universe“ отмениха Депеш мод.
Обратно в новинатаКоментари - Дейв боледува, падат още концерти на Депеш мод | Лайф.dir.bg
Коментари
mi as sa radvam 4i otpadat tez pishman kuncerti na tez pishman zvizdu as shi vi pripura4am da idimi s vas dipeshi da vi pukaja kakvo e asal koncert sas ritmite mo sas kiut4etcite mo --apak textuviti na milko kalaidjief i na marii44ito sha va razrivat be dipeshi---i shi viditi kakaf iak sexxx sha praiti slet takaf paynir-spiktakal-ina ste samo da prikazvati pak rabuta faf krivata hi4 ni viarvam da va biva
Gastroenterit, gluposti, nadrusal se e jako i e padnal ot szenata kato Merilyn Menson.
Уф, гадно за концерта, но преди всичко искам Дейв да оздравее и да продължи да ни радва с готината си музика!
Кременче, ти български език знаеш ли мила ? че от този диалект само ти си разбираш какво си написала? пише се на КИРИЛИЦА1!!!
Radostnata NOVINA e,che koncerti shte ima,i nai vajnoto ,che Dave e dobre,bolesta za koqto pisah,se okaza vqrna i tochno tova pishat mediite,tumorat,koit e otkrit vposledstvie e operiran i premahnat.Doktorite sa kazali da si pochiva do 8 uni,i taka parviqt koncert shte e na 8 uni v Leipzig.Grupata se ochakva prez septemvri mesec tazi godina v Bulgaria.Sledvashtat sedmica shte ima poveche informaciq i togava shte badat kazani neshtata,za koi dati shte badat koncertite.Ako sledvashtata sedmica badat obqveni datite,biletite nqma da se prezaverqvat,ako eventualno sastoqnieto na Dave se vloshi i ako nqma da ima koncert,to togava parite za biletite shte badat vrashtani na kasite,ot koito sa zakupeni.USPEH NA DAVE.