Коментари - Аксиния: Всички проекти си финансирам сама | life.dir.bg
назад

Аксиния: Всички проекти си финансирам сама

Певицата Аксиния Ченкова е корицата в новия брой на списание МАХ. Няколко месеца преди да издаде дебютния си албум, някогашното „грозно пате” на Star Academy демонстрира от страниците на изданието, че трансформацията му в красив лебед е завършила. Морските кадри с Аксиния са изпълнени с еротизъм в класическия италиански стил на МАХ и са реализирани на остров Тасос от фотографа Велислава Каймаканова.

Обратно в новината

Коментари - Аксиния: Всички проекти си финансирам сама | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И аз мога да се финансирам сам ама предпочитам да работя вместо да ме боли г...

Едновременно с това знам, че има още много хляб да изям. и не само хляб и не само хляб :)))

НАВРЕМЕТО ВАЙКАТИ СИ СЪДИРАШЕ Г..А ЗА ТЕБ СЕГА ТИ И ГО ВРЪЩАШ.

finansira sama kato sviri .... na kaval .

hahaha,pak az sam dqdo mrazz

мислех да напиша един коментар по отношение нейните качества, но са ме изпреварили - явно никой не й вярва на глупостите, които говори. а с кой приятел ще се размазва на Тасос? и къде има участия тая гъска, че не ми е ясно защо не й стига времето? - и аз мога да пея всяка вечер в бара на приятелката си-милионерка и да казвам, че си изкарвам сам парите

като си платена курва, как няма да се финансираш сама. От сигурен източник знам че си имаш и тарифа, и не смъкваш лев по-надолу!!! Долна тъпа пача!!!

ei tova e edna golqqqqqma luja :]

Тя кога е пяла?!?!

Мнозина се захласват по силиконовите цици , както някога са предпочитали перуките пред нормалната коса. Време е за малко повече здрав разум и отпор на простотията па макар и да струвма пари

EX AKSIN4E ,AKSIN4E !!! AKO S KURVALUK NE SE STAVASHE PEVETC U NAS ,KAK DA SI OBYASNIM NALICHIETO NA TOLKOVA MNOGO PEVACHKI I TOLKOVA MALKO MUJE PEVTCI ,IZKLYUCHVAM GEYCHETATA !!! ZA SRUVNENIE S SURBIA I BIVSHATA YUGOSLAVIA RAZLIKATA E DRASTICHNA! U NAS PICHOVETE PO STUDIATA I MEDIITE SA PUTKOPOKLONITCI I SPONSORCHETATA SUSHTO! AKO BYAXME STRANA S RAZVITA PORNO-INDUSTRIYA VSICHKI SHTYAXTE DA STE TAM ,BEZ ZNACHENIE POP ILI FOLK !!! IMASH TALANT ,KACHESTVA NO NE NI RAZPRAVAY LEGENDI ,STAVASH SMESHNA ! USPEX!

Че кой да ти ги финансира,бе моме?

наистина се финансира сама !с половия си орган!!!!!!!!

Недейте така с лошо... това е важна новина!!!!!!

ЗАЩО МИ ЗАВИЖДАТЕ,БЕ, КАКВО ИСКАТЕ.........ЗА ПРОСТ НАРОД - ПРОСТА ДЪРЖАВА .т.е. ПРОСТАЧКА КАТО МЕН

Хаха ти певица,ти си толкова певица колкото аз съм астронавт.Ако спрът да те викат да се разголваш на ляво на дясно (имаше един период в който дори и минерална вода си купиш човек нашата певица беше полегнала там гола) така и ще си загинеш.Едва ли има някой дето си слуша песните,не знам какъв ти е смисъла да ги правиш в тях така или иначе пак се разголваш.Я си иди в Свищов там ще те вземат в някоя къчмичка да им пееш

Е такива фръцли са ми непоносими, как пък се припозна в певица много ми е чудно. От къде тая смелост, добрече има техника която им обработва гласовете иначе са гарги. Мога ли да попитам за годините на които си как изкара пари за пластики и проекти.Всичкизнаем как, долни пачаври.

razkra4ena ili s otvorena usta?otvratitelna e aksiniq,otnosno tva za sponsorite,6te se prasna ot smqh

Не ти ли е обидно и гадно разни дъртаци да те опипват и чукат за пари? Не че си нещо, но като те поналяха тук и там заприлича на човек.А за това, че си вече певица си умрях от смях.Мислиш ли, че някой ти слуша песните освен майка ти и баща ти ако въобще го правят, защото ако аз имах дъщеря като тебе щях да се срамувам. Слава на бога, че ме е дарил със свестни деца.

АКСИНИЯ: Никога не съм вярвала, че ще стигна дотук. Мисля, че не си стигнала по далеч от кревата, и най вероятно музикалните ти способности към настоящия момент се изразяват в свирене на инструменти които са пълни със съдаржание и не издават звук. За съжаление България даде на света много свирачки като теб. Не дай боже някое от младите момичета да те възприема наистина за идол. Тогава ти ставаш не само отвратителна, но и опасна.

ми нея я финансира някой богат тъпкач, а тя след това с неговите пари си финансира останалите работи там

Много си ми смешна мила. Ти не си певица. Ти си музикантка, свириш на дудук.

Колко е самонадеяна,глупава, да си помисли,че може да и се вярва на думите. Не така мойто момиче.Просто си едно оборотно парче.

Аксиния: Всички проекти си финансирам сама -духайки

На колко гоини си бе момиче, че успя да заработиш пари за силикони и проекти. Всички знаем как става това.Горките ти родители, какъв ли срам берат хорицита с голотиите ти.

Много зор си видяла докото спестиш толкова пари. Горката. Ако продължаваш в същия дух ще ти окапят краката от вдигане.

Никое уважаващо себе си момиче не би се разголило така.О такива като теб понякога се срамувам, че съм жена.

И тя се брои за певица. Хубава работа. Какви концерти бе мила, какви фенове, не осъзнаваш ли колко си смешна?

koia e taia ?

Tazi prostakesa iavno se opitva da se luge sebe si!Dolna K*RVA!!!!!!!!!

финансира сама???и как,мила:)))))

БРЕЙ, ТЯ Е СУПЕР НЕИЗВЕСТНА, АМА ИМА ПАРИ САМА ДА СИ ФИНАНСИРА ПРОЕКТИТЕ. КАТО ГЛЕДАМ КОЛКОТО И ДА СЕ СНИМА ГОЛА И ДА СЕ ОПИТВА ДА ПЕЕ, ПАК НЯМА ДА СТАНЕ ПО-ИЗВЕСТНА.

vse mi e taja... na vsi4ki e jasno kak se finansirat prostotiite na tija pa4i...kakvo mi se pravi na sto miliona. Mnogo jasno 4e njakoi durtak ja ebe.

тя не е виновна, че природата я е ощетила и не е разбрала, че когато се събличаш за пари и лапаш наличните микрофони не си певица и прос......

хах ми сама си ги финансираш ние това си и помислихме кой да те финансира васил вожков ли не нее неможе да е така ти сам самичка се финансираш ;))

strahotna e! Pojelavam i uspeh!

момичето, ако не друго, говори свястно, защото съм и чел и друго интервю. освен това е красива. за родното ниво - харесвам я! интересно ми е, конкретният случай настрана, защо всички българи мислят, че само с далавери (за мъжете) и свирки (за жените) успява да се постигне нещо. това го забелязвам постоянно, във всякакви ситуации, и е едно от нещата, от които се отвращавам в голяма част от българите.

Ми какво финансира, не ми е ясно, то какво прави това?!

готина пички. Бих и напълниг гъза с човечета.

Дрън-дрън в жегите...

Когато 1 изпълнител има цици, винаги става шоу след 5- тата чашка. Когато няма отпред има отзад- стегнат от тренировки и Hypoxi процедури стегнат задник. Ако не беше с дълго сако на конкурса за Евровизия, Мартин Александров щеше да спечели още няколко гласа от очаровани жени.

Ти пък! Ивала проекти! Ти знаеш ли какво значи тази дума? И ако ги имаш, те са свързани само с това, с кого да се из....ш и да ти го па....т тук или там....При тебе не са проекти, а просто списъци...!!!

Ми верно е , катеричката ( да не съм по-губ) ти не е моя.

Тръц ..

по 50 лв на чукане вършат работа, момичето е производително!

хубава проститутка ама скъпи проекти има да реализира иначе ако можех да си позволя ще я прасна да ударя и аз едно рамо на поп музиката не за друго

аз пък харесвам Аксииния, толкова е трудно на днешно време, че всички се озлобихме...има си глас момичето, хубаво си беше и такова стана, какъв ви е проблема бе хора-нека да подкрепяме младите ни идоли, аз я харесвам, наистина, не защото е от свищов, не защото се е снимала някъде си, а защото някой ден вярвам, ще снима за себе си

I like her!

Само ЦСКА и наАкайсиния!!!

какво ще си финансира сама тая пача,бе?!?!?Без някой тъпкач тая е жива умряла!!!! И при всички тъпи чалга певици е същото! За леглото може и да стават,само така изкарват някой лев!!!