8 000 искат кариера на попфолк звезди
Копнеещите да се сдобият със слава в конкурса на "Шоуто на Слави" - "Стани попфолк звезда", са близо 8000.
Обратно в новинатаКоментари - 8 000 искат кариера на попфолк звезди | Лайф.dir.bg
Коментари
А аз се чудя и ядосвам защо по дяволите дават по БТВ от 20,00 до 22,00 сапунка, а Клетниците след 22,30 ?????!!!!! Явно програмният директор или там който определя реда на излъчване и то особено в тъй нареченият prime time е един от тези 80 000 и спред него е по-стойностно човек вечер като седне със семейството си да гледа БОЗАааа ..............
Порно-чалга държава, иделна среда за лумпенизирани нещастници и техния патрон Слави Триф. Отврат!
Много ще се радвам да намери, реализира 10- на млади красиви мъже като Борис Солтарийски. Срам ме е да гледам Тони Стораро кога в сръбска поп- фолк музика има сладури като Душан, Бранислав и др.
ЧЕРЕН КАЗАН НЕ МУ ПИКАЙ НА ПАРИТЕ ,АМИ СПЕЧЕЛИ И ТИ ТОЛКОВА И СИ НАПРАВИ КАКЪВТО ИСКАШ КОНКУРС .СТИГНИ НЕГОВИЯ УСПЕХ И ПОПУЛЯРНОСТ И СИ ПРАВИ КАКВОТО ТИ ХАРЕСВА . МНОГО Е ЛЕСНО ДА ПЛЮЕШ ДРУГИЯ - ТОВА МАЙ ВСИЧКИ ГО УМЕЕМ НАЙ-ДОБРЕ !!!!!!!
Да ви питам кои освен 7/8 правят свястни предавания..Ето Иванчо и Андрейчо провалиха мюзик идол 2 и 3 и хипнотизатор.Милошев првали трагиците пардон май беши комиците сървайвар 2 и3 .Провали и Нека товорят на когото също е продуцент.Единствени които са най кадърните продуценти са Маги Халваджиян и Слави Трифонов.Единствено те могат да правят свестни предавания.Другите прдуценти не стават за нищо.Ето това е самата истина другото са празти приказщи