Гала показа новия си приятел в ефир
Гала започна новия телевизионен сезон, изповядвайки се пред Диана Любенова в собственото си предаване.
Обратно в новинатаКоментари - Гала показа новия си приятел в ефир | Лайф.dir.bg
Коментари
Хлопа и дъската нещо. А тоя новия си е доказан педофил. Ама като е решила... Дано детето иде при баща си.
izkustvena barbi,fal6-usmivka,e 5-6 4aa na den prekarva v salonite za krasota,me4tata na vsqko momi4e ot selo,za6to ni zanimavat s neq...zalqzva6to slanse,no neka e 6tastliva s poredniq ma4o,lo6o nqma
jalko za izkustvenata i usmivka i preigravaneto na iskrenost na galeto - tolkova staranie dalgi godini,za da se pokaje 6ablon na ambitsiozna erzatz-blondinka - bludkavo predavane bez grajdanska pozitsiq,domakinski tip psevdokultura,no e vve4e na iz4erpvane
Да им вярва които ще, евалата и че цака жълтата преса, единствено това обяснение има смисъл в неините излеяния
zau4eni frazi i voinstve6ta posredstvenost - skuka i razredeno , podsladeno ,bludkavo kafe...neka galka popro4ete klasetsite i zaloji na 1 gram ob6ta kultura, vmesto na denono6tiq v salonite za masaj,ve4e dosadi i na domakinite-pensioner ...ina4e - naka e 6tastliv ki4niq i jivot,no kogo go interesuva tova...
Manipulira sobstvenoto si dete v efir.Agenciq za zakrila na deteto bi trqbvalo da bade sezirana!!!!
То стана модерно дами около 40-те да си взимат по-млади момченца с надървени пишленца и с оране до захлас,вечно млада ще съм аз... Ако браздата е суха,моля ползвайте качествени лубриканти!
Въпросът е с колко още нови приятели ще бъде..., но това си е нейн личен избор..., какво значение има за обществото...
Много плоско и тъпо, но модно! За да е една кучка на ниво, непременно трябва да е със значително по-млад любовник! Много е холивудската! Така правят там звездите и наша Гала се прави на модерна! Нема лошо, ако по-младият Стефан припечелва нещо от това, че трябва да спи със старицата Гала!
Никога не съм я харесвала.Елементарн и се опитва да го прикрие с тъпи шеги в ефир.Предаването и ужасно дълго и може би с добър екип зад гърба й.Колко още години ще се мъчи не става за тая работа.Хубавка е но и за манекенка вече не става.А по повод сутрешното предаване много изпростя.
Който твърди,е Гала е положителен и позитивен човек,просто не я познава. А и след тази изповед би трябвало да не си правите повече илюзии за нея-получи се точно обратното на замисъла на продуцентите и Гала въобще не спечели от това
galinke,ti si nai-merkantilnata izpolzva4ka koqto poznavam s milite si o4i4ki privli4a6 maje,priatelki izpolzva6 gi i gi zaxvarlq6 kogato ve4e ne sa ti nujni.vapreki vsi4ko badi 6tastliva,samo 4e dokoga 6te ima glupavi maje ne znam.....
никога не сам харесвала Гала Не обичам фалшивите хора Но не сме ние тези които да наказваме Има висш разум на когото безусловно вярвам
Амбициозна и пресметлива селянка - толкова типично ... Първия е бил типична мутра, и в момента в който е станал тежест ...
Тая анорексична проскубана баба се прави на ''жена от класа. Ако беше такава щеше да си запази семейството или най-малкото да не разяснява на всеобщо слушание (ефир) личните проблеми. Звучи ми по-скоро като оправдание за запазване на финансовия статус. Друг вариант е да се чувстват 'по-оборотни' или да не са по-назад от други колежки като си сменят мъжете - май 'сексът и града' им е размътил и малкото мозък :-)))) хаааа, голям смях са....
хора, знае ли някой какво търси диана любенова в предаването и как гала се съгласи да дели орязан ефир с нея, и къде са иван, елица, оксана, декора и е студен и неуютен, къде е кафето, нали сме уж в на кафе, беше свежо, сега е скучно..а по темата: наистина би било по добре гала да замълчи...
Имах много добро мнение за Гала, но с това интервю ме отврати! Не може така да говориш за бившия си. И то пред детето ви!
Haide poznatata na Gala da go duha! Prikazva taka , za6toto i zavijda. Koi znae , kakva si grozna debela, tupa i bez nikakvi uspehi. Haide da ostavim horata da si gledat jivota koi izvestet koi ne neka ne im se burkame .
Галето май нещо послъгва преди години в едно интервю казваше ,че като с е запознала с бившия,била впечатлена от хубавата му спортна кола,от чувството му за хумор и от това че е водил навсякъде и и угаждал
Абе Гала е сладка ама е скучна сори,и мисля,че вече и трябва мъж а не гадже все пак не е на 18 или 20 години а доста над тях то не е за хвалене тва то си е направо срамно незнам с кви разбирания е тая жена ама дано тоз да е последния че не и е на годините вече,не че я обиждам тва си е нейна работа нямам нищо против нея да е жива и здрава и дано тоз да е свестен,просто тва ми е мнението за нея.
poznata na Gala zemi se nauchi da pishesh kato horata i togava pishi komentari che nishto ne ti se razbira!!!
И според мен не е редно да си показват личния живот в ефир на кой му пука всеки си живее негов живот но това е най-долното да оплуваш човека с който си създала деца и поколение
а бе тая нали беше на снимки в италианска телевизия и там щяля дяа води тв предаване всичсо е PR простакеси
kogato edna jena zapo4va da ostarqva zapo4va da tarsi po mlad maj no tova e samo prehodno
не ни занимавайте с някаква тъпа овца.само след година и Стефко ще бие шута на таз дърта пача.Гала е куха лейка,мазни се на онез арменски Халви и те я вдигнаха на крака за малко, но тя е тъпа и това няма да е за дълго това.
никой не може да знае какво става в отношенията между двама души освен те. Така, че едва ли може да коментираме със сигурност. Би било просто клюка.По принцип нямам отношение към Гала, дори по- скоро я харесвах.казвам го за да не ме обвинят в злоба например. Не я познавам, но ми се струва, че е се опитва да бъде позитивен човек, което е похвално. Ще спомена само факти, който помня като обикновен зрител. Първо беше в Невада иот всички момичета само тя стана известна водеща. Естествено, че сслед този факт и като мъжът й е продуцент на едно от първитее й предавания е било за пари. Още повече, че неориентираните и наивни девойчета не градят тв кариера , а по-скоро бягат от нея. Защото точно тези й минуси сега карат гала да се оправдава. Е, дано поне е имало любов или поне сега да има с новия като вече има пари. друго което помня е, че самата тя оплю накакви жълти вестници, които писали че имат проблеми с мъжа й. каза, че нямали проблеми. А сега говори друго. Освен това предполагам гое развела преди това, което нама как да е добро и позитивно. и е невъзможно да промениш миналото с позитивизъм в бъдеще. Нито да премахнеш това, което си причинил.Това е заключението ми от едно нейно изказване, че като обичаш някого да си с него е по-важно от това да запазиш семейството му. Е аз бих казала, не започвай с него такива отношения, че да го обичаш. Спазвай нужната дистанция навреме особено с женени мъже. но когато парите играят ...Е, не е единствената, която не еустояла на перспективата кариера, пари, мъж. а пък от друга гледна точка това си еправилно разпределение на неправилно натрупани големи пари. Колкото повече ги концентрират, толкова повече се разпиляват. природата търси баланса. а тя се е възползвала от това. от това си правя изводи че тя не е съвсем добър, непричиняващ зло, наивен, позитивен човек, за какъвто от около година/ две се опитват да ни изградят мнение в медиите. Всъщност като забелязах, че все на там бият очаквах, че ще се развежда и т.н. Е защо не чуем в някое предаване и бившия й, а защо не й бившата му жена, само така можем да знаем истината и така е справедливо. Точно ще си имат работа в На кафе лошото е, че детето страда винаги най-мног от амбициите на родителите си. И поставено в такава ситуация може и да стане и по-различно о Лошото е , че един ден всичко, което правиш се връща, и то там където най-много боли.Е,аз просто анализирах фактите. Всъщност след като си направих изводите според фактите по- горе, вече не съм сигурна, че по-скоро я харесвам . и мисля, че всеки, който не е правил подобни неща няма как да я харесва. А пък то и да харесваш някой от медиите е пълна глупост. Там ти представят изцяло обработен художествен образ - и външен, и вътрешен с или без определена цел. и пак повтарям не тая злоба към нея, та аз не я познавам. нищо лошо не мие правила, а и не искам да я познавам всъщност...напротив, ще се радвам да е осъзнала грешките си и да не ги повтаря. Това би било добре за нея. И дано, ако сега се чувства добре да използва средствата, с които разполага за нещо наистина добро и значимо. само така човек може поне отчасти да поправи грешките си и да почисти малка част от съвеста си.
Всъщност исках накрая да добавя, че от наблюденията ми над нейните прояви, смятам, че винаги е доказвала, че е мил човек, Не бих казала изцяло добронамерен, както тя се нарече, но мил -да. Освен ако и това не е сценичен костюм.
Жалко за дъщеря й - с тези семейни маневри винаги децата страдат и по-късно в живота това им се отразява още по-осезаемо и резултатно...
Ах тази Гала-не би Галинка както са я кръстили.Аман от светски дами.Да внимава за дъщеря си ,че тя май е по близо до годините на този Стефан,а не баба ти Гала.Има после да си скубе косите.
Ох тези светки жени.Не вижда ли,че този Стефан е за дъщеря и,а не за нея.Да внимава,че послу ще си скубе косите.Щял да и помага по математика,ох боже боже.
Какво толкова ,жената просто с нещо трябва да привлече внимание, то друго нищо не остана всичко за нея се знае и какво от това, какво ме грее, да не би да ми се увеличава финансовото състояние или да ставам по-интилигентна от този факт.Пълна простотия от провинциалистка ,меко казано селянка напуриста от Плевен, то май по тоя край са все такива и защо им се връзват хората да ги гледат, малко ли проблеми си имаме в ежедневието, нея няма за какво да я мислиме, кинтите са си кинти, любовници бол, светски живот е и него го има....а ние дори и пасти няма да ядем.
Gala vupreki vsichko prez tezi godini ti se durzha kato istinska dama.Bravo.Ne se razvaliai ot kontakta s hora s psihicheski otklonenia - za Halvagian stava duma /Pulna promjana beshe gnusno realiti/. Strahotna si i kato vizia i kato povedenie. Lichi si che si i gotin i razbran chovek.