Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ
В новия брой на сп. Максимум Мира Добрева сподели за най-тежките предателства, с които се е сблъскала в живота си.
Обратно в новинатаКоментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | Лайф.dir.bg
Коментари
Zasto ne spre da hlenchi i da se oplakva tazi gena. Mnogo neprijatna. Galko, che e hubavichka. A sto se otnasia do Kulezich, Mira ia obidi mnogo poveche , kato kaza, Klozetich, a za Milen. che se chudi dali e mug. Napadkite kum tiah biaha po-silni, no nikoi ne oburna vnimanie na tova. Ugasna Mira
Mnogo si zle - samo procheti kvo si napisala - roklia , biju, pricheski........... si ti samata ? Plua na takiva kato teb!
лигла,дори вече не е хубава както преди-започнала е да се сбабичосва.и гримовете не помагат,дайе по-зле е стях.
Хей Мира, ти си комплексарка и то голяма, бе моето момиче. Горко на мъжа ти - той уж е свестен и кадърен човек. Вземи се в ръце. Хубава жена си!!!
До Панчо, Жоро Комплекса, Леле Мале и разни други клакьори: Люба Кулезич ли ви изпрати тук да си изразявате вашето мнение. Нещо ми звучите в нейния съскащия стил.
мира е е дна лигла на която винаги са и угаждали и казвали да и понеже милен и казал НЕ та оплю човека за нема нищо и това ми било колежка
Пази боже сляпо да прогледне.Сбръчкана отвсякъде,с непоносимо увиснали торбички под очите -при положение ,че има вазможност да се пооправи.Нямям друг коментар.Тази жена единствено я биваше напудрена до неузнаваемост по Канал 1 да си казва новините.
за каквото и да е , лъсва колко посредствена е всъщност. А това убива целия й чар ! Нейното ниво е по-ниско дори от това на квартална мутреса, работеща в бутик в центъра и ходеща на фитнес, масажи и всички разкрасителни процедури за да изглежда добре ! Докато само си четеше новините, нямаше проблем, но заговорили извън готовия текст се получава само едно хленчене, от което прозира сериозен проблем - тя е изтъкана от комплекси !!! Едва ли не тя е съвършена, красива, майка на две деца , омъжена за набеден режисьор, и скубеща внимание, защото ако я забравят зрителите и за нея и за мъжа й няма да има хляб !
Абе, това мрънкало като одъртее още малко и се свърши с перфетността й, която между другото вижда само тя, в един от жълтите вестници, така й бяха щракнали задника, че стой само и гледай каква целулитна гледка беше, та като навърти още годинки и се роди и появи на екан поредната Мира Добрева, какво ли ще стане. Ще ореве целия свят сигурно. Тая жена не спря, да се оплаква все от нещо. Един път не се засмя или пошегува, както Мария от Вип Данс или както много други жени надарени с чувство за ирония и самоирония. Наистина горкия й мъж.Има двама- трима, може би са й повече мъже на известни личности в България, коио са направо за ожалване, като с почне от мъжа на Сашка Васева, мине се през нейния любим режисьор Торнев, мине се през Ивайло каранйотов и още не знам ли на кой обикновения български зрител не се нагледа на есир в ефир. Пусти пари...., за тях са готови на всичко.
Не става ясно колко комплекси трябва да има тази жена , за да се оценява по бижутата. Добрева не е виновна, че е отслабнала, но че за нея няма ценности - коментира приятелката си с явна злоба, че е по-скъло облечена. Проста снобка - какво ли може да се очаква от случайно успяла тютюноберачка, която винаги ще носи комплекса на произхода си.Скъпия Жоро не може да го промени.
Кулезич е била иронична, но откъде толкова мозък у това пиле, та да схване това... Аз не виждам с какво приятелката и я е предала, но тя се е отнесла много жестоко с другото момиче.
Не плюйте по жената, моля ви! Едва ли мъж с опит и добър вкус ще отрече, че е красива и интелигентна. На нейния фон Милен е едно нищожество. Не мога да проумея защо го държат в ТВ особено след хлапашкото му държание по време на VIP Данс !!!
Тая кифла толкова много пропадна с тая жажда за популярност......... жена като започне да мрънка е време да и се бие шута.Аман от незадоволени жени!!!
На този свят има глад, болести, смърт, войни и много други нещастия, а тази жена вижда само себе си. Да и имах проблемите.
При тази жена вариантите са два - тежка комплексираност или мания за величие. Запомних я преди години с безумната фраза, че с тази външност не заслужавала съответната заплата. Просто потресаващо изявление на една проста говорителка, дошла от провинцията. Как човек може да каже за себе си подобно нещо, не ми е ясно. И досега ни занимава със своята красота. На кого изобщо му пука?
Ох,аман от тази посредствена глезла.Вярно,хубава е,ама не чак толкова.Била перфектна,не знам,но аз изобщо не смятам така.Чуди се,как да привлече внимание и си мисли,че другите й завиждат.Е,сигурно има и такива,но на кого не се случва.Взе се насериозно,това й е проблемът.
Колко странно,аз преди 2 часа написах коментар,но тук не излиза,а дали само аз съм писала?Май се публикуват само хубавите,а такъв не е имало,а?
Еххх хорааа ... какво се впрягате,такива на път и през път,всеки ден ги виждаме.Обикновена лигла(да бъда точен,известна лигла). То не бяха крокодилски сълзи,позиорство.... така е,това може ,това прави.
Уважаема Мира Добрева. Няма ли най -после да се скриеш някъде. Всичко гадно във ВИП Денс беше свързано с твоята личност-развали хубавото шоу. Все нещо не ти е в ред, все някой не ти харесва... аЙДЕ.....ДА ТЕ НЯМА
Не му завиждам на Торнев; Мира непрекъснато е недоволна и параноично се обяснява и брани от несъществуващи врагове. Люба Кулезич е умна и кой знае какво точно е казала, което Мира няма как да разбере.
да, мира! не е нужно да забравяш, че си низала тютюн, и че си от село. просто не се самосъжалявай за това, а се радвай, че е минало?! дори когато изглеждаш блестящо, прозира страхът ти, че си пепеляшка! и какво от това, защо пък ти е да те харесват всички, а дори искаш и да те обичат. всички?! ако продължаваш така, ще излезе, че не си и много умна?!
о, аман от такива лигли! Виж ме, някоя съм. Може да си някоя, но на твоя Торнев дънките му висят две педи под смъкнатия задник и го правят още по-смъкнат, не ми се прави, че сте много фешън
тая до вчера се хвалеше, че са си дружки с друга куха лейка - марияна векилска. ся се скарали заради дължината на роклите си. айде моля ви се - да ходят да се перат.
как бе мира искаш всички да те обичат и харесват, като ти самата не се цениш, самосъжаляваш се. за какво е тази дребнавост, кой защо те гледал и как ти завиждал. ако това има такова значение за теб - ако твоите битки с килограмите и семейните ти отговорности - за двете ти деца, са върхови постижения за теб, защо смяташ, че имат стойност за останалите!? държиш се като самотна и изоставена жена, излагаш на показ комплексите си, като че ли искаш да напомниш на себе си, че си пепеляшка, която не може да забрави, че е от село. че какво от това, че си низала тютюн, нали ти сама го сподели, и нали сега си за завиждане? това самосъжаление - простудушие ли е, или просто не си и много умна. търсиш потвърждение за стойността си всички, а май истински сама не се цениш!!!
Аз също съм жена и съвсем по женски мога да направя комплимент на Мира за това как изглежда и за това,че се е преборила с килограмите,но и аз искам да кажа,че това неприкъсното мрънкане и оплакване от нейна страна е много досадно в крайна сметка никoй не те задължава нищо да правиш зорлин
мале, каква жена! Как так забелязва само когато някой й завижда (или постоянно си въобразява това)...? Нормално е в този случай някой да й каже: Ние сме от различни светове. Мира, нито си най-красива, нито най-умна, нито най-атрактивна. Хубава си, но хубавици има много, дори и по-големи от теб. Не се взимай толкова на сериозно, че започваш да наподобяваш Аня Пенчева...
Леле, тази не беше ли някаква селянка от ивайловградско!И за каква се мисли! Хванала господ за топките, че чете новините!
Maiko millaa, tazi e bukana s kompleksi, gospod da i e na pomosht! Po tupoumno, hlencheshto i jalko sushtestvo nadali ima.
А защо отслабна с 28 кг след раждането-защото си качила толкова, то не е за хвалба това че си яла като свиня,докато си била бременна- аз родих скоро и съм твърдо убедена,че всяка жена която дебелее толкова си го причинява сама. АА и познавам един тип-Краси Стоилов, който се появи в едно предаване като нейн близък-ами само по него мога да съдя колко е тъпа тая .....всички й завиждат за какво-да не е родила 5 деца, това с двете деца не е кой знае какво геройство...божеее толкова е комплексирана Мирка...и освен това толкова й беше гадно всеки път като я отрежеха-явно има твърде високо менние за себе си. Защо????
Ne samo hubost triabva, madam, a i AKAL. S nego obache se razminavach. Koia umna gena chte ti zavidi i chte te predade?! Prosto chte te podmine, zachtoto ne si klasa.
ХА . НЕ СЕ И СЪМНЯВАМ . ЖУРНАЛИСТИТЕ В БТВ СА НАЙ- ГОЛЕМИТЕ МАНИПУЛАТОРИ . ТЕ НИКОГА НЕ ПРЕДСТАВЯТ НОВИНИТЕ И СЪБИТИЯТА ОБЕКТИВНО . ВИНАГИ СА ПРИСТРАСТНИ И ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ НА ОБЩЕСТВОТО НИ ... И ЛАНСИРАТ ПРЕДАВАНИЯ , КОИТО ПОТЪПКВАТ ВСЯКАКВИ ЦЕННОСТИ ... ТЕ СА ПРОАМЕРИКАНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИ . ИЗКЛЮЧЕНИЯ - ШОУТО НА СЛАВИ , ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ДЪЛБОКО НЕ УДОБРЯВАМ ЧАЛГАДЖИЙСКИТЕ НАКЛОННОСТИ НА СЛАВИ И ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА ... ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е БОЗА И МАНИПУЛАЦИЯ ...
ne e glupava, ne e i grozna, no se vzima mnogo na seryozno i ste pravi - komplexarka e
Ех,как не разбрахте темата : Женската завист!Мислиш си,че имаш вярна и добра приятелка,споделяш с нея всичко ,сякаш със самата себе си,а то к,во...удряш все едно в злобна стена !?Случвало ми се е и се питаш има ли го това истинското приятелство,разбираа е злоба и завист,а не приятелство и те боли ,че го няма онова приятелство,което си мислела и си искала да имаш.То май женското приятелство е илюзия и колкото по рано го разбере човек е по добре.