Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ
В новия брой на сп. Максимум Мира Добрева сподели за най-тежките предателства, с които се е сблъскала в живота си.
Обратно в новинатаКоментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | Лайф.dir.bg
Коментари
ти ли, дето си изяла толкова лай.. за да се докопаш до града и екрана ще ми кажеш, че те е предало едно момиче с прическа и бижу. мен лично ме е срам, че в БНТ има толкова прости душици като теб.
ЯВНО МАЛКО СЕ ЧЕТЕ И СТАТИЯТА СЕ ТЪЛКУВА МНОГО НЕВЯРНО ПРОЧЕТЕТЕ ПО-ВНИМАТЕЛНО И ТОГАВА ПИ- ШЕТЕ.МИРА ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА И НЕ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ НА КОМПЛЕКСАРИТЕ. ТЕ ЗАТОВА ПИШАТ ЗА ДА СИ ИЗБИЯТ КОМПЛЕКСИТЕ.КОГАТО НЕ МОЖЕШ ДА ДОСТИГНЕШ ГРОЗДЕТО - КАЗВАШ ЧЕ ТО Е ГОРЧИВО. УСПЕХ!!!!!!
Явно няма да публикувате първият ми коментар!Защо сте изтъкани от злоба бе хора,нали таралежите се раждат без бодли ,кога толкова много събрахте?Ще го напиша пак:Не сте разбрали добре статията! Става дума за приятелството ,хубавото женско приятелство,което в повечето случаи започва от детската градинка.Споделяш с приятелката си всичко ,така както би споделила със самата себе си.Но приятелката не изпитва тия приятелски всеотдайни чуства и не се радва на твоите радости,иска ти да си по малко щастлива от нея(а защо не и нещастна) ,по грозна от нея и по болна дори от нея.Тогава се питаш ,защо е така и ти става тъжно като го виждаш и се разочароваш .Откриваш ,че го няма онова всеотдайно приятелство което мислиш,че си имала в лицето на приятелката си.Виждаш ,че завистта е сковала и лицето и думите на приятелката ти.Ето тая болка която останала от хубавото чуство и вярата, които си изпитвала в това приятелство.От него не е останало нищо и се питаш дали го е имало или така ти се е искало да го има.Много жалко ,че в никой коментар не видях да прозира тая тъга лъхаща от статията.Видях само озлобени завистливи хора и ми стана още по тъжно...
Е няма такава селска чест просто! Златоградск село, айде прибери си я и не я пускайте повече, моля!
Мира, явна много си комплексирана! Недей да си мислиш, че си най-красивата.Аз също имам 2 деца, при това породени , и пак иглеждам по-добре от теб!
Защо непрекъснато се оправдава, че е много красива?Има много красиви жени, които спокойно живеят с красотата си без непрекъснато да се обясняват...
Тази жена защо си мисли, че някой точно на нея и завижда нещо много на сериозно се е взела. Чак пък какво била виновна, че е отслабнала 28 кг и изглеждала добре хахахаха голям смях да се излагаш така по интервюта от е смешно и жалко да си придаваш важности
няма спор, много красива жена е. като е в публичното пространство и ще й завиждат, и ще я предават, и ще я одумват. ако не иска - да се скрие и да не се появява непрекъснато.
Куха лейка... Ще запознае читателите на Максимум с душевната си пустош. Че и на мен ми загубихте 80 секунди да прочета статията и да се вбеся на глупостите й.
Пълна, завършена селяния. Жорко напълно си я заслъжава. И понеже навсякъде и всички я разбраха се опитва да ни занимава със себе си където успее д и мине номера.
До Панчо, Жоро Комплекса, Леле Мале и разни други клакьори: Люба Кулезич ли ви изпрати тук да си изразявате вашето мнение. Нещо ми звучите в нейния съскащия стил.
Тази цървулка за каква се има,да не би да е принцесата на Монако.Правилно е казал народаПази Боже сляпо да прогледа.И запомни Мирке,че каквато на Царицата,такава и на магарицата.
Мила Мира, толкова си хубава, че чак се чувствам щастлива когато те видя. Липсваш ми от екрана. Затова не се поддавай на емоциите си и се върни, за да ни радваш. Малко жени в България са така хубави като тебе. Запомни това и по малко се изказвай. Хората, просто ти завиждат. Не обръщай внимание на това. Човекът е несъвършен. Той уважава и обича някого, докато има нужда от него. Хайде, връщай се на екрана...
Ох аман от тва грозно лелче... дето страда по младостта си.Всички положителни коментари под тия теми за нея съм сигурен че тя си ги пише,щото никой мъж освен некой пенсионер не може да нерече таз прецъфтяла лелка хубава
отвращават ме тия, които постоянно тръбят колко много им завиждат останалите. не стига че си го мислят, ами и го говорят по медиите. ало, миро, нищо не си, че някой да ти завиди. честно ти го казвам, не целя да те обидя , щото нали умирам да съм като тебе. патка с комплекс че е лебед!
Кулезич може да е злобна,но поне има какво да ни каже и да разчовърка мозъците ни ,и да ни накара да се замислим.А тази празна лейка Мира просто е ненужна,непотребна опаковка и то изкуствена опкавка..
Мира, аз те харесваХ,.. докато не чух елементарната ти реакция, с която отвърна на Кулезич! Вместо да се защитиш, като една интелигентна жена, защото имаш претенции да си такава, ТИ Й КАЗА НЕЩО ВЪВ ВРЪЗКА С ВЪЗРАСТТА- МН.,МН.ЕЛЕМЕНТАРНА РЕАКЦИЯ!!! И тя- Кулезич- добре ти го каза:Когато аргументите свършат, се захващат с възрастта!. А аргументите, с които можеше да се защитиш въвВИП денс,бяха МНОГО и поднесени ти на тепсия от смешника Милен Цветков... И така, Мира- пак ще кажа- една НАИСТИНА интелигентна жена никога не би паднала на това ниво- да коментира възрастта(която няма нищо общо със случая), а би изпозлзвала семшното поведение на колегата си, за да сложи на място и него, и Кулезич, която се опитваше да го защитава...ЯВНО Е, ЧЕ МН.СЪМ ТЕ НАДЦЕНИЛА И СЪМ ИСКРЕНО РАЗОЧАРОВАНА ОТ ТЕБ!!!
Тя от типа женствено и красиво миньонче, която много прилича на Кайли Миног и за това много я харесвам и поради което много други - не (нямада да уточнявам подробности защо, те сами си знаят истината :-))))) ).
Kato znam kade e rajdana i kak e bachkala v balkana............ ne moga da e poznaia !
Мира Добрева е хубава жена, това не може да се отрече. Може би има твърде много задръжки, които й пречат да живее в реалността. Но това не е нещо, което не може да се промени, стига човек да иска. А и не може да се каже, че е лошо да живееш в своя красив свят. Особено в наши дни...Харесвам я. Честно казано, по-лесно преглъщам нея, отколкото измислените красавици Цеци нам-коя си и подобните.