98-годишни се разведоха
Британец и съпругата му станаха най-възрастната разведена двойка, съобщи в. „Дейли телеграф", цитиран от Труд.
Обратно в новинатаКоментари - 98-годишни се разведоха | Лайф.dir.bg
Коментари
В повечето случаи са виновни мъжете защото не могат да сепримерят с това , че вече не са мъже.
Ostavete xorata da pravqt kakvoto si iskav ve.Kakvo vi barka v zdraveto koi se ojenil,koi se razvel...i na kakvi gotini?!
Отрицателните ви реакции идват от това, че причината за брака свързвате със секса...при тази възраст, най-вероятно действителната причина е самотата...,естестве възможни са и възрастови изменения в интелект,психика и пр...,но лично аз се отнасям толерантно - тяхно право си е...Те предизвикват повече съчуствие и тъга, отколкото един гей-брак...,да не говорим за гей-двойка с претенции за деца...
Е как така тези хора на 98 г. имат 36 годишен брак, а дъщеря им е на 65 г.? Ако са на 98 г. сега, значи са се оженили като са били на 62 г. В такъв случай нямам как изобщо да имат заедно дъщеря, която пък на всичко отгоре сега да е на 65 г.
taka sa re6ili horata taka sa go napravili. mladi,stari koi se jeni, koi se razvejda...eh, s1dba 4ove6ka! nikoi ne znae kakvo 6te go spoleti na stari godini, taka de...
Еееей,гледай,гледай какви ги вършат тия пенсионери!Мдааа,ску си казва думата...Младите работят,нямат време за такива романси.Еми-хай честито!
Да не са умрели?! И те са хора!!! Не се знае ние как ше сме на тяхната възраст - дай боже да имам сили да мисля за любов на 90 години! Евала!