Дъщерята на Наско Сираков Славея става модел в чужбина
Славея Сиракова бе избрана от 100 момичета за фотосесия от световно известния фотограф Пицио, който бе за кратко време в морската столица на Испания - Барселона.
Обратно в новинатаКоментари - Дъщерята на Наско Сираков Славея става модел в чужбина | Лайф.dir.bg
Коментари
не мисля че става за модел.Що се отнася до известни и богати родители , искам и аз на мене да ми е толкова трудно.............. - тати носи мама меси да живей живей труда
Кадърните са на монитора,а глупаците -некадърници пред монитора,това е истината....за съжаление
Потресаващо грозна. Никакво излъчване, по-хубава е единствено от сестра си, която обаче е Наско Сираков с дълга коса.
Браво на момичето! Желая и много успехи! И, дир-а, Морската Столица на Испания не е Барселона, спрете да се излагате вече!
грозотата идва от непълното й физическо развито тяло, тя не е въпитана на минимален физически труд , камо ли да има нещо общо със спорта. мамино детенце , задоволено с всичко , скоро мерака за фото-модел ще й мине , даже забрави , ще й се прииска нещо друго - мама и тати са насреща да й угодят . това е простата истина , момичето просто няма стимул да се захване с нещо полезно .
Кроко-кроко-крокодил от реката Нил... Имаше една такава песничка навремето, навярно случайно се сетих за нея, гледайки неподправената красота на модела.......
Shto,,ma Supir girl-4eee....?! AS ,s tvoitu puzvulenie sHI rika 4i si e SEXY Slavei4itooouu...Ubo sa ,mola ta ,zashto NI ga haresvash....Shi 4akam....
Aide bez prikazki ot roda na zlobari!!! Momi4eto e ujasno za tam ,kadeto se buta i tova e fact!!!
Същия крокодил като последната мис България. На баща си се е метнала с огромна глава, мислят че като имат пари трябва и да са хубави но уви!
Защо показвате, а после скривате коментарите за това добиче?!!?!?!? Какво е това толериране!!!!!!!!!!
Ужас, ебати изродааааа!!!! Тия са луди на запад. Тая и за рекламно лице на конски муцуни не става!!!
При баща грозник и майка грозна какво да се роди ве... тая за сфирка не става. Пак парите са играли и това е след операция. Не искам да си я предсатавям преди какъв урод е била.
поредната шаврантия made in BG.Една от тези пикли не може да направи нещо самостоятелно без парите на мама,тати или богат чичи.
Кой е тоя КРОКОДИЛ, бе?!!?!?!? Да не го снимат за Нешънъл джиографик?!?!?! Баси отврата!!!
na tasi snimka e mnogo grosna no savisi sa kakva ja vsimat gola li sche se snima moje bi gola stava kakto i maika i stava a i sa daschni jeni njama loscho nasko se pak oredi