Йоана Буковска стана булка
В нова роля – този път на булка, влезе актрисата Йоана Буковска. На този етап това превъплъщение не се случва в личния живот на актрисата, а във фотосесия за сп. Булка.
Обратно в новинатаКоментари - Йоана Буковска стана булка | Лайф.dir.bg
Коментари
Йоана първо се показа гола на цяла България,сега пък като булка.Не може да изненада никого.
Mnogo krasiwa jena, mnogo krasiwa bulchenska kolekzij, nie bulgarkite sme mazki, tova si e:))))
Това се казва новина! Сега очаквам следващата новина, когато булката си смени долните гащи....
Kogato u edin maz se poyaviyat pari se poyaviyava i zena. Kogato se poyavi zenata, parite ischezvat. Koghato ischeznat parite, ischezva i zenata. Kogato ischezne zenata, parite se poyaviyavat otnovo. Kogato parite se poyaviyat otynovo u maza se poyaviyava otnovo i zenata. Tova e vechnia liuboven cikal, na zenata kam parite na maza.
много стил много красота - харесват ми всички рокли и йоанна е хубава има излъчване ,нали е актриса .... много добре
Kakvo im e na roklite??? S izkljucenie na predposlednata - vsicki sa prekrasni! Kakva da badat - s ogromni krinolini, s djuvki i pandelki li???
най-после се влюбила в експерт в европейските проекти в България, шеф на австрийска фирма в София. Най-после намерила некой с пари да и върже. Сега може да се похвали и да помечтае за сватба. Ех, мечтиии.иии.ии. Да, ама не.
До: kadeto e parata tam e i zenata (24.11.2009 г. 14:56ч.) Това са го казали и написали доста умни и мъдри хора. И със сигурност са били българи....ха, ха!
страхотна фотосесия, ама на последната снимка разваля впечатлението парното-губи се илюзията...
Ооо, из българските форуми се шири само злоба - вече се убедих, че това са българите! Не харесвам много Йоана Буковска, но тук я препсуваха незаслужено сто пъти.
Йоана,прекрасно момиче си !Ти си като картина.Дано оценяваш хубостта си, дано имаш късмет !От цялата си душа ти желая да бъдеш дълго време с този австриец, на пук на българските злобари.Моят зет е австриец - много са готини !Моля те ,душицо, всичко друго, само
Не можеше ли Буковска да ни представлява на Мис Свят, защото е красива, интелигентна, изтинчена и естествена,а трябва пак да ни пада самочувствието с онова нещо Антония!
Неможе да сипредставите какъв боклук е милата. Некадърна. Гледахнегърчетата- беше най-зле. И ова не е злоба-просто гледайте!
Манекенките свършиха ли? Тази ненормалница като актриса не успя, та сега във фотосесии се пробва.... Най-вероятно пак ще се съблече, иначе гладна ще умре... А да ... може пък да се влюби в някой ... с пари естествено...
след драматичната връзка с Чочо Попйорданов, най-после се влюбила в експерт в европейските проекти в България. И защо се разделиха, нали много се обичаха. За Йоанчето - тя кариера на всяка цена трябваше да направи, но този Чочо, ако го е натирила си го заслужава, за унижението и мъките, които трябваше да преживее Хилда Казасян. Много нечистоплътна история.
Ioana e mnogo krasiva i izjashtno nejna jena. Pojelavam i budeshti uspehi i mnogo kusmet napuk na zlobarite. Mnogo goljama rjadkost e v edna jena da ima na edno i sushto mjasto intelekt i krasota. Tja gi pritejava. Jeni kato neja trjabva da predstavljavat Bulgaria na miss svjat.
Прекрасна е. И защо да не се влюбват в такива? Да не искаш да се влюбват в местния бай Ганьо, който вони на пот, чесън и ракия и не може да върже две думи на кръст, нито може да издържа семейство? ХА! Жените искат да се влюбят в качествени мъже. Сами си правете изводите от това, че ги търсят извън Чалгаристан. Станете качествени и във вас ще се влюбят. Иначе сте като лисицата, дето казва, че гроздето е кисело.
Много красива жена !! Дано има щастието да облече, една от тези красиви рокли и като истинска булка..Късмет красиво създание и много хубави мигове в живота ти !!!
Не ми харесват роклите, но това е въпрос на вкус. Затова има различни модели - за всеки по нещо. Но декора на фотосесията е наистина ужасен. Не разбирам каква е идеята с тези пердета, шапки и парно?! А и фонът е много светъл - Йоана и роклите много трудно се забелязват т. е. сливат се някакси.
Многе е нежна Йоана и роклите красиви, но кой избра тия светли декори? Направо да беше избрал бял фон умника! Хептен щеше да се слее всичко...
Изключително красива и интелигентна жена! И аз питам, защо Йоана Буковска не ни прдстави на конкурса мис Свят !!!
Браво на Йона! За всичко. А всички вие злобари-българи пишете гадните неща по фолк форумите, а не тук. Ето и днес има статия за Андрея ...питете там.
Вчера се разминах с Йоана Буковска по ул. Аксаков. Извинявам се, но на живо тя е доста безлична. Явно е много фотогенична, но това не е достатъчно. И меко казано не лъха интелект от нея. Така че ви препоръчвам да не се превъзнасяте, тя просто е поредната актриса...