Иван и Андрей напускат ”Сблъсък”, ще водят ново шоу
“С Андрей ще оставим “Станция Нова” на други водещи, няма да сме лица и на “Сблъсък”. Ще водим само ново късно шоу”, каза Иван Христов.
Обратно в новинатаКоментари - Иван и Андрей напускат ”Сблъсък”, ще водят ново шоу | Лайф.dir.bg
Коментари
МНОГО СЕ РАДВАМ ,ЧЕ НАЙ ПОСЛЕ ТЕЗИ ЛИГАВИ СЪЗДАНИЯ СЕ МАХАТ .ЗАРАДИ ТЯХ НЕ СМЕЯ ДА СИ ПУСНА ТЕЛЕВИЗОРА В СЪБОТА НА НОВА.КАК МОЖАХА ДА ГИ ПУСНАТ ТАМ.АКО БЯХА ПРОДЪЛЖИЛИ-РЕЙТИНГА НА ТЕЛЕВИЗИЯТА щЕ ШЕ ДА Е НУЛА
Не ми е ясно,нямате си работа,че плюете цял ден по форумите ?!Не харесвали Слави или Иван и Андрей!Ами не ги гледайте бе!През почивните дни отидете на планина,за риба или просто на разходка с любимите си хора!Какво сте се цопнали пред телевизора и само дремете и псувате колко са отвратителни тези двамата!Шоуто на Слави е от 22.30 и мисля,че на никой не пречи!Тогава е време за сън , секс или гледайте Дискавъри!Аз също не ги харесвам тези,ама за какво да ги плюя,като въобще не ги гледам и не им се ядосвам!Аре със здраве и по малко телевизия ви пожелавам!!!
Е без балет на къде, не може ли да са балетисти само?,а онази превземка тъповато ,ъгловата Мичето ще разнася ли табелки с 00.С една дума вски предавания си приличат еднакво скучни с едни същи мурафети ,и отврат водещи
добрата новина си е добра новина! да слизат от екран и да не се появяват повече, че стига толкова простотии, да си се събират по приятелски, да се напиват по свински и да си ръсят простотиите в тесен кръг, дотам им се простира акълът, ама що трябва да е по телевизията???
Щото си спомням,че и Тодор Колев се заиграваше с един от музикантите - май пак Георги се казваше...нищо лошо - всеки да си прави квото може да прави добре
Иван и Андрей са едни лигльовци, които омръзнаха на зрителите с техните простотии, но на всичкото отгоре и съпругите им се появиха. Вихра е скромна жена, но тази Даниел е противна жена.
нека сега си пусне и детето на екрана, тоя смешник та да се окомплектова цялото им смешно-комично семейство.
ей, най-сетне ще се отървем от двамата лигльовци. как така разбраха, че са омръзнали на всички. с леене на простотии не може да се кара дълго. двете момченца вече добре се нагушкаха, нека малко да минат в шеста глуха. нека да имат повече време за отчаяните си съпруги. и по-далече от екрана! тъпи и бездарни лигльовци!
Момчетата сигурно не са тъпи, но се държат като абсолютни простаци, така, че не съм сигурна дали ще им стигне това в главата да направят нещо ново и качествено, защото човек трудно излиза от халтурата, в която му е лесно и доходно
От написаното до тук се вижда, че тези двамата са противни на доста хора. Защо ли и аз не ги харесвам?
Браво на момчетата, започнаха от нищо и сега имат страхотен екип. Радма им се много, защото са много естествени и си личи наистина, че са приятели, което в днешно време е много рядко - съвместяването на приятелството и сиренето :D! Uspehhhh
Тези две момчета постигнаха много и аз ги харесвам. Във всяка страна успешните шоумени са богати, уважавани, въпреки чисто човешките им слабости. Но на нашата географска ширина това не важи. Аз стократно ги предпочитам пред Слави, развеселяват ме и са готини!
А вие,които пишете само гнусни злобарски неща за Иван и Андрей ,що не си гледате Славиту и Перла и не си замълчите..... Добр ,че ги има тези момчета да разведряват екрана,че все за сериозни неща и за кризата се говори!!!
Браво - нека да водят предаването в най-гледаното време 02 часа през наща.Тогава и опосумите спят.
Браво - нека да водят предаването в най-гледаното време 02 часа през наща.Тогава и опосумите спят.
Браво - нека да водят предаването в най-гледаното време 02 часа през наща.Тогава и опосумите спят.
Всички телевизионери мечтаят да останат водещи цял живот.Вижте ги-Слави,Иван, Андрей,Милен,Мария Игнатова,Димитър Рачков,Лора Крумова и т.н.В това няма нищо лошо,ако се стараеха да научат нещо ново или поне да доловят нещо актуално. А то все стари мутри-Годжи и Ку-Ку бенд,съпругите им,Луда Кулезич,Мон Дьо,проф.Вучков-от националния балет/?/ и останалото многобройно и постоянно присъствие.Всички се излагат-както Милен Цветков в Стани богат,където ни доказа публично,че приказва много,но не мисли логично.Пък и за какво му е да мисли?!Нали му стига,че гледаме рекламата...
prav si ''ostavete ni vazduha'' ot 17;06 no pak imame izbor teq piqnici ne gi gledam,btv kogato e slavi DPS liza4a ne go gledam,SKAT ot kakto izgoniha IFANDIEV ne go gledam amilen nqma i 1/4 ot akala na Koritarov/kogoto ne za6titavam moje naistina dae iskal da brakne v kacata s meda/ :)
много важно . какво от това ? да се разплачем ли сега? по добре хич да не ги дават никаде по телевизията!
Лошо вече ме е страх да отворя хладилника ,че може и от там да излязат.Май идват в повече на хората...
Токшоу с Иван и Андрей? Айде няма нужда да ни се натрапва до безкрай нахалната им простотия. Кой ги лансира непрекъснато тези бездарни лигльовци? На всичко отгоре и жените си пробутаха. Ей, аман от връзкари!
pisna mi i ot tiah ,i ot Slavi , i ot gospodarite na efira. aman ot tazi durjava vuobshte. tova e stranata na absurda. jalko , no fakt
Вечерно шоу гледам всяка вечер пред кварталната кръчма. Още чифт пияни и заляни глупаци не са ни нужни. Нямат хубави тела, иначе можеха поне да се фръцат голички, та човек да ги гледа като не може да ги понася как говорят тъпизми.
Защо не си вземат дълга отпуска та и ние малко да си починем от тях. И с това ново предаване - цял ден гледа ли се тая тъпотия. Имам чувството, че се конкурират с Д.Цонев, а и той е един пъпеш - Трябват нови лица и стига с тези олигофрени.
IVAN I ANDREI MNOGO OMRAZNAHA. I TE I JENITE IM SA DOSTA ELEMENTARNI. BE6E IM VREME DA NAPUSNAT SCENATA....
IVAN I ANDREI MNOGO OMRAZNAHA. I TE I JENITE IM SA DOSTA ELEMENTARNI. BE6E IM VREME DA NAPUSNAT SCENATA....
IVAN I ANDREI MNOGO OMRAZNAHA. I TE I JENITE IM SA DOSTA ELEMENTARNI. BE6E IM VREME DA NAPUSNAT SCENATA....
bravo mom4eta koito raboti postiga,neka marzelivite da vi plioat tuka,bravo samo napred uspeh vi jelaia,a na zlobarite duhaite supata
Предаването на Иван и Андрей Сблъсък, което се излъчваше в неделя сутрин го гледах винаги. Така ставах по-рано, свършвах някоя работа, правех закуска, после с чаша кафе сядах пред телевизора не само аз , но и съпруга ми и следяхме с интерес споровете на гостите. По някога имахме различни мнения и продължавахме спора след предаването. Сега това ми липсва и все още не мога да си намеря предаване, което да ме зарежда с положителна емоция в неделя сутрин.Станция Нова не я гледам прекалено е дълго предаването и мисля, че много малко зрители ще се задържат пред екрана толкова дълго време.
Те където се появят и телевизията тръгва назад, така че е крайно време изобщо да ги забранят тези двамата. Малко тъпо и постно ми се струва тая Станция Нова, всеки път едни и същи глупости.
Харесвах предаването на Иван и Андрей Сблъсък, което се излъчваше по BTV. Така се зареждах с положителна емоция в неделя сутрин и се чуствах добре през целия ден. Радвам се че са замислили ново предаване , но нека бъде различно от тези , които се излъчват сега и доста по-кратко от Станция Нова. За да спечелят интереса на зрителите трябва според мен да канят гости в сферата на политиката, от народа-работници, земеделци дори и ученици, да се разискват всякакви теми вълнуващи обикновените хора, не ВИП ПЕРСОНИ , които сме свикнали да гледаме на екрана.
Изказах се прибързано, тия двамата още ще ни тормозят с присъствието си. О, ужасът е абсолютен.
I na Ivan , i na Andrei 6te im kaja, molq iz4eznete zavinagi ot televiziite i nikoga pove4e ne se poqvqvaite, ligliovci 6ibani!