Коментари - Кристина Милева, Никол и Луиза позираха за секси фотосесия | life.dir.bg
назад

Кристина Милева, Никол и Луиза позираха за секси фотосесия

Най-търсените топ модели на Ивет фешън застанаха пред обектива на Васил Германов в предизвикателни кожени облекла и ултра секси пози във фотосесия за новия луксозен календар на моднате агенция.

Обратно в новината

Коментари - Кристина Милева, Никол и Луиза позираха за секси фотосесия | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Никол е най-красива! Другите момичета също са много хубави. Изобщо цялата фотосесия е направена с вкус и стил! Браво )

А тая, последната, е много зле, плоска кат'дъска.Скумрия!!

Най-търсените модели на Ивет фешън - какво, най-хубави свирки правят или какво?...Хахаха

УЖААААААААААААААСССС са ужасно противни. Това ако са най-добрите манекенки прадставям си кои са най-лошите. А за фотографа - най-добре да се преквалифицира. Ужасни пози, ужасни физиономии, ужасни тела- безформени, тъмни, намусени, ужас.

Az poznavam Nikol i e super kuha leika.

я тва мом4енца ли са? имат някакви отоци на гръдния кощ. боже тва жени ли са? батерии 4.5 V....УЖАСТ!

Ама наистина в България човешката злоба край няма. Познавам лично майката на едно от момичетата, както и самото момиче. Знам, че са много свестни хора и ако прочетат написаните тук глупости, едва ли ще им стане приятно. Не може всички да бъдат слагани под общ знаменател, само защото са манекенки.

Този календар може да се използва като агитационен материал в борба с анорексията.

tova na snimkata ne e Nikol Stankulova :)

Това Никол Станкулова, която води разни игри по Нова Телевизия ли е? Че тя няма нищо общо с действителността на тази снимка.

Освен че са кльощави, последната е плоска'като дъска'.Ужас, това ако е някаква естетика-скумрии...

Освен че са кльощави, последната е плоска'като дъска'.Ужас, това ако е някаква естетика-скумрии...

Освен че са кльощави, последната е плоска'като дъска'.Ужас, това ако е някаква естетика-скумрии...

Освен че са кльощави, последната е плоска'като дъска'.Ужас, това ако е някаква естетика-скумрии...

ДА ДЕ, А ПОСЛЕДНАТА Е ХЕПТЕН ПЛОСКА, КАТО ДЪСКА.уЖАС!

ДА ДЕ, А ПОСЛЕДНАТА Е ХЕПТЕН ПЛОСКА, КАТО ДЪСКА.уЖАС!