Обсипаха Лиляна от Биг Брадър 3 с бляскави диаманти
Еротичната звезда на „Playboy“ Лили бе обсипана със злато и диаманти.
Обратно в новинатаКоментари - Обсипаха Лиляна от Биг Брадър 3 с бляскави диаманти | Лайф.dir.bg
Коментари
Интересно ми е, защо всяка незнайно с какво известна персона, иска да става актриса или актьор. В Холивуд ли очакват да пробият, защото не вярвам на някой да му се играе в Бг, например?! Ако е така- слезте на земята, че ставате смешни, не че сега не сте.
до тая селска мома ли опря тая диамантета къща да и рекламира продукцията. Голямо падение
Тази е една от възможно най-кухите, лигави и бездарни същества, с каквото и да я обсипят си е все същата грозница. Добре,че някой и плати да си сложи цици и сега да може да си ги развява и тя в медийното пространство.
Продухаха ми ушите с това, че искала да стане актриса... Малеййй... кой ли театър се е претъпкал с посетители, че иска да ги разгони... Да си снима силикона там и... да не си отваря устата, че само ...кънти от простота...
то днес е важно да можеш да стоиш на колене и да познайваш малко френски ... другото никой не го гледа
Това момиче, което не знае каква специалност е завършила е наистина една куха лейка. Незнам защо толкова и се прекланят, има много по красиви от нея.
изобщо някой ще избере ли нормална жена за реклама .толкова красиви и естествени жени има .все на такива муцуни се спирате. на всичкото отгоре има и злобна физиономия
ПОЖЕЛАВАМ И СЛАВАТА НА НЕЗАБРАВИМАТА НЕВЕНА КОКАНОВА, ИМА ПРИЛИКА С НЕЯ , НО ЗАСЕГА САМО ТОВА
Простичка и не до там хубава, с няколко корекции са я направили особено като е гола.Добре,че не се налага да я слушат и като говори, че е с много беден речник
Простичка и не до там хубава, с няколко корекции са я направили особено като е гола.Добре,че не се налага да я слушат и като говори, че е с много беден речник
ох толкова е проста милата а за това че не е никак секси личи и на снимките,прилича ми по скоро на някоя фригидна лелка.
Трета подобна статия. Нека всички да обявим протест срещу подобни статии, за да могат медиите някой ден да разберат, че пишат пълни глупости. Подобни статии са помия! Стига натрапвахте хора, които с нищо не са допринесли за нещо стойностно. Стига!!! Не заливайте с помия! Бълвате да се почита уродливото вътрешно нищо, а истински хубавото отива незнайно къде. Пълните страниците си с тъпанари, които се интересуват от силикон и операции. Престанете да бълвате помия като тази! Пишете за хора, които наистина правят нещо от значение за други хора!!! Вече почти няма свестни места, на които да прочетеш нещо значимо. Моля всички, които са съгласни с мен, да се обединим заедно: СТИГА НИ ЗАЛИВАХТЕ С ПОМИЯ!!! ИСКАМЕ ДА ПИШЕТЕ ЗА СТОЙНОСТНИ ХОРА. ТАКИВА, КОИТО СА НАПРАВИЛИ НЕЩО ЗА ДРУГИТЕ!!! НЕКА ПРОСТОТИЯТА ДА БЪДЕ ИЗХВЪРЛЕНА В КОФАТА ЗА БОКЛУК!!!
е това се вика истинска грозотия! чудя се след голите и снимки кака поглежда баща си, имам дъщеря ако направи такива снимки сигурно ще си изплюя червата
Даааааааа - добре е играл Photoshop-а! Иначе тази си е направо противозачатъчна страстоубийка!
Хубава ли??? С това огромно лице??? Я пак да си помисля... А и така явно поставения силикон - не се котира в Холивуд... За някоя сапунка може и да стане...
Може да е куха лейка, аморална и т.н., но .... да бъдем обективни - красива е, има естествен чар и силно еротично излъчване.
lili, kak si se nahranila dushko, ne e istina.... ako imashe i mynichko akyl - shteshe da si ok :)
много злобари се събрали на едно място -типична българска черта -познавам Лили много приятно момиче е