Избраха най-елегантните българи
Цветелина Бориславова, Диана Любенова, Юлияна Дончева, Димитър Бербатов и Миро са българските модни икони за тази година.
Обратно в новинатаКоментари - Избраха най-елегантните българи | Лайф.dir.bg
Коментари
Най добре беше,да определят Бойко Борисов за най елегантния мъж на годината и Цветелина Бориславова най елегантната жена на планетата и всичко си идва на място,и няма нужда проф.Л.Стойков да ми ги разправя такива измишльотени,да иде да ги разправя на баба ми която е на 80 год . тя ще му повярва.Много слагачи станаха в тази държава, но нищо има още места в цирка програмата след време ще стане пълна .Да Ви са честити призьорите,Радвайте се хора ,важното е хляб да има ,за едни бал , за други черен ,но поне радост и смях има.
Дали няма да ни наложат като модна икона и идеал за красота Цветелина Бориславова сега?! Току виж Бойко издал декрет за това! Пфу!!!
ot vsi4ki gorepokazani, samo Berbo i Juliana sa oble4eni stilno. Vsi4ki ostanali silno kreshtiat IZTO4NA EVROPAAAAAAA. Berbo ti si no.1
Проф. Стойков да си яде ушите! Кога наши известни личности почнат да се обличат с български дрехи произведени от наши платове, обути и парфюмирани с тукашна стока, тогава да приветства елегантността.
и що да са най елитните, ние останалите няколко милиона да не сме боклуци. нещастници измислени такива...
Тоя кич Диана Любенова е такова модно недоразумение,че просто се чудя откъде решиха да я сложат в подобна класация?!
ли се обличат? То да си модер, трябват и парици. И кво работят тези? За Бербатов знаем всички, че рита топка. Но другите кои са?
Боже,това ли е стил-особено тази Дияна Любенова- името и ми е съвършенно непознато. Като и видиш черната рокля, жълтото коланче и лилавите къси чорапки тип шосетки. Аз много не разбирам, но ако това е вкус...Е, Юлияна е друго нещо,наистина има стил жената.
Нали тази Цветелина е изгората на премиера. Сега разбирам защо Румяна Желева му е пръв министър и кандидат за еврокомисар. Има определен вкус за жените,човека
харесват ми личностите, които са избрали, особено Диана Любенова, тя много ми допада като стил и жена
На повечето снимки умрях от смях , а най-много се смях на снимката на Юлиана Дончева и съпругът и нерез Горан . Смешковци уж модни икони , добре че не разбирам от мода .
Миро цяло лято прави концерти с един бял сатенен анцунг.....ако това е подходящо за модна икона...А колкото до журито-аман от натегачи при всяка власт!
Цветелина Бориславова била изключително невзрачна, да не кажа с доста отблъскваща външност жена, ако не беше свързана с ББ, никой не би я забелязал дори. Освен че е много слаба, не виждам какво й е най-елегантното!
И ако тези циркаджийски дрехи са нещо елегантно?И какво ли разбират изброените личности от естетика и елегантност?
Жените може да са модерни, но всичките до една са аморални - разведени, изневери, лигли, вижте им житието.За разлика от тях, мъжете са по-стойностни модерни хора.
Първо трябва личността ти да има някакво покритие, да си постигнал нещо в живота, защото всеки 20 годишен хлапак може да се облече стилно и да изглежда по добре от 50 годишен успял мъж! Сега Бербатов не може да се сравнява с тези на снимките
Diana e nomer 1 !!! Ima super eklekti4en stil ... pravi interesni cvetovi kombinacii , a aksesoarite i sa prekrasen zavur6ek na vseki toalet !! Malko hora v Bulgaria imat tova umenie !!! Nai-lesno e da vleze6 v skup butik i da si zakupi6 gotovi kombinacii .. togava za kakuv stil govorim ? Diana e istinska Modna Ikona !!!
а цветелине бориславова е страшна елегантна, просто....думи нямам. единствено Бербатов става за тази класация
Миро? Не ставайте смешни това е най-зле облеченият човек. Само Бербатов заслужава мястото си в класацията, останалите са чисто и прости кич.
Ще умра от смях!!! Елегантност ли наричате- Миро със сребърното впито екипче и каубойските ботушки???? Тоя го гледам от 2 години как ги редува две сака и една тениска.... СМЯХ!!! егати випа
Ееее, не спряхте да злобеете! Много са си готини избраните и Диана се облича много яко!!!!! Това, че вие харесвате консервативното облекло и поведение, не значи, че хората са облечени лошо!!!!
Диана е номер 1 !!! Има супер еклектичен стил .. прави интересни комбинации , а аксесоарите са перфектен завършек на всеки неин тоалет !!! Много артистична личност !!! Много е лесно да влезеш в скъп бутик и да си купиш добре подбрани комбинации от стилист или пък да наемеш някой да се грижи за имиджа ти !!! Съвсем друго нещо е да имаш усещане за красота и естетика !!! Затова Диана е МОДНА ИКОНА !!!
Prestanete da se podigravate s horata! Vsi4ki sa simpati4ni i dobre oble4eni. Stiga ve4e zloba!
Този проф.,неосъзнат гей,кво се прави на мод спец??Любенова и мода?това ,че има гадже лес/на руски гора/,не я прави диктаторка на модата по скоро шантаво недоразумение.Бербо и Миро ква марка бельо носят ,освен че имат дрехи по тях ,друго какво??
Приличат на докопали се по бедност до разпродажба на гардероба на някоя оперетна трупа.
Най-елегантният българин за всички времена е поетът и учителят Йосиф Петров /лека му пръст/! Най-елегантната българка понастоящем е Мира Добрева с подгласнички Радина Червенова и Вили Войкова! Другото е несъществена стъкмистика и завист......
Най-елегантният българин за всички времена е поетът и учителят Йосиф Петров /лека му пръст/! Най-елегантната българка понастоящем е Мира Добрева с подгласнички Радина Червенова и Вили Войкова! Другото е несъществена стъкмистика и завист......
ELEGANTEN E LEKIAT I NENATRAP4IV STIL NA CHANEL, HERMES I CARTIE...ELEGANTNOTO NE BIE NA O4I I NE NOSI VIOLETOVI 4ORAPI. NI6TO PROTIV IZBROENITE, NO NIAKOI OT TIAH IZGLEJDAT SIAKA6 BUTIK E POVARNAL VARHU TIAH...
Щом Бербатов и Цветелина са икони в българската мода,то циганите трябва да са световни икони!!!Боже,пази българите от този кич!!!