Коментари - Избраха най-елегантните българи | life.dir.bg
назад

Избраха най-елегантните българи

Цветелина Бориславова, Диана Любенова, Юлияна Дончева, Димитър Бербатов и Миро са българските модни икони за тази година.

Обратно в новината

Коментари - Избраха най-елегантните българи | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дънки Енерджи, боксьорски обувки и цайси с джанти 15-ски. А, и бялото късо якенце.

Най добре беше,да определят Бойко Борисов за най елегантния мъж на годината и Цветелина Бориславова най елегантната жена на планетата и всичко си идва на място,и няма нужда проф.Л.Стойков да ми ги разправя такива измишльотени,да иде да ги разправя на баба ми която е на 80 год . тя ще му повярва.Много слагачи станаха в тази държава, но нищо има още места в цирка програмата след време ще стане пълна .Да Ви са честити призьорите,Радвайте се хора ,важното е хляб да има ,за едни бал , за други черен ,но поне радост и смях има.

за Миро - може би нямат предвид онези латексови одежди от последния му клип, нали?!?!

Дали няма да ни наложат като модна икона и идеал за красота Цветелина Бориславова сега?! Току виж Бойко издал декрет за това! Пфу!!!

Малиии, ех, да и имах чорапките на Дианчето!

ot vsi4ki gorepokazani, samo Berbo i Juliana sa oble4eni stilno. Vsi4ki ostanali silno kreshtiat IZTO4NA EVROPAAAAAAA. Berbo ti si no.1

не са лоши избраните личности

Проф. Стойков да си яде ушите! Кога наши известни личности почнат да се обличат с български дрехи произведени от наши платове, обути и парфюмирани с тукашна стока, тогава да приветства елегантността.

и що да са най елитните, ние останалите няколко милиона да не сме боклуци. нещастници измислени такива...

Тоя кич Диана Любенова е такова модно недоразумение,че просто се чудя откъде решиха да я сложат в подобна класация?!

ли се обличат? То да си модер, трябват и парици. И кво работят тези? За Бербатов знаем всички, че рита топка. Но другите кои са?

Боже,това ли е стил-особено тази Дияна Любенова- името и ми е съвършенно непознато. Като и видиш черната рокля, жълтото коланче и лилавите къси чорапки тип шосетки. Аз много не разбирам, но ако това е вкус...Е, Юлияна е друго нещо,наистина има стил жената.

Нали тази Цветелина е изгората на премиера. Сега разбирам защо Румяна Желева му е пръв министър и кандидат за еврокомисар. Има определен вкус за жените,човека

харесват ми личностите, които са избрали, особено Диана Любенова, тя много ми допада като стил и жена

На повечето снимки умрях от смях , а най-много се смях на снимката на Юлиана Дончева и съпругът и нерез Горан . Смешковци уж модни икони , добре че не разбирам от мода .

i ia da lapam 150000 pounds na sedmiza sha se navletcha s vsiakakvi purzali d)

Миро цяло лято прави концерти с един бял сатенен анцунг.....ако това е подходящо за модна икона...А колкото до журито-аман от натегачи при всяка власт!

отдавна не са заедно глупаци. Петя Славова само защо я няма в класацията?

Цветелина Бориславова била изключително невзрачна, да не кажа с доста отблъскваща външност жена, ако не беше свързана с ББ, никой не би я забелязал дори. Освен че е много слаба, не виждам какво й е най-елегантното!

И ако тези циркаджийски дрехи са нещо елегантно?И какво ли разбират изброените личности от естетика и елегантност?

Жените може да са модерни, но всичките до една са аморални - разведени, изневери, лигли, вижте им житието.За разлика от тях, мъжете са по-стойностни модерни хора.

Totalna orientalshtina

Първо трябва личността ти да има някакво покритие, да си постигнал нещо в живота, защото всеки 20 годишен хлапак може да се облече стилно и да изглежда по добре от 50 годишен успял мъж! Сега Бербатов не може да се сравнява с тези на снимките

Diana e nomer 1 !!! Ima super eklekti4en stil ... pravi interesni cvetovi kombinacii , a aksesoarite i sa prekrasen zavur6ek na vseki toalet !! Malko hora v Bulgaria imat tova umenie !!! Nai-lesno e da vleze6 v skup butik i da si zakupi6 gotovi kombinacii .. togava za kakuv stil govorim ? Diana e istinska Modna Ikona !!!

а цветелине бориславова е страшна елегантна, просто....думи нямам. единствено Бербатов става за тази класация

Миро? Не ставайте смешни това е най-зле облеченият човек. Само Бербатов заслужава мястото си в класацията, останалите са чисто и прости кич.

Ще умра от смях!!! Елегантност ли наричате- Миро със сребърното впито екипче и каубойските ботушки???? Тоя го гледам от 2 години как ги редува две сака и една тениска.... СМЯХ!!! егати випа

..

Ееее, не спряхте да злобеете! Много са си готини избраните и Диана се облича много яко!!!!! Това, че вие харесвате консервативното облекло и поведение, не значи, че хората са облечени лошо!!!!

Диана е номер 1 !!! Има супер еклектичен стил .. прави интересни комбинации , а аксесоарите са перфектен завършек на всеки неин тоалет !!! Много артистична личност !!! Много е лесно да влезеш в скъп бутик и да си купиш добре подбрани комбинации от стилист или пък да наемеш някой да се грижи за имиджа ти !!! Съвсем друго нещо е да имаш усещане за красота и естетика !!! Затова Диана е МОДНА ИКОНА !!!

Prestanete da se podigravate s horata! Vsi4ki sa simpati4ni i dobre oble4eni. Stiga ve4e zloba!

Този проф.,неосъзнат гей,кво се прави на мод спец??Любенова и мода?това ,че има гадже лес/на руски гора/,не я прави диктаторка на модата по скоро шантаво недоразумение.Бербо и Миро ква марка бельо носят ,освен че имат дрехи по тях ,друго какво??

Prostete neosvedomenostta mi,no koia e Diana Liubenova??

Ако Миро е елегантен, аз съм трамвай...

Бате Гойко ако не е номиниран значи ще е честно

Миро ще е щото малко ще ни измие срама по света

Приличат на докопали се по бедност до разпродажба на гардероба на някоя оперетна трупа.

Da se smeesh li, ili da plachesh,promivane na mazacite za poreden pat!

Най-елегантният българин за всички времена е поетът и учителят Йосиф Петров /лека му пръст/! Най-елегантната българка понастоящем е Мира Добрева с подгласнички Радина Червенова и Вили Войкова! Другото е несъществена стъкмистика и завист......

Най-елегантният българин за всички времена е поетът и учителят Йосиф Петров /лека му пръст/! Най-елегантната българка понастоящем е Мира Добрева с подгласнички Радина Червенова и Вили Войкова! Другото е несъществена стъкмистика и завист......

Ако това са най- елегантните българи много жалко за професор Стайков.

ELEGANTEN E LEKIAT I NENATRAP4IV STIL NA CHANEL, HERMES I CARTIE...ELEGANTNOTO NE BIE NA O4I I NE NOSI VIOLETOVI 4ORAPI. NI6TO PROTIV IZBROENITE, NO NIAKOI OT TIAH IZGLEJDAT SIAKA6 BUTIK E POVARNAL VARHU TIAH...

osven juliana don4eva ostanalite prosto uzas

Любенова? Миро? Егати цирка!

Това дали са красиви самите хора няма значение! Предмет на статията е ОБЛЕКЛОТО им.

Щом Бербатов и Цветелина са икони в българската мода,то циганите трябва да са световни икони!!!Боже,пази българите от този кич!!!

a kakvo mu e elegantnoto na miro ili na evgeni minchev-- ok, nosqt drehi, koito struvat kolkoto apartamenta mi, no tova ne oznachava, che skusanite dunki sa elegantni!!