Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | life.dir.bg
назад

БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите

Светският елит се струпа в „Royal Ballroom” на хотел „Шератон” за традиционно организирания от Евгени Минчев Бал на Топ моделите.

Обратно в новината

Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

баси и елита нямам думи и Андрей ли е от елита вече? само музиканти и артисти ли са представителите на тоя елит, къде са бизнесмение, индустриалците, хората съзадаващи работни места?

е то пък един елит ле-ле -ееееееееееее

Страхотен елит! Циници! Барабар с педерунгела Евгени-ватмана. Ах, каква духовна нищета заля българия. Няма ли някой да изхвърли чалга демонстрациите в кофите за боклук? Иначе било криза... А тези утрепки се вихрят по купони и пият, но не като анонимни, а като утвърдени алкохолици. И Бългиря им се радва...

deba kat pocnete da spriagate nekwi plastmasowi kukli za top modeli nai mnogo se drazna

Елитът такъв , че да е лика прилика на грозна , мърлява и неуредена държава! А за Иван и Андрей - обидно ми е ако тези ги мислите за елит...Те са набутвачи - където може да се набутат , все нещо ще падне.Аман от парвенюта ....

Явно наистина не е лесно да си дипломат -- да се налага да се возиш в софийски трамвай (номер 3 май беше навремето), при това воден от невзел-изпита за правоуправление ватман . (...е, дано управата на Шератън да е успяла да осчетоводи барем нещо)

Shi omra od smiah....Vishti kakvi Nipothudiashti partcali si e turil IVAN---i tva vi e BALL.????!!!!!!!! Meni ,As na VIENSKIA BALL pris fivruari,koitu e faf Wiena Bala,sam tam ot 2002g. RIDOVNU....F moita VIP-loga mi sa vashishtavat FIDIL KASTRU,,Karl LAGIRFELTT,,,kralitc na DANIA ,,HULANDIA,,ANGLIA i FRANTCIA mi sidat DIVAN-4APRASS......T e idin Varhovnu -varhoven Iligantin i NOBBLE BALLL........Tuk tes 4argarski -pidiraski Baluve,ot Pidiras urganizirani,da putani 4uvek od SRAM,oliiiiiii

Каквато ни е държавата, такъв ни е и елитът!

ама ние и елит ли имаме ?! Тези дегенерати на обществото. Защо не се даде път в тази държава на някой свестен и кадърен човек

Евгени, ватмане, да беше събрал тези пари /за организация и тоалети/ и да ги дариш за покупката на мощни кувиози, за спасяването на недоносените бебета. Това по би ни зарадвало. А то на гол тумбак-чифте рокли и псевдо елит!

Кой елит, не разбрах? мъка, мъка......

Tova li e BG elita?

Това с мозъчния фалит много ми хареса.

Смешници!

Ебати елита....

Педалите изпълзяват заедно с опосумите.

ладуранката с Евгени еле има сестра близначка /свимката на модела с бялата рокля/ или се преоблича много бързо. Роси е най-на място.

Пир по време на чума!!! Какъв елит , за мен простосмъртния тия са световно неизвестни, повечетоимена не ми говорят нищо?! А що се отнася до бала, хората преди мен са прави, да бяха дарили тези пари на някого, който да стоплят за Коледа!!!

МЕНЕ ТЕЗИ РАБОТИ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ! СТОЯ СИ ДО ПЕЧКАТА, ПИЯ СИ ВИНОТО, ХАПВАМ СИ МЕСЦЕТО И НИЩО И НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ СЪБОРИ !

Що не го проверите тоя велик организатор на елитни БГ прояви?!

АЛИСИЯ Е СТРАХОТНА, СУПЕР СТИЛНА, НЯМА ВРЪЗКА С ДРУГИТЕ СМЕШНИ И НАКИЧЕНИ ФОЛК ПЕВИЦИ. ЗАСЛУЖИ СИ ТИТЛАТА НА НАЙ-СТИЛНА ЖЕНА.

Страхотно е нали!

Да , и на мен мозъчния фалит на мен ми хареса също. Много точно казано.

Синята рокличка на дамата на Е.М. струва 80 лева на Илианци. Има ги в най-различни цветове. Ега ти евтинкия елит с големи претенции да се продаде скъпо.

Taia Daniela na Andrei e ADSKI GROZNA. SPRETE IA OT EFIRA,MOLIA>>>>

Този панаир на суетата е трябвало да не се провежда,защото средствата,които са пръснати за такива мероприятия биха могли да нахранят хиляди бедни хора или да помогнат на някое болно дете. Само,че суетата на новобогаташите,манек ,чалга певиците и бившите ватмани е особено голяма ,и те търсят непрекъснато показност въпреки кризата.Омръзна ми да се хвалят с обувките си от хиляди евро,с часовниците си за десетки хиляди и с марковите си тоалети.Човек трябва да умее да не се натрапва и самоизтъква,а като добър християнин,както твърдят всички публични личности че са,да помислят какво да направят за да нахранят поне няколко гладни деца...

Лелеее,таза г-ца Велкова с татко си ли е дошла : ))

Харесаха ми роклите на моделките, не самите моделки. Поне те са стилни. А за Иван и Андрей, каквото и да кажа, няма да е по-различно.