Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | life.dir.bg
назад

БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите

Светският елит се струпа в „Royal Ballroom” на хотел „Шератон” за традиционно организирания от Евгени Минчев Бал на Топ моделите.

Обратно в новината

Коментари - БГ елитът заблестя в супер тоалети на Бала на Топ моделите | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На фона на положението, в което се намира Бг в момента, а и по принцип, подобни прояви не са много мястото си, но не може да се отрече, че този път участниците са избрали наистина елегантни и семпли тоалети.

ако андрей и неговата са елита на държавата-ега ти държавата.

У нас светският елит с конци за кукли е съшит.

Юлия е много красива

Елитът? Освен посланникът за друг незнам. А пък таня Боева как простеее с тоалетчето на фона на този блясък.......

Всичко е суета на суетите и няма нищо ново под слънцето

HAHA, tezi parodii li sa elita??? S obuvki za 1800lv i vatmanska zaplata??? Vijdame i niakolko grozni razporetini.

Е писна ми да гледам мутрата на Иванчо,Андрейчо и екзалтираните йм съпруги-аман!

Докога ще занимавате бълг.народ с разни празноглавци и проститутки?

Бг-Елитът....Боже, колко мъка има по този свят!

Даниела е жестоко красива. Не знам дали кантонерския мъник я заслужава? Защо българките излъчват толкова тъпота, простотия, чалга и нечистоплътност?

То на снимките като гледам елит до елита...

Елит, който се струпва - отпиши го.

Ама тия двамката - Иван и Андрей, май са си истински мъжаги: мислят, говорят, могат, пък и налитат на жени и алкохол. Май след години на медийно блудство - стават за нещо голямо...

ега ти елита ега ти моделите.....такова ще ни е и бъдещето.....

Люпилнята на елита

палячовци и циркаджии, това ли е елита на България.

Педерас и мутреси

ДАНИЕЛА И АНДРЕЙ НЕ СА ХУБАВА ДВОЙКА. А АЛИСИЯ Е ГРОЗНИЧКА МИЛАТА НО ТЯ СЕ МИСЛИ НА ХУБАВА. ТАОЛЕТИТЕ НЕ СА СУПЕР ДРУГА ГОДИНА СА ПОКАЗВАЛИ ПО КРАСИВИ ТАОЛЕТИ.

идиоти.

Абе тая чалгарка Таня Боева беше със същите дрипи преди някалко дни, на неква друга изява! Нема ли прочики, що ли?

Искате да кажете БГ псевдо елитът. Щото в момента в който престанат да ги показват по медиите ше ги забравят точно за 3 дни и нищо няма да остане след тях!

Кой определя т.н.елит?Евгений Минчев с партзанско име Посеркото?

Като изключим грешката Таня Боева и Алисия всички са много стилни...

пир по време на криза...демонстрации демонстрации, после -оле , що мепребиха, ограбиха....малко им е....

ако това е елита пази боже сляпо да прогледне.

Az tuk elit ne vidiah, osobeno pak da blesti s kakvoto i da bilo.

На кого е нужна тази показност-хора умират от глад и болести , сега и от студ през зимата .Би трябвало да се чувстват неловко с тези скъпи дрехи и излишно разточителство.!!!

Ако това е елитът български, то е.... ти държавата дето сме! Алисия, Таня Боева и пияниците Иван и Андрей - елит та чудо! Чалга, чалга, чалга! Боже, пази България!

dumata e edna: ujas!

Колко красота и лукс на едно място, и ...колко по едно левче за сираците и болните деца от Българската Коледа, но това си е БГ!

Пир по време на чума /криза/!

Българският елит е претърпял мозъчен фалит.

ейй кухи лейки - какво сте се разпищолили по време на тежка криза бе, няма ли кой да ви каже ,че това кооето правите меко казано не е подходящо и неприемливо - вижте какво правят хората от по-цивилизованите страни !

ейй кухи лейки - какво сте се разпищолили по време на тежка криза бе, няма ли кой да ви каже ,че това кооето правите меко казано не е подходящо и неприемливо - вижте какво правят хората от по-цивилизованите страни !

ТОВА СЕ КАЗВА С ЕДНА ДУМА Г.С.П ИЛИ (ГРУБА СЕЛСКА ПРОЯВА):))

Каквато ние държавата, такъв ние и елита... или обратното, а...?

Нищо блестящо няма! И ако това е елит!? Ако бяха събрали по 1лев за сираците, щеше да бъде по-добре! Колко е актуален Алеко днес...!

Saprygite na Ivan i Andreei sa xybavi jeni,no e sranota vodeshta kato Daniela da ne govori otlichen bg ezik.Vse pak tova e tel.i az kato zritel,ne sam dljana da gledam na ekran jena chiito ezik ne e na nivo.

vse sam 4uval za demagogiq ,no me razbihte: 1.ne e BG-ima srabkinq 2.ne e elit 3.ne blesti 4.ne e super 5.ne e toaleti a toaletni 6.ne e bal a selsko qdene na mufta 7.ne sa top modeli e topless/demek goli,koito nq vqrva da si kupi edinstveniq broi na playboi bg ot hristo sirakov

Ако това е елитът, то ние сме най порнографската държава в света. дори и тези от третия свят / може би и ние сми там/ знаят как трябва да се обличат за вечерно парти на истински елит. Нашите все едно са ги събрали от някой шантан или от магистралата. Направо сме за смях и съжаление!

Хм, само 4 коментара до сега! dir.bg май умишлено не ги пуска всичките.......

Люпилнята на елита

Jenite mi haresvat!Ivan ne moje da e ot elita na BG,no kakto i da e pone im e pravil smeshki.Pederasut Minchev sushto ne moga da go sloja v elita,no pak kakto i da e ,no tia dvamata durtofelnitzi ispanetz i kuv beshe braziletz li e ili kakuvto shte da e te kakvo obshto imat s BG ta kamo li da se slagat kum BG elit?Te tova ne mi e iasno,shto se trebva nekoi chujdenetz da mu lijete gazo?

Tozi cirkadjiq Evgeni nqma li da vzemat da go razsledvat i nego dana4nite?Neka se poogledat i da vidqt kak si e kupil imota v London,4e i na drugi mestenca da se porovqt.Kolkoto do bg elit-nqma takova jivotno prosto.Pir po vreme na 4uma egati i prostiq narod sme

Синичката рокля на дамата на Евгени Минчев струва 80 лв на Илияни. Има ги и в други разцветки. За Таня Боева - да си със сценично облекло не означава да се докараш като проститутка. Това ли ни е елита, дето го показваме на посланиците - дребничките на ръст пияндета Иван и Андрей и разни женички, които мъжете с пари могат да си изберат от каталог.

чалга, пияница, чалга, пияница това ли е елита на България обеже опази от такъв елит и звезди

Мегаелитът ни е демонстрация на скапаната държава. Съставен е от фолк певачки (проститутки), манекенки (проститутки) и бивши номенклатурчици (агенти на ДС и роднини на видни комуняги).

Само погледнете пръстите на Модел на Pronovias. На това момиче са и малки обувчиците ( сандалките), или просто палеца и е по-големичък???!??!