Цветелина Бориславова и Миро получиха награди за стил
Цветелина Бориславова и певецът Миро са най-елегантните българи според 30 членна експертна комисия и електронното издание „Fashion Lifestyle Magazine”.
Обратно в новинатаКоментари - Цветелина Бориславова и Миро получиха награди за стил | Лайф.dir.bg
Коментари
С тези черни дрешки,сякаш са на погребална церемония.А Дианчето с гетите прилича на селска върлина.
Е, как пък не! Тая ми прилича на болна от рахит! по-грозон нещо не бях виждала!!!! Ама, ще си викаме, че е елегантна нали е свързана със силните на деня! както си викаме, че простата Ивана била мегазвезда (нали пее на Бойко на уше)V Аман от простотия в тая България, няма ли да се свърши най-накрая...
Е, как пък не! Тая ми прилича на болна от рахит! по-грозон нещо не бях виждала!!!! Ама, ще си викаме, че е елегантна нали е свързана със силните на деня! както си викаме, че простата Ивана била мегазвезда (нали пее на Бойко на уше)V Аман от простотия в тая България, няма ли да се свърши най-накрая...
След като европейците ни метнаха черният саван в Брюксел, сега БГ-елит се е събрал на напомен за кенефите?
би било добре Цв.Бориславова да има поне малко стил и във възпитанието си. не се ли усеща, че става за посмешище взе да продава винетките, дадоха и да обслужва цялата администрация и т.н. ако имаше поне малко срам нямаше да участва поне в тази класация.
тоя пък грозен кон диана любенова кво се бута навсякъде...големия VIP дето и тя стана...аман от комплексирани селянки и малоумни снобари...
Пръдли! Каквото и да правят,както и да се контят ,живеят в КОЧИНАТА наречена БЪЛГАРИЯ.
Само Юлиана Дончева е облечена подходящо за такъв вид официално събитие. Бориславова убива с чорапогащите и чепиците, Диана Любенова с клинчето и гетите - също трепе.
и на мен да ми подарят банки ще съм много стилна,що за глупост,направете номинации за семейство,което едва оцелявайки по известни причини не краде и възпитава децата си
И къде го видя този стил при Диана Любенова - супер рокля, грозни розови къси чорапки, жълто коланче и червена чантичка. Толкова кич на едно място!
Аз винаги ходя доста елегантно облечена,но защо никой не ме номинира? Може би щото съм обикновена жена, а класацията е за необикновени? А,сетих се - те са представителната извадка от обществото.
Нека всички жени вземат пример наистина е стилна и красива. Стига сте злоратствали къпете се че българите миришат най- много и вече сме световно известни с това .
Им си хас Бойковица да не е.......Ама кво приказвате бе , той да е ....атя да не е по-по-най.Вижте я как само цвили.
първо винетките, после елегантна! Нормално! Възпитанието изискваше да не участва в блюдолизката класация
Много мъ изминявайте, тъй, ама ше мъ осветлите ли, коя е тази Цветелина, каква е, откъде се пръкна и докога, че нещо не я знаеме.....Ний познаваме една елегантна Джулия Бул, едва разкошна прима Райна Кабаиванска, но такива лица ни сми чували......Да ни съ от трамвайното депо на Ивгени Минчив?!....
Така е, който е на власт роднините му взимат всякакви безумни награди....... журналисти и организатори на всякъкви конкурси се надпреварват кой ще направи по-хубава свирка на Бойко....
Кой и кога вижда толкова често Цветелина Бориславова, че да може да прецени, че тя е най-стилната БГ. То бива натягане, ама чак толкова...
nA KOGO MU PUKA. sVIAT DALECHEN I CHUJD NA POVECHETO HORA V BG. zNACHIMI SA, ZASHTOTO IM OTDAVAME VNIMANIETO SI, I NAI - VECHE VREMETO SI, KOETO E NAI TCENNO I NE GO ZASLUJAVAT TEHNITE OSOBI. sTIGA TOLKOVA, 4E MI SVURSHI MASTILOTO.
Скучни, никому ненужни сбирки да си развеят перушините! Защо всички са в черно? Стила само за една вечер ли го определиха или в продължение на цяла година, където са се засичали по партита и са си клюкарили тоалетите ? Денди там ли беше? Гледахте ли онази футболна съпруга исландка кво каза, че в България е малкия Холивуд . У нас се правели снобски партита като в Холивуд и в малко страни по света можели да си ги позволят! Нещо не ви ли свети червената лампа кво се случва у нас , тежка снобария и комплексарщина или пир по време на чума на фона на общата мизерия???
Е, кой, ако не Борислава...защото не я обявиха предишни години, а сега....убедих се, Бойко е бог...ама е грозна и смешна работа. Виждали ли сте Борислава от близо ? ....не коментирам...но,съм възмутена. Добре, че след взрива на джипа й й направиха пластика на лицето поне...а защо не се коментира кой и защо й взрива джипа - оставям без коментар и това е ясно на всички
Юлияна Дончева е винаги перфектна, колкото до Диана Любенова не е чак толкова,дори малко кич.В предаването на кафе бледнее пред Гала.Но чак пък Бориславова модна икона -по скоро в момента е на ход.
sqqqq ako ne se podmajem na boikoborisovata koga?diana lubenova e nomer 1,juliana sa6to,tazi jena 6te im di6a prahta
Стил а ла прованс! Що е на власт и с пари, все е елит и за пример във всяко отношение! Сега пък Бойковица, то не беше Зорето на Гоцко, на хамстера любовничката, на Пешо коня жената, на Софиянски родата, по едно време дори на жабока жабата ни даваха за пример.....Мани, мани простотия до шия, галоши, първенюта!
grosna kloschava no milionerka bankata i dade boiko i tja se tschustva dobre zvetelina ama kak spi i s kakva saves e tsche dr.galduvat a tja bankerkata podaraka na boiko ja napravi gorda dobre tsche majat i gleda deteto im v usa kakto i jenata na b.b.ta vsitschko e nared nali milioneri bravo
Ц.Бориславова ако качи 5 кг-ще е много добре така прилича на съсухрено врабче,иначе е стилна.Ю.Данчева е ебати кобилата едра иначе и тя е стилна.
Облеклото - може. Само да не се гледа в главата ..хихи..прическа ала разплетена кошница