Цветелина Бориславова и Миро получиха награди за стил
Цветелина Бориславова и певецът Миро са най-елегантните българи според 30 членна експертна комисия и електронното издание „Fashion Lifestyle Magazine”.
Обратно в новинатаКоментари - Цветелина Бориславова и Миро получиха награди за стил | Лайф.dir.bg
Коментари
Аз винаги ходя доста елегантно облечена,но защо никой не ме номинира? Може би щото съм обикновена жена, а класацията е за необикновени? А,сетих се - те са представителната извадка от обществото.
И къде го видя този стил при Диана Любенова - супер рокля, грозни розови къси чорапки, жълто коланче и червена чантичка. Толкова кич на едно място!
и на мен да ми подарят банки ще съм много стилна,що за глупост,направете номинации за семейство,което едва оцелявайки по известни причини не краде и възпитава децата си
Само Юлиана Дончева е облечена подходящо за такъв вид официално събитие. Бориславова убива с чорапогащите и чепиците, Диана Любенова с клинчето и гетите - също трепе.
Пръдли! Каквото и да правят,както и да се контят ,живеят в КОЧИНАТА наречена БЪЛГАРИЯ.
тоя пък грозен кон диана любенова кво се бута навсякъде...големия VIP дето и тя стана...аман от комплексирани селянки и малоумни снобари...
би било добре Цв.Бориславова да има поне малко стил и във възпитанието си. не се ли усеща, че става за посмешище взе да продава винетките, дадоха и да обслужва цялата администрация и т.н. ако имаше поне малко срам нямаше да участва поне в тази класация.
След като европейците ни метнаха черният саван в Брюксел, сега БГ-елит се е събрал на напомен за кенефите?
Е, как пък не! Тая ми прилича на болна от рахит! по-грозон нещо не бях виждала!!!! Ама, ще си викаме, че е елегантна нали е свързана със силните на деня! както си викаме, че простата Ивана била мегазвезда (нали пее на Бойко на уше)V Аман от простотия в тая България, няма ли да се свърши най-накрая...
Е, как пък не! Тая ми прилича на болна от рахит! по-грозон нещо не бях виждала!!!! Ама, ще си викаме, че е елегантна нали е свързана със силните на деня! както си викаме, че простата Ивана била мегазвезда (нали пее на Бойко на уше)V Аман от простотия в тая България, няма ли да се свърши най-накрая...