20-годишна варненка стана Мис София
Двадесетгодишната варненка Лилия Тетерекова е Мис София 2009.
Обратно в новинатаКоментари - 20-годишна варненка стана Мис София | Лайф.dir.bg
Коментари
abe normalni li ste be! Dori zaglavieto na tazi statiq e smeshno kamo li samoto mu sudurjanie! izobshto sofiqnki imashe li v toq konkurs?!?!!?
Kolkoto Sofianski be6e sus sofiiski proizhod tolkova i miss Sofia :))) Dobre izglejda po snimkite momi4eto samo dano da ne meka mnogo :)))
Е та красиви софианки няма ли или то вече младо поколение софианци не остана?! Ха ха ха!
сетих се! Предлагам другата мис Кърджали да е от Враца, Мис Петрич да е от Добрич, а мис Пловдив да е от Омуртаг например. Така като ги съберем на конкурса мис България ще настане истинската шуробаджанащина - така както ние си го знаем ;-) Имам и друго предложение - поне варненци са малко по специални - предлагам мис Варна да е от Силистра, Търговище, Долен Чифлик или Шумен. Тогава гледайте какъв сеир ще настане
Честно казано - първата подгласничка ми харесва доста повече! Но както винаги тия конкурси са опорочени още преди да започнат!
Аз ле нещо не схващам - Варненка - МИС СОФИЯ .... е какво е това пък сега.... то все едно наща хубавица да беше станала МИС САЩ.... но то там е мешана работа.... ей, оргавизаторите - направо е смешно като го чете човек.... сменете името на конкурса....
Варна се слави с красивите жени,а тука нещо не се вързва с тая мома, да не е нещо ОКОЛО Варна,
Нищо особено... но Анна Мария Чернева е малко разплута. Да слаба е, но виси. Да се стегне!
Хах ами то Софиянка трудно може да стане Мис София в София, всичко е от извън София :)
Как може варненка да стане 'Мис София' В тоя конкурс, не трябва ли на личните карти отзад, на участничките да пише Месторождение - София
Жорко, да ти кажа, аз пък не съм видяла една софиянка, която да не е селянка.....следиш ли ми мисълта?
не е лошо момичето в лице азма не е ли малко дебеличка за мис или това са новити тенденцци?!
Браво Варна , само така . Най-хубавите момичета и момчета и най-хубавия град за живеене в България . Софиянци , дерзайте .:)))
Човек, ти в коя година живееш? Че то млади граждани от София няма. Този биологичен вид е на изчезване.