БГ фотограф спечели престижна награда от френско списание
След пет години, през които никой наш сънародник не успя да застане на челните места в най-престижния конкурс за фотография на френското списание „Photo”, българският моден свят отново има повод за гордост. Младият фотограф Ивомир Пешев успя да покори взискателното жури на списание „Photo” и да грабне голямата награда на конкурса в категория „Мода”.
Обратно в новинатаКоментари - БГ фотограф спечели престижна награда от френско списание | Лайф.dir.bg
Коментари
такааа, нещо не излизат линковете като хората... защо така? последен опит : http://forum.ph
такааа, нещо не излизат линковете като хората... защо така? последен опит : http://forum.ph
такааа, нещо не излизат линковете като хората... защо така? последен опит : http://forum.ph
такааа, нещо не излизат линковете като хората... защо така? последен опит : http://forum.ph
такааа, нещо не излизат линковете като хората... защо така? последен опит : http://forum.ph
такааа.. май не ме оставят да пейстна линковете като хората... последен опит : http://forum.ph
такааа.. май не ме оставят да пейстна линковете като хората... последен опит : http://forum.ph
такааа.. май не ме оставят да пейстна линковете като хората... последен опит : http://forum.ph
такааа.. май не ме оставят да пейстна линковете като хората... последен опит : http://forum.ph
такааа.. май не ме оставят да пейстна линковете като хората... последен опит : http://forum.ph
Честито и с пожелания за бъдещи успехи.Аз нищо не разбирам от фотография , но снимката страшно ми хареса
Поздравления! Пожелавам му да продължава в същия дух! А самият той е изключително красив- спокойно може да спечели и друга награда...
Снимката е хубава, модна.. има и настроение и движение, модела е красив.. класиката на черно и бяло..готино е , браво!
Tova momche e strahotno. Mnogo se radvam na tajlantlivi hora kato nego. Jelaja mu da produljava da se zanimava s tova, zashtoto snimkite sa izkljuchitelno dobri. Jelaja mu zdrave i budeshti tvorcheski uspehi.
Bravo, Ivo, samo taka! I dano ima pove4e kato teb, ta da 4etem za tjah 4esto....A ne za razni stra6ni obitateli na krugli ku6ti...
То пък един изкуствовед.....и сляп на всичкото отгоре! Кой изобщо те кара да гледаш такива снимки?!