назад
Идва краят на ”Грозната Бети ”
Тъжна новина за всички фенове на популярния сериал "Грозната Бети" дойде от САЩ. Ръководството на ABC обяви официално, че четвъртият сезон на сагата ще е и последният, съобщават от avtora.com.
Обратно в новинатаКоментари - Идва краят на ”Грозната Бети ” | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Жалко, че свършва. Верно е малко малоумно,ама не те ангажира и е приятно за гледане. По-добре този сериал отколкото Листопад или Незабравима. Освен тва, тия тъпите американци, все си налагат мнението, бактън!
На мен пък сериалът ми харесв - неангажиращ е. и чест им прави на продуцентите, че го спират преди съвсем да се е изчерпал, защото има много примери за сериали, чиито сценарии са изсмукани от пръстите, но още продължават...