Коментари - Юлия Юревич и Евгени Петков разказаха зa Eco Chik в Женева | life.dir.bg
назад

Юлия Юревич и Евгени Петков разказаха зa Eco Chik в Женева

Дизайнерът Евгени Петков и моделът Юлия Юревич разказаха на специална пресконференция повече за уникалното си участие в международното изложение Eco Chik, което се проведе миналата седмица в Женева.

Обратно в новината

Коментари - Юлия Юревич и Евгени Петков разказаха зa Eco Chik в Женева | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Зашеметяващ успех! Браво!

май от български манекенки досега нямаше в Life.com ?!!!!

Браво на Евгени и Юлия! Браво на България!!!

Организациите за защина на животните не се ли възпротивиха да се изполвзат животни, като Юлия, в ревюто!?

РОКЛЯ - БИЖУ , МАНЕКЕНКАТА КАТО СКЕЛЕТ ОТ ОСВИЕНЦИМ. ЖАЛКО, ПРИ ТОЛКОВА ХУБАВИ БЪЛГАРКИ.

Браво Юлето, браво Евгени!!!!! Модният свят е очарован!

Интересно ми е с какъв крем е намазала задника и гърдите си, за да не я сърби от естествената вълна. Голям майтап падна когато на 1 ревю плетена рокля от памук се сучеше отколо краката, обувките с катарами и остри токчета на манекенката. Ако беше прелазила подюма по- бързо щеше да мине, а не наведена да я дърпа.

Bravo i na davamata!! Evgeni naistina e talantliv disainer , a Ulia e mnogo krasiva i strahoten model. Strahotni sa , da produljavat da junat yspehi !!!!