Коментари - Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010 | life.dir.bg
назад

Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010

22-годишната студентка Кареса Камерън, която беше представителка на щат Вирджиния, спечели титлата "Мис Америка 2010" късно снощи.

Обратно в новината

Коментари - Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тази зад нея по ми харесва.

трагедия

Я па таа ква е ..наща си е направо цвете , само дето толко я плюхте

УЖАСНА Е!ХУБАВА ПОЧТИ КОЛКОТО НАШАТА МИСКА ОТ ПЕРНИК!СИГУРНО СА Я ИЗБРАЛИ ШОКОЛАДОВА ЗАРАДИ ОБАМА!

Абе нещо ми се вижда доста диспропорционално-го устата на това момиче, и е една такава опулена...

Неам думи. Тези ги срещам всеки ден във Факултето.

лелее, нашта перничанка е бижу при тия..

Ако това е най-хубавата американка, какви ли са останалите...

Тази отзад е по-красива!

uzasssss

Пълен ужас! Тая грозна като наща Тоца

oo boje moi ta tuk v balgaria vseko edno momiche e po hubava ot taia be zaebii, haha tia sa slepi amerikancite.

маймуна!

Тая конкурира Тоца по крокодилизъм :) Свършиха ли хубавите жени, че все такива ги избирате бе или критерия е снижен ?

Истинска ТРАГЕДИЯ!

Наща мис-ка е по хубава бе xD

Бих казала -трагикомедия!

Това ли е най-хубавата американка?!?

Нямаше ли съвесем скоро мис САЩ, където участваше Лаура Чуканова? Какви са тези конкурси през 2 месеца?

Явно и там е чичовата и вуйчовата. Кой даде повече и хоп спечелил. У нас съм виждал много по-хубави циганки.

Хората стават все по извратени :)

Не разбирате съвременните тендеции вие.

chernite sa krasivi geni:)

Тези американци имат особени представи за красота.

Леле, тая е по-грозна и от нашата Тоца. Критерий явно е бил цвета на кожата /реверанс към Обама/.

Дир, образовайте се малко!!! Това е Мис Америка, а не Мис САЩ?!

Ей, таа е от ПеУЛник бе, иазе е познавам...

Голямя грешка с тази Камерун.... Случва се. Има поне 1 милион по-хубави момичета от нея в Америка. Грешката станала - най-хубавото друго момиче ще я плати горката...

кльоща

Една кокалка слага на друга кокалка короната... Отврат

Мамун...

:(

Определено не ми харесва от снимките. Причините могат да бъдат от най-различен характер. Може пък и там да е като при нас - спиш с определени хора - печелиш. Знае ли човек!!!

мнооооого е зле !!!!

брех мари божке, нашите циганки са по-хубави

ujas mai ve4e kriteriq za miss e kolkoto po grozna tolkova po nagore v klasaciata

тази е доста грозна

леле и това ако е красива то нашата е принцеса

Вай, вай! Тази е по-зле и от нашата.

Е досега не се бях наемал да коментирам външността на тоя или ония, но тази мисля, че дори изпреварва по грозофизъм нашето Кроки. Такава глава, с такова тяло, толкова несъразмерно стои, че чак ти идва да се изсмееш. То предполагам и Ония горе се е изсмял като е видял, че са я избрали за Мис.

те наша тонка са си лика прилика

ujasssssssssssssss

Ми тоооо според президента и миската такава, нали трябва да му се сложат на Обамата.

Прилича ми на сестра на магаренцето Йори ;))

Черна Тоца! хахаххаахх

Тая е по-зле и от наша Тоца :)))))

AIDE AMERIKANZITE SI SLOJIHA NEGUR ZA PREZIDENT ,SEGA I OSTE EDNA MAIMUNA SPE4ELI MIS AMERICA ,KAKVA SLU4AINOS ,A?

искам да съм негър в Алабама

Това е черната посестрима на наша Тона.