Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010
22-годишната студентка Кареса Камерън, която беше представителка на щат Вирджиния, спечели титлата "Мис Америка 2010" късно снощи.
Обратно в новинатаКоментари - Шоколадовата Кареса Камерън стана Мис Америка 2010 | Лайф.dir.bg
Коментари
УЖАСНА Е!ХУБАВА ПОЧТИ КОЛКОТО НАШАТА МИСКА ОТ ПЕРНИК!СИГУРНО СА Я ИЗБРАЛИ ШОКОЛАДОВА ЗАРАДИ ОБАМА!
Абе нещо ми се вижда доста диспропорционално-го устата на това момиче, и е една такава опулена...
oo boje moi ta tuk v balgaria vseko edno momiche e po hubava ot taia be zaebii, haha tia sa slepi amerikancite.
Тая конкурира Тоца по крокодилизъм :) Свършиха ли хубавите жени, че все такива ги избирате бе или критерия е снижен ?
Нямаше ли съвесем скоро мис САЩ, където участваше Лаура Чуканова? Какви са тези конкурси през 2 месеца?
Явно и там е чичовата и вуйчовата. Кой даде повече и хоп спечелил. У нас съм виждал много по-хубави циганки.
Леле, тая е по-грозна и от нашата Тоца. Критерий явно е бил цвета на кожата /реверанс към Обама/.
Голямя грешка с тази Камерун.... Случва се. Има поне 1 милион по-хубави момичета от нея в Америка. Грешката станала - най-хубавото друго момиче ще я плати горката...
Определено не ми харесва от снимките. Причините могат да бъдат от най-различен характер. Може пък и там да е като при нас - спиш с определени хора - печелиш. Знае ли човек!!!
Е досега не се бях наемал да коментирам външността на тоя или ония, но тази мисля, че дори изпреварва по грозофизъм нашето Кроки. Такава глава, с такова тяло, толкова несъразмерно стои, че чак ти идва да се изсмееш. То предполагам и Ония горе се е изсмял като е видял, че са я избрали за Мис.
AIDE AMERIKANZITE SI SLOJIHA NEGUR ZA PREZIDENT ,SEGA I OSTE EDNA MAIMUNA SPE4ELI MIS AMERICA ,KAKVA SLU4AINOS ,A?